TAKYON

600 

Açıklama

Kurucusu Ole Gabrielsen’in kendi ifadesiyle; Takyon (ya da Tacyon, Tachyon) bir frekans/enerji değildir ama bütün frekansların tohumu olduğu düşünülür. Her şey Takyon’dan gelişir/meydana gelir. Takyon, uyumsuzluğun yakınına geldiğinde, denge yaratır. Mükemmel form Takyon’da kodlanmıştır. Takyon şifa vermez ama vücut Takyon’u daha iyi hissetmek için ihtiyaç duyulan enerjiye dönüştürür. Takyon ışık hızından daha hızlıdır. Takyon EMF’ nin (örneğin; elektrikli cihazların oluşturduğu elektromanyetik alanlar) yakınına geldiğinde, negatif alanların etkilerini pozitif enerjilere dönüştürür. Takyon’a uyumlandıktan sonra titreşimleriniz değişir, bu nedenle enerji sorunları kendiliğinden ortadan kalkar. Başkalarına enerji aktarırken ya ellerinizi Takyon anteni olarak kullanarak alıcının bedenindeki sorunlu bölgelere enerji verirsiniz ya da Takyon antenlerini kullanırsınız. Takyon’un amacı bedeninizin titreşimlerini yükselterek enerji sorunlarını önlemektir.

Not:

Takyon’un eski versiyonu olan seviyeli sisteme değil bütün olarak TAKYON’a tel seansta uyumlanıyorsunuz!

T a k y o n, önceleri seviyeliydi, uzun uzadıya çalışmaları vardı ama 2009 gibiydi, Ole Gabrielsen Takyon uygulamalarının en pratik halini geliştirdi. O günden bu yana da halen popüleritesini koruyor! Kullandıkça kendini yerküre rezonansına güncelliyor.

2000 li yılların başlarında henüz Takyon 1-2-3 / 4-5-6 / 7-8-9 / 10-11 şeklinde yapılan eski yöntemin notlarından bir derleme.

Takyon Eğitim Kitapçığında eski versiyondaki Takyon uygulamalarının da yer aldığı bir bölüm oluşturdum. Sadece bilgilendirme ve yardımcı ek kaynak amaçlı paylaşıyorum ama buradaki uygulamaları da kullanabilirsiniz tabii ki.

 

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“TAKYON” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir