Yeni Usui Reiki 1-2-3 Yükseltme Versiyonları

700 

Usui Reiki ‘nin en pratik uygulama versiyonuna hoş geldiniz !

Kategoriler: Etiketler: , , , , , ,

Açıklama

NEW USUI REIKI 1-2-3 UPGRATE
( Channeled by Ole Gabrielsen )

YENİ Usuİ REİKİ
1-2-3

Yükseltme Versiyonu

SOY AĞACINIZ

Lineage: Ole Gabrielsen > Jay Burrell – Hasan Makam > SİZ

 

 

Usui Reiki Yükseltme versiyonu Hakkında;

Sistem, Ole Gabrielsen’in meditasyon yolu ile Mikao Usui’den aldığı öğretilerden esinlenerek kurulmuştur.


Amacı, Usui Reiki’nin ve Şifa uygulamalarının temelini oluşturmak değil, hali hazırda Reiki Uygulayıcılarının Reiki’yi kavramasına, daha pratik, sembolsüz ve hızlı kullanımına zemin oluşturmaktır.

Yeni Usui Reiki 1-2-3 Yükseltme versiyonları, hali hazırda daha önce ilgili seviyenin Uyumlama, Temel eğitim ve Uygulamalarına hakim, Arınma sürecini tamamlamış Reiki şifa uygulayıcılarına verilir.

* Usui Reiki 1. Seviye Uyumlama, Eğitim ve Arınma Süreçlerini tamamlamış Reiki Şifa Uygulayıcıları; Yeni Usui Reiki 1. Seviye Yükseltme versiyonu Uyumlaması alabilirler.

** Usui Reiki 2. Seviye Uyumlama, Eğitim ve Arınma Süreçlerini tamamlamış Reiki Şifa Uygulayıcıları; Yeni Usui Reiki 1. & 2. Seviye Yükseltme versiyonlarının Uyumlamasını tek seans ile alabilirler.

*** Usui Reiki 3. Seviye Master & Teacher Uyumlama, Eğitim ve Arınma Süreçlerini tamamlamış Reiki Şifa Uygulayıcı ve Eğitmenleri; Yeni Usui Reiki 1. & 2. & 3. Seviye Yükseltme versiyonlarının Uyumlamasını tek seans ile alabilirler.

Reiki Eğitmeni olarak, Kişisel Tercihim;


Yukarıdaki üçüncü seçenek. Yani;


Usui Reiki’nin, uzun soluklu eğitimleri içeren, derin ve geniş öğretilere sahip, Reiki ve Şifacılığın temel eğitimlerini içeriğinde bulunduran 1-2-3. Seviye Uyumlama-Eğitim-Arınma Süreçlerinin tamamlanmış olması.

Ki, bu eğitim programında (sembolleri kullanma, imajinasyon, afirmasyon, meditasyon gibi, diğer yandan en temel bilgiler olan; çakra, aura, enerji bedeninin yapısı, işleyişi, enerjinin ve ışığın hareket prensipleri, hız kanunları, kunatum mekaniği gibi vs.) Reiki’nin bu temel alt yapısının alınmış olduğu varsayılır.

Yeni Reiki Yükseltme versiyonu uyumlamları, bu bilgi birikimleri, deneyimler üzerine, bilinçli ve doğru bir şekilde inşa edilir.

Her ne kadar Ole Gabrielsen, bu yükseltmelere ön koşul belirlememiş olsa da, –en doğru şekilde uygulamalar ile en yüksek verimin alınabilmesi için- benim önerim; Usui Reiki uygulamaları konusuna gerçek anlamda ustalaşılmış, yani Reiki Master&Teacher (Usta & Öğretici) olunması.

 

Yeni Usui Reiki 1-2-3 Yükseltme Versiyonu Uyumlama Yönergeleri:

Eğer hali hazırda Usui Reiki Master&Teacher iseniz; Usui Reiki Yükseltme Versiyonu Uyumlamalarını yapabilirsiniz. Yükseltme Uyumlamalarında Usui Reiki Sembollerini kullanmazsınız.

– Geleneksel Usui Reiki 1-2-3 (Master&Teacher) Uyumlama, Eğitim ve Arınma Programlarını tamamlamış Usui Reiki Masterları için, her bir Seviye Uyumlamasını ayrı ayrı seanslarda yapabileceğiniz gibi, Usui Reiki 1-2-3 Yükseltme Versiyonu uyumlamalarını tek seansta da verebilirsiniz.

– Geleneksel Usui Reiki 1. ve 2. Seviye Uyumlama, Eğitim ve Arınma Programlarını tamamlamış Usui Reiki Şifa uygulayıcıları için, Yükseltme 1. ve 2. her bir Seviye Uyumlamasını ayrı ayrı seanslarda yapabileceğiniz gibi, Usui Reiki 1-2 Yükseltme Versiyonu uyumlamalarını tek seansta da verebilirsiniz. İleri zamanlarda Usui Reiki Master&Teacher Uyumlama ve Eğitim Programını tamamladıkları zaman, Usui Reiki 3. Seviye Yükseltme Versiyonu uyumlamasını yapabilirsiniz.

– Geleneksel Usui Reiki 1. Seviye Uyumlama, Eğitim ve Arınma Programını tamamlamış Usui Reiki Şifa uygulayıcıları için, Usui Reiki 1. Seviye Yükseltme Versiyonu uyumlamasını yapabilirsiniz. İleri zamanlarda, Geleneksel Usui Reiki 2. Seviye Programını tamamladıktan sonra Yükseltme Versiyonu 2, sonrasında da Usui Reiki Master&Teacher Uyumlama ve Eğitim Programını tamamladıkları zaman, Usui Reiki 3. Seviye Yükseltme Versiyonu uyumlamasını yapabilirsiniz.

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yeni Usui Reiki 1-2-3 Yükseltme Versiyonları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir