𝐑𝐄𝐈𝐊𝐈 𝐄𝐆𝐈𝐓𝐈𝐌 𝐊𝐀𝐍𝐀𝐋𝐈 - ( 🇭 🇦 🇸 🇦 🇳 🇲 🇦 🇰 🇦 🇲 )
645 subscribers
163 photos
24 videos
66 files
313 links
Reiki ve Diğer Şifa Sistemlerinin Uygulayıcıları ve Eğitmenleri için DESTEKLEYİCİ Eğitim Platformu.

Kanal Abonelerine Özel :

Eğitici bilgi paylaşımları,
Ücretsiz Güçlendirme, Aktivasyon ve Uyumlama Etkinlikleri,
Özel İndirimler,
..
@hasanmakam
Download Telegram
Kedim rahatsiz. Egzama oldu. Onun icin shamballa ile sifa gondermem mümkün mü.

Tabii ki SHABALLA ile kedinize şifa enerjileri aktarımı yapabilirsiniz.
Bir eliniz kedinizin sırtının tam ortasına (Karaciğer üzerine) koyun, diğer elinizi de egzamalı bölgeler sıra ile yerleştirerek, günde bir kaç kez düzenli şifa uygulaması yapabilirsiniz.

Önemli: Özellikle fiziksel konularda şifa enerjilerini destekleyici olarak kullanıyoruz. Kedilerdeki egzama için; Veteriner (tıbbi tedavi) olarak karaciğer temizlemesi yapılabilir. Egzama deri bölgesine aynısefa kremi ya da yağı sürülebilir, aynı şekilde kırmızı kantaron yağı yoksa saf zeytinyağı sürülebilir. Streç film ile sarılıp, bu halde iken şifa enerjileri aktarımı yapılabilir. Bir kaç saat sonra streç film çıkarılıp ardıç katranı sabunu ile bölge yıkanabilir.

Daimi şifalara inşallah 🤲🏻😽🐈
Hocam merhaba ücretsiz aldığımız uyumlamaların prosedürünü okudum. Uyumlamayı ücretsiz olarak yapabileceğimiz yazıyor. Fakat benim sormak istediğim hiç Reiki almamış birine uyumlama değil de ücretsiz olarak niyet edip kanal olup çalışma yapabilir miyiz? Buna izin var mıdır? 🙏

Kanallık etme yeteneğine sahip olduğunuz her şifa enerjisi gibi, Reiki düzeyi uygun olan Şifa Uygulayıcıları ve Eğitmenleri için, Uyumlamaları ücretsiz yayımlanan şifa enerjilerini, kişi kendisi ya da başkası için uygulayabilir. Sadece Uygulayıcı olmak için Reiki eğitimlerini almış ve temiz bir kanallık için düzenli arınma süreçlerini devam ettiriyor olmak gerekiyor. Şifa enerjisi alan kişinin (istemcinin) her hangi bir reiki deneyimi olması gerekmiyor.

Bu aynen, Hekim-Hasta ilişkisi gibidir. Teşhis ve Tedavi etmek için kişinin Pratisyen Hekim ya da kendi konusunda uzman bir Hekim olması gerekiyor. Hastanın ise, tedavi olmak için herhangi bir tıbbi eğitim almış olması gerekmiyor.

Uyumlamaları Ücretsiz Yayımlanan Şifa Enerjileri için sizin kanallık etmeniz gerekmiyor. Kişinin Reiki düzeyi uygun ise, Eğitim Kitapçığını kişiye vermeniz yeterlidir. Kendisi de aynen sizin aldığınız şekilde uyumlanarak ilgili şifa enerjisine kanallık etme yeteneği kazanır.

Ücretsiz olan kısmı sadece Uyumlanma ve Eğitim şeklidir.

Eğer Profesyonel bir şifa uygulayıcı iseniz, ücretli olarak yaptığınız şifa seanslarında elbette bu enerji frekanslarını da kullanabilirsiniz.
Dun kalp cakrasi icin arinmaya niyet ettikten sonra diger seanslar daha yogun gecerken bugun cok hafif gecti. Evet bir beklenti icinde olmayin diyorsunuz dogru ama bu surecte kendimide takip etmeden, vücudumdaki o anki hissiyatlari takip etmeden de duramiyorum.


🅗🅐🅢🅐🅝 🅜🅐🅚🅐🅜
Kendinizi izleyin takip edin tabii ki, bu çok iyi ama oraya takılıp kalmayın, anlam yüklemeye çalışmayın. Yüklediğiniz anlamlar sadece zihni yoracak enerjinizi boşa tüketecektir. Çünkü, enerji bedeni o kadar komplike çalışır ki, sizin hiç bir şey hissetmediğiniz bir anda inanılmaz dönüşümler gerçekleşiyor olabilir, aynı şekilde zangır zangır titrediğiniz bir seansta ise sadece o anda beynin tanımlayamadığı bir harekete, sinir sistemi üzerinden verdiği tepki olabilir :))
Hocam, yenı uyumlamanın ındırımlı hali mi 600₺ ?

🅗🅐🅢🅐🅝 🅜🅐🅚🅐🅜

https://reiki.sheepha.com/magaza/fuzyon-kristalleri/

Sitenin genel indirimi ile 600

» SEPET'e ekleyince Günlük ek-sürpriz indirimi görürsünüz.

Ayrıca;

» Whatsapp Grubu üyeleri tarafından, grupta paylaşılan Kupon Kodu'nu girilirse, indirim oranı değişir.

» Telegram Kanalı Aboneleri için ise, kanalda paylaşılan Kupon Kodunu girilir.

Tabii ki en yüksek İndirim oranı her zamanki gibi; TELEGRAM REİKİ EĞİTİM KANALI'mıza özel tanımlanan Kupon Kodu ile sağlanıyor. 🤗❤️🥰
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM

..... temizleyim, arındırayım.
ufak bir niyet bunun için yeterli olur mu?

🅗🅐🅢🅐🅝 🅜🅐🅚🅐🅜
Ufak bir niyet yeterli olacak kadar basit olsaydı, herkes her şeyi ufak bir niyet ile elde ederdi :))

''Evet'' ya da ''oldu'' dedim oldu! demekle olmuyor işte :))

İyi bir şifa seansı hazırlığı,
Konu ile ilgili tam bir konsantrasyon ile odaklanılmış kalpten bir niyet,
İlgili konu için uygun enerji frekansı akışı,
Varsa yöntemlerde, imgeleme, sembol gibi sevilen uygulamalar,
Sonuç alınana kadar düzenli seanslar..

Ne kadar emek, o kadar fayda!

Emeğin çoğu uygulayıcının kendisini doğru ve güçlü bir kanallık kıvamına getirebilmesi içindir. Doğru şekilde ustalaştıkça daha az emek ile hazır olma ve daha çok fayda!
🤔HATIRLAYALIM 💞

Alıcının da;

❇️ İyi bir Hazırlık
❇️ Topraklanma
❇️ Mekan Temizliği
❇️ Mekan Havalandırması
❇️ Kalpten ve zihinsel olarak odaklanılmış bir niyet
❇️ Meditatif duruma geçmesi (Tercihen, beynin alfa salınımları yaptığı anlarda kalabilmesi)

önemlidir.
Sevgili Arkadaşlar❤️

Telegram Reiki Eğitim Kanalı'mıza ait olan alt Grubu'na olur olmaz girişler ve diğer kullanıcılar ile farklı amaçlar için iletişime geçme denemelerinden dolayı, Kanalımız'ın sohbet grubunda sadece Hasan Makam Kanallığı ile en az bir Uyumlama ve Eğitim (Serifikasyon) Programı ile enerjisel bağ kurulmuş kullanıcılara yer verilecektir.

Sohbet Grubu'muz artık Gizli Modda olacağı için, Kanalın diğer abonelerinin Gruba erişimi sonlanacaktır.

Bu düzenlemeden dolayı diğer tüm kullanıcıların affına sığınıyoruz. Sohbet Grubuna erişiminiz olmasa da sorularınız olursa lütfen direk bana @hasanmakam yazmaktan çekinmeyin 🤗

Özetle :
Grubumuz sadece Hasan Makam kanallığı ile Uyumlama ve Eğitim almış olan kullanıcıların erişimine açıktır.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
* Master Klavuzu :

pdf
demek moda olsa da ben tercih emiyorum:) çünkü pdf sadece bir dosya formatına verilen addır, milyonlarca amaçla pdf oluşturulmuş olabilir.

Bu aynen şuna benziyor; JPEG dosya formatında oluşturulan Sertifikalarınız için; Bu sistemin JPEG i var mı? der gibi .. 😂
🌹 ℌ𝔞𝔶ı𝔯𝔩ı ℭ𝔲𝔪𝔞𝔩𝔞𝔯 🤲❤️
Hocam, Enerji çalışmalarında takıları üzerimizden çıkarmamız şart mı?

Ağır Metaller, manyetik alanlar vs. enerji akışını yönlendirebilir. Enerjiler o kadar hassastır ki, kullandığınız ışığın rengi bile enerjinin titreşimini kendine göre etkileyebilir. Bu neden ile, loş ışık, elektrik, radyo dalgaları gibi, üzerinizde takı vs. materyaller olmaması önerilir.

Ancak, sürekli sizinle birlikte olan takı, kıyafet ya da kaza sonucu operasyonlarda vücuda yerleştirilen platinler, diş desteği olan dolgu,protez, damak gibi materyaller ise zamanla kişisel enerjiye adapte olurlar. Bedenin bir parçası gibi işlev görür, enerji akışını etkilemezler.

Ayrıca, doğal taşlara(kristallere) her hangi bir işlem yapılmışsa, yani özel bir enerji frekansı yüklemesi yapılmış ise, auranıza temas etmeyecek şekilde sizden 1-2 m. kadar uzakta olması iyi olur. Herhangi bir takı üzerine monte edilmiş ya da sadece kristal halinde bir değerli taş, kendi doğasında ise yanınızda olmasında her hangi bir sakınca olmaz.
Uyumlanmam esnasında arada çok üst üste telefonum çaldı yerimden sadece başımı kaldırdım tekrar uzandım. Zararı olur mu?

Öncelikle, uyumlama seanslarımızda; gündelik hayatımız ile zihinsel, duygusal ve fiziksel etkileşimleri tamamen kesemez isek de en asgariye indiriyoruz. Telefon ise bunlar arasında bizi en çok olumsuz etkileyenlerden biri. Telefonumuzu mümkünse uçak moduna alıyoruz, değil ise de sessize alıp, manyetik alanının bize akan enerji frekansını olumsuz etkilememesi için kendimizden uzak bir yere bırakıyoruz.

Uyumlama Seansında dikkatinizin dağılmasının uyumlanmanıza zararı olmaz, sadece keyfinizi kaçırmış olur:)

Yani, uyumlama için enerjiler akmaya bir kez başlamış ise, artık uyumlama tamamlanana dek devam eder. Arada akış hızlanabilir yavaşlayabilir, bu sonucu değiştirmez.

Süreç aslında şöyle işler;

Örneğin, seans 25 dk. sürüyorsa, asıl uyumlama(yetkilendirme) enerjileri son 1-2 dk. içerisinde hatta bazen son bir kaç sn. içerisinde gerçekleşir. Enerji seviyemizin zirve yaptığı bu pik anı genellikle hatırlamayız ve hemen ardından bir anda kendimize geliriz. Seansın ilk 23-24 dk. sı ise, uyumlanan kişinin, o enerji frekansına uyumlanabilecek enerji düzeyine taşınması içindir. Burada akan enerji formu ise, uyumlanılan enerji frekansının bir anlamda şifa formudur. Ve bunu (Master kanallığı ile) destekleyen enerji frekanslarıdır.

Uyumlama Seansını iki bölüme ayırarak Formülize edersek;

1 » Seansın son pik anına kadar ; uyumlanılan enerjinin şifa formu + Masterın kattığı destekleyici enerji frekansları

2 » Seansın son pik anı ; Uyumlanılan enerjinin yetkilendirme enerji frekansları

Bu neden ile, aynı enerjiye uyumlama seanslarının süreleri, kişiye göre ya da aynı kişinin o anki moduna göre değişir. Sürenin uzun ya da kısa sürmesi, uyumlama sürecinin ilk bölümü ile ilgilidir. İlk bölümün amacı, kişiyi enerji düzeyi olarak pik anına, yani uyumlama enerjisinin frekansına getirebilmek olduğu için bu süre daha uzun ya da daha kısa sürebilir. Bu süre içerisinde kişinin dikkati dağılsa ya da enerjisel akışı yavaşlatacak fiziksel bir davranışta bulunsa bile, bu sadece pik anını yakalamayı geciktirir.

Bazen insan o uyumlama(yetkilendirme) enerji frekansını henüz almadığı halde uyumlandığını düşünebilir ve seansı bitirir. Uyumlanma süreci artık başladığı için kişi fiziksel olarak dinleniyor ya da uyku halinde iken akış devam eder, pik anı yakalanır ve uyumlama enerjilerinin frekansı ile yetkilendirilir.
𝔻𝔼𝕍𝔸𝕄 𝕖𝕕𝕖𝕟 𝔾Üℕℂ𝔼𝕃 𝔸𝕜𝕥𝕚𝕧𝕚𝕥𝕖 ! ❤️

💜UYUMLAMA TALEBİ💜

💞 🅢🅔🅥🅖🅘🅛🅘 🅐🅡🅚🅐🅓🅐🅢🅛🅐🅡 🥰🌹

(Telegram Reiki EĞİTİM Kanalı'na Özel)

DESTEK Özel Etkinliği kapsamında — Sınırlı bir süre için —  geçerli olmak üzere;

Uyumlama ve Eğitim Programları için %40 DESTEK İndirim Kodu: '' telegram ''💞

🍀 Telegram Kanalı için özel hazırlanmış olan, 👉🌐https://reiki.sheepha.com/ a giriyoruz.

🍀 Almak istediğiniz Uyumlamaları Sepet'e ekliyoruz.

🍀 Sepet'teki ''Kupon Kodu'' Kutusu'na

'' telegram ''

yazıyoruz.

🍀 İndirimli Sepetin Ekran Görüntüsünü alarak https://t.me/hasanmakam 'a iletiyoruz.

Not:
(Siteye girmeden de, Almak istediğiniz uyumlamaların isimlerini yazarak, direkt
https://t.me/hasanmakam 'a iletebilirsiniz 🥰

Tiroıtlerım bozulmus 3 yıldır cok ıyıydım ilaç duzeyıne gecmıs hastalık. Bogaz cakrası calısmaları yapıyorum kendıme. Sanki biseyler oluyor ve kılo almaya baslattı benı.😭😭Bana ne onerırsınız


🅗🅐🅢🅐🅝 🅜🅐🅚🅐🅜

Geçmiş olsun Allah'tan şifalar diliyorum

Troid için;

»» Her gün düzenli olarak Reiki Şifa uygulamalarına devam ederken,

» Az-öz konuşmak, boş söz, üçüncü şahıslar hakkında kesinlikle konuşmamak

» Günde bir-iki tane paket değil dal adaçayı içmek

» Günde en az 10-15 dk. kulaklıkla yüksek sesli Kuran-ı Kerim dinlemek

» Boğaz ve ense bölgesine az miktarda sarı kantaron sürüp yedirmek

» Gündelik kullanılan fular ya da baş örtüsünü mavi rengin tonlarında tercih etmek

» İyileşmek için inanarak gönülden DUA

» Mantra kullanıyorsanız YA-ŞAFİ tekrarlamak

oldukça faydalı olur ve bu gibi kombinasyonlar ile hızla olumlu sonuçlar alırsınız Şifanın sahibi Allah'ın izni ile !🥰
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM