S:
Her hangi bir uyumlama aldığım zaman bunun etkileri kalıcı mı? Hayat boyu devam eder mi?

C:

Her hangi bir şifa enerjisine uyumlanan kişi artık hayatı boyunca o kanallığın sahibidir. Kullanmadıkça kanallık körelebilir ancak belli bir süre sonra kişi yeniden kullanmaya başladıkça yeniden aktif hale gelir. Enerjinin titreşimi, her kullanımda daha da artarak devam eder.

Tüm uyumlama seansları, aynı zamanda güçlü birer şifadır. Uyumlama ile birlikte aldığınız kanallık sayesinde artık enerjiyi kendiniz kullanabilirsiniz ve hayatın doğal akışında o enerji sizinle birliktedir. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda sade ve hafif hafif size akar ancak bu çoğu zaman yeterli olmayabilir. Enerjinin etkin çalışması ve sürekliliği için düzenli kullanım gerekir. Enerji bedeniniz artık tamamen bu enerjiye adapte olana dek düzenli çalışmalarına azda olsa günlük devam edilmesi gerekir. Enerjinin etki alanında olan konulada Duygu, Düşünce ve Davranış şekliniz yeni bir hal almaya başlar. O zaman siz artık o enerjiyi alan değil, bir yanınız olarak o enerjinin kendisi oluyorsunuz. Artık bu enerji için özel zaman ayırmanıza gerek kalmadan, bu konuda kalıcı olarak iyileştiniz sayılır. Diğer yandan, hayat devam ediyor ve sosyal hayat içerisinde diğer canlılarla ve tüm var olul ile etkileşim içerisindesiniz. İster istemez olumsuz durumlardan da az ya da çok etkileneceksiniz. Enerjinizin titreşimsel direncinie göre, ilgili enerjiyi aktif etmeniz gereken zamanlar da olabilir. Ama artık bunu yapmak ilk zamanlar gibi zor olmaz, aklınıza gelmesi bile yeterli olur çoğu zaman.. 🙂

Unutulmaması gereken, hiç bir enerji sistemine uyumlanmak, mucizevi bir dokunuş gibi sürekli bir iyileşme sağlamaz. Asıl mucizelere tanık olmanın yolu, ilgili enerjiyi az da olsa her gün düzenli olarak kullanmaktan geçiyor. Ta ki o enerjiye iyice adapte olana dek. Bu adaptasyon süreci, enerjinin formuna göre ve kişinin enerji bedenindeki blokajlara, kişisel titreşimine, enerjiye adaptasyon yeteneğine bağlı olarak, bazen bir-kaç gün, bazen haftalar ya da aylar sürebilir.

Şifacılıkta sihirli cümle:

Enerjiyi, azıcık da olsa, her gün düzenli kullan !..

hasan makam