UYUMLAMA ve EĞİTİM SÜRECİ

ON-LINE (uzaktan) yöntem ile

UYUMLAMA ve EĞİTİM SÜRECİ

UZAKTAN - BİRE BİR - EŞ ZAMANLI YAPILAN UYUMLAMA SÜRECİ
Kişisel Gelişim ve Şifacılık alanlarında verilen eğitimlerin süreçleri farklı yöntemlerle uygulanabilir. Eğitimleri Hasan Makam tarafından verilen SHEEPHA (şifa).COM olarak; Uzaktan EŞ-ZAMANLI ya da CHI-BALL yöntemleri kullanılarak yapılan uyumlamalar için izlediğimiz yöntem:

  • UZAKTAN (online) UYUMLAMA ve EĞİTİM PROGRAMLARI Süreci :Uyumlama Seansları EŞ-ZAMANLI ya da CHI-BALL Uyumlama yöntemlerinden biri ile yapılır.

     

  • EŞ-ZAMANLI : Birlikte belirlenen gün ve saatte Uyumlama enerjileri aktarımı yapılır.

  • CHI-BALL : Uyumlama enerjilerini almak için zaman özgürlüğünü tercih eden alıcı için; Gönderici tarafından CHI-BALL Uyumlama Küresi oluşturularak, önceden alıcının enerji alanına gönderilir. Alıcı dilediği zaman aynen eş-zamanlı olduğu gibi, hazırlıklarını tamamladıktan sonra, verilen niyet ile uyumlama enerjilerini almaya başlar.


Her iki yöntem arasındaki tek fark; uyumlama seansının yapılış şeklidir, sonuç ise aynıdır.

Programın planlanması, açıklayıcı bilgi, dosya ve sertifikaların iletilmesi, sonrasındaki eğitim ve destek süreci aynı şekilde işlemeye devam eder.

SHEEPHA(Şifa) Mağaza’sından istenen Uyumlama/lar Sepet’e eklenerek, ‘Sipariş Notları’ kısmına – eğer uyumlama/lar eş-zamanlı alınacak ise- Uyumlama/ları almak istediğiniz gün ve Saat aralıkları yazılabilir ya da anlık iletişim ile tercih belirtilebilir

Chi-ball yöntemi ile alınacaksa da chi-ball yazılarak işleme devam edilir.

Belirtilmez ise; standart olarak, uzaktan eş-zamanlı olarak yapılmak üzere size gün ve saat önerisinde bulunulur.

Ders Ücretinin ödeme işlemi yapılarak sipariş tamamlanır.

Sistemde kayıtlı olan iletişim bilgileri üzerinden, gerekli olan tüm bilgi ve dosyalar alıcıya kayıtlı e-posta adresi üzerinden iletildikten sonra, belirlenen gün ve saatte Uyumlama seansı yapılır.

Uyumlanan kişi o şifa sistemi ile ilgili ders notlarında verilen uygulamaları yapar, anlamadığı ya da sormak istediği konular için mevcut iletişim araçlarını kullanarak, o şifa sisteminin eğitimi ile ilgili destek almaya devam eder.

* Siparişiniz tamamlandığı anda oto-yanıt sistemi üzerinden mail adresinize karşılama mesajı iletilecektir. Gelen mailleri kaçırmamak için lütfen, ‘Gelen Kutusu’nda yoksa ‘Spam’ kutusunu kontrol ediniz.

<strong>ANLIK İLETİŞİM</strong> (Hasan Makam)