S:
Benim dükkanım var işlerim düzelsin diye nasil shamballa uygulayabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

C:
İşlerin bolluk ve refah getirecek şekilde düzelmesi için; ya iş yerinde engelleyici enerjiler vardır onları istediğiniz bir şekilde temizlersiniz ya da kendinizde bolluk ve refahı engelleyen faktörleri temizlemek için şifa seansı yaparsınız. Bunlar temizlendiği zaman bolluk akışı başlar.

Blokajlar iş yerinde ise, diğer işleriniz yolunda gidiyordur, sadece  mekanın düzenli çalışmalarla arındırılması gerekir. Eğer elinizi her attığınız her şeyde kısmetsizlik varsa,  o zaman kendi üzerinizde daha çok çalışma yapmanız gerekir.

Bolluk konusunda negatif düşünce kalıplarından ve enerjisel blokajlardan arınan kişinin, duygu, düşünce ve davranış şekilleri yeniden yapılanmaya başlar ve kazanan tutum içerisine girer.

Örneğin; Bolluk ile ilgili endişe ve kaygıları ortadan kalkmaya başlar, kendisi zor durumda iken bile başkalarına maddi olarak yardımcı olmaya çalışır, sabahları uyku tutmaz erkenden kalkıp işine koyulur, çok daha titiz, düzenli ve adil olur, ilk önce müşterinin çıkarlarını gözetir vs. vs. gibi daha bir çok yönden kişi değişim ve dönüşümler yaşar. Bu karekteristik özellikler ise kişinin bolluk ve refahı çekmesini sağlar..

Genel olarak bilinenin aksine; bolluk enerjileri ile kişi ya da mekan şifalandırıldığı zaman direk havadan para ya da müşteri yağmaz 🙂 ))) Yanlış olan ne yapıyorsak ya da düşünüyorsak, bu konuda ancak biz değişirsek tüm şartlarımız değişir! .. Şifa enerjileri biz-i değiştirdiği için şartlarımız ve dünyamız değişir 😉