S:
Merhaba. ben, … tarafindan uyumlandim ve para reikisi grand master im. ayrica reiki masterim ve daha bir cok uyumlamalarim var. sizin Para Reikisi (yeni gerceklik) uyumlamanizi gordum de, aklim takildi. onceki uyumlamadan bir fayda gormedim. Acaba bu bir degisiklik yaratirmi,ne dersiniz deneyelim mi?

C:
Merhaba … Hanım, Dilerseniz ilk önce Pazartesi Şifa Gecesi nde ” Yeni Gerçeklik için Para Reikisi ” enerjilerini deneyimleyin, hafta boyunca aynı enerjiyi aktive edebilirsiniz. Gördüğünüz dönüşümlere göre enerjiye uyumlanıp uyumlanmayacağınıza karar vermeniz kolay olacaktır 🙂

Aynı konudaki enerjilerin birinin diğerinden üstünlüğü ya da işlevsel olarak daha çok fayda sağlayacağından çok, kişinin o enerji frekansına uyumu ve kabulü önemlidir.

Bunun yanında, Orjinal adı ”Money Reiki For a New Reality” olan ”Yeni Gerçeklik için PARA REİKİSİ” şifa sistemi, 2009 yılında Stephanie Brail tarafından kurulmuştur. Yine Stephanie Brail tarafından 2005 yılında kurulan orjinal adı ile ‘Money Reiki’ yani ‘Para Reikisi’ Enerjisini halen kullanan varsa, bu enerjinin günümüzün değişen şartlarında eskisi kadar etkili olmadığınız görebilirsiniz. Böyle olmasına rağmen, özgün Para Reikisi Enerjisi halen önemini ve yararlılığını korumaktadır.

Örneğin kişi, kendisi ile çok iyi senkronize olabilecek bir enerjiye Uyumlanırken hali ile bazen çok fazla bir şey hissetmeye bilir, zihinde bir ‘acaba?’ belirir. Bu bile o enerjiden tam anlamı ile fayda sağlamayı engelleyebilir. Bir kişi için hızlı ve çok iyi sonuçlar veren bir enerji bile diğeri için etkisiz olabilir. Bunun ise bir çok sebebi vardır. Bu neden ile en güzeli, ilk önce bu enerjiyi şifa enerjisi olarak deneyimlemek olur.