Geleneksel Pazartesi ŞİFA GECELERİ

Geleneksel Pazartesi Şifa Geceleri’ne TELEGRAM Reiki ŞİFA Kanalı üzerinden devam ediyoruz ?

Sevgili Arkadaşlar,
On yıldır süregelen, her Pazartesi Saat 23:00 de başladığımız Geleneksel Pazartesi Şifa Geceleri Etkinliklerinde, Hasan Makam üzerinden, ihtiyaca göre biri birinden farklı titreşimlere sahip şifa enerjileri ile çalışıyoruz. En geniş spektrumda şifa etki alanı ile şifalanabilirsiniz.

Bu hafta şifalanmak istediğiniz enerjinin içeriğine sheepha MAĞAZA UYUMLAMA ve Eğitim Programları ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz.(Eğitim programları ücretlerine takılmadan sadece açıklama kısımlarını okuyun lütfen. Pazartesi Şifa Seansları tamamen ÜCRETSİZDİR.)

ÖNEMLİ : Kalpteki Niyet doğru ve şifa prensiplerine uygun olduğu sürece gerçek ve kalıcı şifa sağlanır.

Prensipler:

*Sadece ve sadece, aracı ve alıcının kalpten örtüşen niyetleri ile çalışır.

* Başkasının özgür iradesine müdahale edilmez.

* Başkaları ile ilgili olan (ilişkiler ya da bağlar) konusunda sadece şifayı almayı dileyen faydalanabilir, karşı taraftaki muhataba her hangi bir etkisi olmaz. (Başkasının serbest iradesine müdahale eden enerjinin adı da zaten Şifa enerjisi değil, karanlık enerjiler olur.)

* Şifa sadece Allah’tan dilenir. Kalpteki niyetin muhatabı Allah’tır. Niyet cümlelerinde direk Allah’tan dilemenin dışında (melek, rehber, yükselmiş, vs.. gel beni iyileştir, çağırıyorum gibi) Yaratıcı’ya eş(ortak) koşulan hitaplar ‘İlahi Olan Allah’ muhatabını bulamadığı için, o kapıdan hangi karanlık enerji ya da varlık gireceğini hiç bilemezsiniz. )

* Diğer tüm şifa enerjilerinde olduğu gibi, örneğin; Bolluk Enerjilerinde de niyet, istek, dilek doğru yapılmalıdır; Şifa adına istenebilecek şey; bu konuda kişinin kendisinin şifalanması esastır. Değil ise, direk hayatımıza bolluk gelsin, refah gelsin, para gelsin.. gibi ifadeler sonuç vermeyen niyetlerdir, şifa enerjileri bunları yapmaz.
Doğru niyet ve iyi sonuç veren bakış açısı şudur: Örneğin; ”Hayatımdaki bolluğu ve bereketi engelleyici BEN’deki olumsuz faktörlerin ( duygu, düşünce ve davranış biçimi ) şifalanmasını diliyorum!..”


Katılım :

Telegram ŞİFA KANALI’na Abone olmanız yeterlidir. Tüm içerik ve detaylı bilgiler Kanalda paylaşılmaktadır.)

(En iyi sonuçları alabilmeniz için; haftalık şifa enerjileri aktarımlarına düzenli olarak-aksatmadan katılmanızı özellikle tavsiye ediyoruz)
Her kişinin en çok ihtiyacı olan enerji frekansı biri birinden farklı olduğu için bu geniş frekans aralığındaki enerjilerden en yüksek oranda fayda sağlayacağınıza inanıyor, Şifa Enerjileri Aktarımının her birinizin en yüce hayrına olmasını diliyoruz.

HAFTA BOYUNCA ŞİFA ENERJİLERİ TERAPİSİ :

Pazartesi akşamları enerji alanınıza gönderilen şifa enerjilerini, tüm hafta  boyunca dilediğiniz zaman ve sıklıkta tekrar tekrar alabilirsiniz.


ENERJİSEL ŞİFA SEANSLARINA HAZIRLIK :

Her enerji çalışmasından önce TOPRAKLAMA için 10-15 dk. kadar toprağa basmanızı ya da ılık su ile bir duş almanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Buna da imkanınız yoksa en azından elleri, ayakları ve ensenizi serin su ile yıkayıp kurulamanızı öneririz.
Şifa Oturumundan bir kaç saat öncesinden itibaren, hazmı zor olan ağır yiyecekler, Hayvansal Gıda , Alkol ve Sigara gibi Enerji akımını düşüren ve yönlendiren etkenlerden mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederiz.
Şifa seansı öncesi, rahatsız edilmeyeceğimiz bir ortama geçip, üzerimizdeki ağır metal veya elektronik cihazlar yakınımızda olmayacak şekilde, oturarak ya da uzanarak, omurganın düz-doğrusal olduğu bir pozisyonda, en rahat edeceğimiz bir şekilde, gözlerimizi kapatıp, bir kaç kez derin nefes alarak zihnimizi boşaltmaya çalışıyor, rahatlıyor ve niyet ederek başlıyoruz.
Örnek bir Niyet Metni :
HASAN MAKAM ÜZERİNDEN BANA AKTARILAN … şifa enerjisini adı … ŞİFA ENERJİLERİNİN EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR ve SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM ”
(ya da kalbinizden geçtiği gibi bir niyet ile kendiniz ve bütün için hayır dualarınızı ekleyebilirsiniz)
 
Şifa seansları yaklaşık 20-25 dakika kadar sürüyor, ancak bunu daha uzun süre hissedebilirsiniz, dilediğiniz zaman dikkatinizi bulunduğunuz fizik ortama nazikçe çevirip gözlerinizi açabilirsiniz !
 
Kişiye göre ya da kişinin o anki enerjisel moduna göre farklılık gösteren hissediş, enerji akışının ölçüsü, şifalanmanın olumlu ya da olumsuz göstergesi değildir. Gelen enerjiyi kabul ederek karşılıklı niyet eden istisnasız herkes enerjiyi, fiziksel, zihinsel ve ruhsal şifayı alır !
 
” SADECE RAHATLAYIP NİYET EDİN VE GELEN ENERJİNİN TATLI HUZURUNUN TADINI ÇIKARIN ”
 

Şimdiden daimi ve gönlünüzce şifalar olmasını diliyorum.?

Koşullardan bağımsız sonsuz sevgim ve Dualarım ile ..
hasan