CHI-BALL Enerji Küreleri

  • 31 Ocak 2017

CHI-BALL (Çi-TOPU) UYUMLAMA ya da ŞİFA ENERJİLERİ AKTARIM YÖNTEMİ :

CHI-BALL (Çii Topu) kullanarak yapılan bir UYUMLAMA ya da ŞİFA ENERJİLERİNİ GÖNDERME TEKNİĞİ’dir; Günümüzde, dünya genelinde en yaygın olan şifa enerjisi gönderme yöntemi olan Çii Enerjisi ile özel bir enerji küresi oluşturularak farklı konularda enerji gönderimi yapılabildiği gibi, oldukça etkin bir şekilde Uyumlama enerjileri de gönderilebilmektedir.

Hem enerjiyi gönderen, hem de alıcı açısından zaman özgürlüğü kazandırdığı ve buna bağlı olarak da şifa-şifacılık aktiviteleri için maliyetlerin düşürülmesi yönü ile en çok tercih edilen yöntem olarak giderek daha popüler hale gelmektedir.

Bire bir uzaktan şifa ya da uyumlama gönderme ile aynı etkiye sahip, hatta çoğu zaman enerjileri çok daha etkili bir şekilde hissettirir. Uzaktan bire-bir enerji aktarımından tek farkı; Enerjilerin, belirlenen saatten önceki bir zamanda hazırlanarak gönderilmiş olmasıdır.


CHI-BALL (Çii-Topu) kullanarak Şifa ya da Uyumlama Enerjileri Aktarımı  nasıl yapılır?

En basit anlatımı ile;

  • Enerjiyi gönderecek olan Reiki Ustası, en uygun nefes çalışması ile kısa bir meditasyon ve gevşeme sağlar.
  • Bedenin Chi merkezinde toplanan Yaşam Gücü Enerjisini, Omurga kanalı boyunca yükselterek, kollardaki enerji kanalları üzerinden ellerine doğru akıtır. Avuç içleri biri birine bakarken avuç içlerinden çıkan Yaşam Gücü Enerjisisi ile giderek büyüyen bir enerji küresi oluşturur.
  • Bu enerji Küresi(topu) içerisine, gönderilecek olan şifa ya da uyumlama enerjilerini, niyetini belirtir ve varsa o şifa enerjisi sisteminin sembollerini yükler.
  • Tercihe bağlı olarak; enerjilerin alıcıya aktarılması için, belirli bir tarih ve saat belirlenebileceği gibi, Chi Ball(Çi Topu)’nun Yaşam gücü enerjisini sürekli koruyacak şekilde, alıcının almak istediği her an, alabileceği şekilde hazırlayarak alıcıya gönderir.
  • Alıcı, standart olarak enerjisel seans için hazırlıklarını tamamladıktan sonra, uzaktan bire-bir enerji alır gibi, enerjileri almaya niyet eder, o an-da enerjisel aktarım başlar, 20-30 dk. boyunca ya da enerjinin amaç ve içeriğine göre kısa ya da daha uzun sürerek devam eder ve enerjisel aktarım süreci mükemmel bir şekilde tamamlanır.