*** Tüm Uyumlama ve Eğitim Programları için geçerli olmak üzere..

Sheepha Mağaza‘da Sepete atılan Ürünlere yansıyacak olan Süpriz indiriminize ek olarak;

Ayrıca; Tamamlanan Sipariş bedeli üzerinden yine Süpriz Alışveriş Kuponunuz – sonraki siparişlerinizde kullanabilmek üzere – hesabımıza tanımlanmaktadır.

( Sepette ek İndiriminiz ve tamamlanan siparişleriniz için tanımlanan Alışveriş Kuponlarınız, Usui Reiki ve Reiki Grandmaster Programları dahil, tüm programlar için geçerlidir.)
*** Toplam indirim oranı ortalama %30 civarındanır. Sepete ek Süpriz indirim oranınızın yüksek olduğu günlerdeki hesabınıza tanımlanacak olan kupon bedeli biraz daha düşük olacaktır. Sepete ek İndirim oranı o gün biraz düşük düşük ise de kazanacağınız kuponların bedeli onu dengeleyecek şekilde yüksek olacaktır. Sonuç itibarı ile; her iki indirim kullanma sisteminin toplamı yaklaşık ± %30 civarında olacaktır.

Toplam İndirim Tutarı için Örneklendirme:
(Örnekteki % oranları süpriz olduğu için değişiklik göstermektedir. Aşağıda verilen oranlar sadece misaldir.)

Örneğin; Uyumlama ve Eğitim Ücreti 150 TL. olan bir program, ürün sayfasında indirimli fiyatı 100 TL olarak belirlenmiştir.
Ürünü Sepete eklediğimiz anda ekstra (o gün için size özel indirimi olan, örneğin %11 ) SÜPRİZ İndirimimiz yansıyarak 89 TL. ye düşüyor. Siparişi ve ödeme işlemini tamamladığımız anda, Ödeme Miktarının (yine o günün süprizi olan, örneğin %22 i oranında (bu örnek sipariş için 19,5 TL. lik) Kupon Hesabımıza tanımlanıyor. Hesabımızda listelenen bu kupon ya da kuponların içerisinden istediklerimizi sonraki siparişlerimizde seçerek kullanabiliyoruz.

Güzel Süprizler ile dolu günlerimiz olsun ! ..

SHEEPHA MAĞAZA

[button text=”sheepha MAĞAZA” letter_case=”lowercase” style=”shade” radius=”22″ depth=”3″ depth_hover=”5″ expand=”true”] [ux_product_categories style=”push” col_spacing=”collapse” columns=”8″ depth=”5″ depth_hover=”1″ slider_nav_position=”outside” auto_slide=”5000″ show_count=”0″ text_size=”small”]