Sheepha Bütünsel Şifa Akademi bünyesinde Hasan Makam ile birlikte yapılan Uyumlama ve Eğitim Programlarında verilen Hizmetler MEMNUNİYET GARANTİSİ altındadır.

* Uyumlama Seansınızın yapıldığı andan itibaren, 72 saat (3 gün) içerisinde, verilen hizmetlerden memnun kalmadığınız takdirde uyumlamanızın iptalini ve yaptığınız ödemenin iadesini -sebep bildirmeksizin- talep edebilirsiniz.
Bunun için ;
– Konu Başlığına : İPTAL – Şifa Sisteminin Adı
– Metin kısmına ise Hesap Bilgilerinizi (IBAN)
yazıp sheephacom.gmail.com a mail atmanız yeterlidir.Memnuniyet Garantisi Kapsamında Verilen HİZMETLER ve Süreç :

> Uyumlama Talebinde bulunulur,

> Uyumlama zamanı birlikte belirlenir,

> Program için ödeme işlemi yapılır,

> Uyumlama seansının öncesinde, ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgilendirmeler ve Ders Notları alıcının kayıtlı e-posta adresine iletilir. Anlaşılmayan bir konu ya da sorulmak istenen özel durumlar için WhatsApp ya da diğer anlık iletişim araçlarından biri üzerinden iletişime geçilir.

> Uyumlama saatinden yaklaşık 30 dk. öncesinden alıcının kayıtlı telefonuna Hatırlatma ve İyi Dilekler SMS üzerinden bildirilir,

> Uyumlama, uzaktan enerjisel bağ oluşturularak, eş zamanlı olarak gerçekleştirilir.

> Uyumlama tamamlandığı anda, ilgili şifa sisteminin Kurucusu’ndan başlayarak, SİZe kadar gelen, eksiksiz Soyağacı Silsilesini de içeren, baskı (print) ya uygun, 300 dpi yüksek çözünürlükte ve .jpeg dosya formatında İnisiyasyon Sertifikası alıcının kayıtlı e-posta adresine iletilir.

> Alıcı, Ders Notlarında öğretilen bilgi ve yöntemler ışığında çalışmalarına başlar. Sormak istediği özel durumlar için ise iletişim yine Telegram ya da WhatsApp ya da diğer anlık iletişim araçları üzerinden devam eder.MEMNUNİYET GARANTİSİ Kapsamı :

> Memnuniyet Garantisi, sadece verilen Hizmetler ile ilgilidir.

> Kanallığı ve Kullanım yetkisi alınan enerjilerin -kişiye özel- çalışabilirliği, alıcının enerji bedeni ve düzeyine göre farklılıklar gösterdiği için, alınan şifa sisteminin, amaçlanan sonuçları vereceği konusunda hiç bir şekilde garanti verilemez.

Öneri: (Alıcı için hangi şifa enerjisinin -kişiye özel- daha iyi çalışacağı ve an itibarı ile hangi şifa enerjisine daha çok ihtiyaç duyulduğunu anlamanın en iyi yollarından biri, ilgili şifa enerjisini deneyimlemektir! Bu konuda ise, nokta atışı yapabilmek için tasarlanmış Görsel Şifa Tekniği üzerinden her bir şifa enerjisini ayrı ayrı deneyimlemek mümkün.)

> Sheepha Bütünsel Şifa Akademi (Hasan Makam) Eğitim sürecinde verilen hizmetlerden memnun kalınmadığı durumda, daha sonra artık hiç bir uyumlama ve eğitim için talepte bulunulamaz. Memnun kalınmadığı halde daha sonra başka programlar için yapılan talepler ise sheepha.com tarafından dikkate alınmaz.