*** Usui Reiki ve Reiki Grandmaster Uyumlama ve Eğitim Programları haricindeki diğer tüm programlar için geçerli olmak üzere..

Her Perşembe Saat 17:00 ile Cuma 17:00 arası verilen ve ödeme işlemi Cuma günü Saat 17:00 ye kadar tamamlanan siparişlere ekstra %24 BEREKETLİ CUMA ÖZEL İNDİRİM’i yansımaktadır.

Ayrıca; Tamamlanan Sipariş bedeli üzerinden % 21 oranında yeni Alışveriş Kuponunuz – sonraki siparişlerinizde kullanabilmak üzere – hesabınıza tanımlanmaktadır. ( *** %21 oranındaki Alışveriş kuponu Usui Reiki ve Reiki Grandmaster Programları dahil, tüm programlar için geçerlidir.)

Toplam İndirim Tutarı için Örneklendirme:
Uyumlama ve Eğitim Ücreti 150 TL. olan bir program, ürün sayfasında indirimli fiyatı 100 TL olarak belirlenmiştir.
Ürünü Sepete eklediğimiz anda ekstra %24 BEREKETLİ CUMA İndirimi yansıyarak 76 TL. ye düşüyor. Siparişi tamamlayıp Cuma Saat 17:00 ye kadar ödeme işlemini tamamladığımız zaman, Ödeme Miktarının %21 i oranında (bu sipariş için 16 TL. lik) Kupon Hesabımıza tanımlanıyor. Hesabımızda listelenen bu kupon ya da kuponların içerisinden istediklerimizi seçerek sonraki siparişlerimizde kullanabiliyoruz.

Eğer Cuma günü dışındaki her hangi bir gün sipariş vererek ödeme işlemini tamamlıyorsak; extra Bereketli Cuma İndirimi olmaksızın, sadece %21 oranındaki (bu sipariş için 21 TL. lik) Kupon Hesabımıza tanımlanıyor.

Bereketli Cuma-larımız olsun ! ..

SHEEPHA MAĞAZA