S:
… Hocamız bir çalışmasında mıknatısa enerji yükleyerek Bolluk enerjilerini çekme çalışması yapmıştı. Bundan yola çıkarak, Ağaç figürlü. dallarında nar, nazar boncuğu ve kuşlar olan bir MAGNET yaptırıp, üzerine Bolluk Bereket Enerjileri yükleyerek sevdiklerime dağıtsam olur mu?

C:
fiziksel magnetin, şifa enerjisini çekmeye özel bir etkisi olmaz ancak magnet de olsa her hangi bir cismi enerjilere aracı antenler olarak kullanabilirsiniz ? hele de bir mıknatısın çekme kuvveti olduğu kadar aynı oranda itme kuvveti de olduğunu düşünürsek ..

fiziksel mıknatıs ya da kullanacağınız magnetin fiziksel olarak itme ya da çekme etki alanı 1 cm bile değil :)) evrensel bolluk enerjileri ile evrenin herhangi bir noktasına etki edersiniz. Mıknatıs kullanılması bekli sadece inanma zorluğu çekenler için motivasyon unsuru olma yönü ile yardımcı olabilir ?

Çakra tedavisi yöntemlerinden biri olan; zıt kutup iki mıknatısın aralarındaki itme kuvveti kullanılırken de ilgili çakranın tam da üzerinde olması gerekir..

ayrıca mıknatıs denen moleküler yapı, maddesel büyüklüğü ve sıkıştırılma kapasitesi oranında, çektiği kadar aynı oranda itme gücüne de sahiptir. Bolluk enerjilerini itmesi de olasıdır o halde ?

Bilimsel verilere ve kuantum fiziği ne bakıldığı zamanda zaten mıknatıs ya da magnetin şifa enerjilerine extra bir katkısını düşünmek okyanusta damla gibi geliyor bana ama tabii ki, fiziksellik üzerine odaklanmış zihinlere büyük bir yardımcı araç olabilir bu..

Asıl olan; saf, arınmış, şefkat ve merhamet dolu, temiz bir kalpteki odaklanmış bir NİYET ! ve ihtiyaç duyuluyorsa; bu kalbi niyete odaklanmak için gerekli araç ve materyaller..

Sevgi dolu Kalbinizin Odağında Kalın ! .. ?
hasan makam