DEPRESYON-dan Arınma

600 

Açıklama

DEPRESSION FLUSH

DEPRESYONDAN

ARINMA

Stephanie Brail tarafından kurulmuştur.(8.Ağustos-2010)

Flush : Enerjisel yıkama, temizleme, arındırma, enerjisel akışı sağlama, düzenli akımı engelleyici faktörleri ortadan kaldırma anlamlarında kullanılır. Bu notlarımızda, bu genel anlamları bir bütün olarak ‘Arınma’ kelimesinde toplayarak ifade etmeyi tercih ettik. Enerjisel olarak, depresyona sebep olan tüm faktörleri temizleme, yıkama ve bu engelleyici enerjisel blokajlardan arınma.

Depresyondan Arınma Hakkında :

Depresyondan Arınma; duygusal enerjinizi tıkayarak depresyona yol açan enerjisel tıkanıklıkları çözmenize yardımcı olan bir enerji uyumlamasıdır. Depresyonun yaşamınızı felç eden etkisini kırmak için sizin enerjinizi yükseltir. Derinlemesine bir iyileşmeyi mümkün kılmak için, enerji akımı güçlendirmeye çalışır. Depresyondan Arınma, manevi olarak yükseliş için tek başına kullanılabilir. Derin şifa teknikleri ile birleştiği zaman en iyi şekilde çalışır. Temel Uygulama şekli, günlük olarak enerjiyi aktive ederek meditasyon yapma üzerine kurulu. Depresondan Arınma, düzenli Reiki şifa uygulamaları ile birlikte kullanılır veya çıkmaza giren depresyonda, derin bir iyileşme sağlamak için diğer enerjileri serbest bırakılır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DEPRESYON-dan Arınma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir