ETERİK BAĞ Temizleme

800 

Açıklama

ETERİK KORDON AKIMLARI TEMİZLEME – GÜÇLENDİRMESİ

(ETHERIC CORD FLUSH EMPOWERMENT)

Biz her zaman diğer insanlarla, hayvanlarla, yaşadığımız alanlar ve cansız varlıklarla Enerjisel bağlar kurmak durumundayız. Duru görü sahibi olanlar bu eterik kordonları ince enerjisel teller ya da iplikcikler olarak tanımlarlar. Sağlıklı bir eterik kordan genellikle Kalp çakradan bağlanır, İnsan doğasını olumsuz etkileyip dengesini bozabilecek olanlarsa diğer çakralardan; Genellikle Solar Pleksus, mide, karın, hatta dalak .

Bu olumsuz durumları ortaya çıkaran bağlar farklı şekillerde oluşabilirler. Örneğin Enerjisel Vampirler olarak tanımladığımız insanlar, istemleri dışı sizinle eterik bir bağ oluşturup, bu kordon aracılığı ile sürekli enerjinizi boşaltabilirler. Ayrıca birbirine bağlı arkadaş, eş, aile bireyleri gibi insanlar birbirine eterik bağlarla sıkı sıkıya bağlıdırlar ve sürekli bir aktarım söz konusudur. Bu kordonlara ister tam anlamı ile isterse de mecazi olarak inanıyor olalım; Onları düzenli bir şekilde dışarıdan gelen enerjilerden temizlemek en iyi fikir.

Eterik Kordon Akımlarını Temizleme ya da başka bir deyişle yıkamak bu temizlik için oldukça kolay ve etkili bir yoldur. Eterik Kordon yıkama Şu şekilde çalışacaktır. İlk olarak, bağlı olan olumsuz geçişleri koparmaya çalışacaktır. İkinci olarak ise; kopmayanları iyileştirecek ve temizleyecektir, bu ayrıca eterik kordonun diğer ucundakini de iyileştirmek için bir adımdır. Çoğu negatif bağlar Eterik Kordon Temizleme ile eriyip gider ancak bazıları vardır ki , kişi bireysel olarak bunları koparmak istemez, bu nedenle şifalandırılırlar. Elbette kişi ne kadar çok isterse bu eterik bağların kopmasını o derece daha kolay olacaktır.

Burada genellikle sevdiklerimiz ile bağlarımızı koparmak gibi zihinsel bir yanılgı olarak, bir düşünce akla gelse de, arındırılan bu bağlar ise sevdiklerimize daha koşulsuz bir sevgi ile bağlılığımız karşılıklı olarak daha da güçlenir.

Yararları :

Kullanımı hızlı, kolay ve etkilidir.

1) Arttırılmış (yükseltilmiş) bir enerji ve Sağlık,

2) Daha fazla hafiflemiş ve topraklanmış olma hissi,

3) Başkalarına ait olan negatif duygulardan kopma ve kendinle daha çok uyum içerisinde olma.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ETERİK BAĞ Temizleme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir