FUSION Reiki – Master

600 

Açıklama

25 Kasım 2000’de Dr. Jason Strom tarafından kanalize edilmiştir.

FUSION (FÜZYON) REİKİ HAKKINDA :

Ön Koşul : Reiki Master

Sistem; 25 Kasım 2000 Cumartesi günü Füzyon Sembolü, kullanım şekilleri ile ilgili bilgiler ile birlikte Dr. Jason Strom tarafından alındı. Füzyon Reiki; Usui Reiki, Karuna Ki, Karuna Reiki, Seichim ve Tao Tian An Mian Chi Gong enerjilerinin bir sentezi olarak ortaya çıktı. Bu enerjilerin karışımı ve birleşmesi sonucu daha yüksek bir frekansta enerjiye sahip olmasının da başlıca nedeni budur.

Füzyon Reiki’ye uyumlandıktan sonra, kişisel enerjinizin belirgin şekilde yükseldiğini hissedeceksiniz. Aynı zaman da gelişiminiz de daha da hızlanır. Çoğu şifacı Füzyonu kullanarak, anında ve kolayca enerjisel bağlantıyı kurduğu için, her zaman Füzyon ile başlar. Füzyon Enerjisi tek başına oldukça etkili bir şekilde kullanılabileceği gibi, aynı zamanda (füzyon ile başlayarak başka bir enerji formu ile devam edildiği zaman) diğer şifa sisteminin de enerjisini büyük ölçüde yükseltir.

Füzyon çok hızlıdır ve Füzyon Reiki şifa enerjileri hemen devreye girer ve etki etmeye başlar. Füzyon Reiki enerjisi, diğer şifa enerjlerine göre 1/3 oranında zaman harcar, başka bir deyiş ile 3 kat daha hızlı çalışır. Bu da Şifa seanslarının ya da uyumlamaların çok daha kısa sürede tamamlanmasına imkan sağlar. Normal şartlarda bir uyumlama 30 dk. sürüyorsa, Füzyon Reiki’ye uyumlanmış birinin kanallığı ile gerçekleşen uyumlama 10-15 dk.da tamamlanabilir. Bu ise gayet normal bir durumdur. Elbette uyumlama tamamlandığı anda hissedilir ve sonrasında enerji akışı bir süre daha devam eder.

Uzaktan yapılan Şifa seansları ya da Uyumlamalar, Füzyon ile birlikte olunca çok daha etkilidir. Füzyon Reiki Enerjisi, Uzaktan enerji aktarımı için mükemmel çalışır.

Füzyon Reiki enerjileri kendine has özel bir zekaya ve bilinç düzeyine sahiptir. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın en iyi şekilde ihtiyaç olan konu üzerinde ihtiyaç olduğu kadar çalışıp, tamamlandığında enerji akışı duracaktır. Özel bir yöntem ya da teknik kullanmaya gerek kalmadan, en sevdiğiniz teknik ve yöntemleri kullanarak rahatlıkla, her türlü Şifa Seansında, meditasyonlarda, tezahür ettirme çalışmalarında, arınma proğramlarında, vs.. oldukça geniş kapsamlı hemen her alanda kullanılabilir.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FUSION Reiki – Master” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir