KUANTUM KUATRO & MELODİ TAŞI ŞİFA GÜÇLENDİRMESİ

950 

Kuantum Kuatro ve Melodi Taşı (Süper Yedi Taş veya Kutsal Yedi Taş olarak da anılır) Şifa Güçlendirmesi, aurik alanınıza, enerjisel olarak kodlanmış olan eterik bir Kuantum Quattro ve Melodi Taşı kristalinin enerjilerini size bağlamak için kanalize edilmiş eşsiz bir uyumlamadır. Bu enerjisel kodlama sırasında, kristal enerjileri, günlük yaşamınızı etkileyen duygusal, zihinsel ve ruhsal koşulların temizlenmesi üzerine çalışmanıza en iyi şekilde yardımcı olur.

Açıklama

The Quantum Quattro & Melody Stone Healing Empowerment
( Channeled by Jay M. Burrell )

Kuantum Kuatro

& Melodi Taşı

Şifa Güçlendirmesi


17 Mayıs 2020 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SİZ

* Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler.

* Bu sistemin Uyumlama ve eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, Reiki Master oldukları zaman uyumlama ve eğitimini verebilirler.)

 

Kuantum Kuatro ve Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi, aurik alanınıza, enerjisel olarak kodlanmış olan eterik bir Kuantum Quattro ve Melodi Taşı kristalinin enerjilerini size bağlamak için kanalize edilmiş eşsiz bir uyumlamadır. Bu enerjisel kodlama sırasında, kristal enerjileri, günlük yaşamınızı etkileyen duygusal, zihinsel ve ruhsal koşulların temizlenmesi üzerine çalışmanıza en iyi şekilde yardımcı olur.KUANTUM KUATRO (Quantum Quattro) KRİSTALİ


Bu kristal, esas olarak sizi ruhsal yaşamınızın derinliklerine bakabilmeniz için kullanılır. Böylece, ruhsal bedeninizin neden dengesiz olabileceğinin nedenlerini bulabilirsiniz, daha sonra da eterik bedeninizin neden dengesiz olabileceğinin nedenlerini daha iyi anlayabilirsiniz.


Bu şifa yaklaşımı sayesinde, bunları tam olarak ele alabilmeniz için, dengesiz enerjilere yol açan nedenlerin daha çok farkına varacaksınız.

Bu uyumlama, keder, üzüntü ve olumsuz bilinçaltı kalıpları sorunları üzerinde çalışırken de kullanılır. Böylece, geleceğe iyimserlik ve umutla bakabilirsiniz. Uyumlama, çakralarınızı, eterik bedeninizi, duygularınızı, zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dengeleme, hizalama ve iyileştirme eyleminde size yardımcı olacak ve ayrıca toprak anaya şifa getirecektir.


Neden Quantum Quattro’yu Kullanmalıyız?


Quantum Quattro bir şifa, koruma ve iletişim taşıdır. Bu taşın frekansları üçüncü göz, boğaz, kalp ve dünya yıldız çakralarına bağlanır. Duygusal travmalarınızı kabul etmenize ve bırakmanıza, kendinizi duygusal kalıplarınızdan kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Quantum Quattro, enerji alanlarınızı temizleyecek ve sizi olumsuzluklardan koruyacaktır. Ayrıca sizi içsel gerçekleriniz ve vizyonlarınızla hizalayacaktır.


Daha yüksek alemlerle ve evrensel bilgelikle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak bir taştır. Ne zaman bir şeylerin ters gittiğini hissetseniz ve uyumunuz bozulsa, bu taşın enerjisi dengesizliği düzeltmenize yardımcı olacaktır. Bu taş aynı zamanda sağlıklı ve doğal bir enerji akışını ve ruhsal aktivasyonu da teşvik edecektir. Yanı sıra kişisel enerjinizi de temizleyecektir. Quantum Quattro, ruhsal bilgileri iletmek ve aktarmak için harika bir taştır.


Quantum Quattro’nun enerjik frekanslarını Melodi Taşı’nınkilerle eşleştirirseniz, duygusal bedeninizi ve kişilerarası ilişkilerinizi geliştirecek güçlü bir ruhsal güç oluşturacaktır. Aynı zamanda kişisel gücünüzü ve fiziksel sağlığınızı da artıracaktır. Negatif enerjileri doğal olarak arındıracak ve onları saf ışığa dönüştürecek ve hayatınızda enerji sorunları yaratan şeyleri, davranışları ve kalıpları tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Bu eşsiz kombinasyon, hayatınızda harika şeyler yaratma veya alma yeteneğinizi engelleyen her şeyi serbest bırakmanıza da yardımcı olacaktır.Eterik Melodi Taşı


Melodi Taşı, Dumanlı Kuvars, Berrak Kuvars, Ametist, Lepidokrosit, Rutil, Cacoxenite ve Goethite olmak üzere yedi kristali bir arada tutan bir kuvars şeklidir. Melodi Taşı, Süper Yedi Taş veya Kutsal Yedi Taş olarak da anılır.


Bununla birlikte, birçok kristal şifacıları ve değerli taş koleksiyoncusu bu taşın iyileştirici özelliklerini bilirler ve siz de Melodi taşının enerjisini eterik arka planınızda akması için etkinleştirmeye başladığınızda bileceksiniz.


Neden Melodi Taşı Kullanmalıyız?

Melodi Taşı’nı çok güçlü bir değerli taş yapan yüksek titreşimli bir kristal olmasıdır. Yedi değerli taşın niteliklerini ve her birinin iyileştirici metafizik özelliklerini paylaşan bir taş! Melodi Taşının enerjileri tüm insanlığı birbirine bağlayacak ve tüm gezegenin titreşimlerinde bir fark yaratmanıza yardımcı olacak size rehberlik edecektir.

Bu taş, psişik hediyelerinizi ve psişik bilginizi güçlendirerek kişisel yükselişe yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ruhsal aydınlanmanız ve yükselmeniz için doğru yolu seçmenizde size rehberlik edecektir. Melodi Taşı, sizi taşın metafizik özelliklerine uyduracak ve psişik yeteneklerinizin gelişimini harekete geçirecektir. Bu taş aynı zamanda fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal hastalıkların iyileşmesinde de yardımcı olacaktır. Melodi Taşının titreşimlerine uyum sağladığınızda, manevi yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni armağanların yanı sıra destek, içsel rehberlik ve yardım alacaksınız. Bu taş, ruhunuzu İlahi Olan ile tekrar iletişime geçirecek ve titreşimlerinizi yükseltecektir. Aynı zamanda size zihin açıklığı ve ruh hafifliği verecektir! Manevi düzeyde bir Melodi Taşı, içinde en yüksek ve en güçlü ilham ve rehberlik kaynağına bağlanan manevi bir varlığı taşıyan yüksek titreşimli bir manevi güç merkezidir.


Meditasyon yaparken Melodi Taşı ile aktivasyon yapmak keyifli bir deneyimdir. Sadece besleyici ve yatıştırıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sezginizi güçlendirmenin yanı sıra içsel bilgeliğinizi uyandırmak için de işe yarayacaktır. Sorunlarınıza çözüm bulmanızda size rehberlik edecek ve hayatınızdaki farklı zorlu durumlarla başa çıkma gücü verecektir.


Melodi Taşı, çakralarınızı ve aurik bedenlerinizi arındıracak, enerji verecek ve dengeleyecektir. Onları en güçlü ve en yüksek ruhsal titreşimlere hizalamaya yardımcı olacaktır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal durumları iyileştirmek için güçlü bir taştır. Tüm ruhsal armağanlarınızı açacak ve bu armağanların metafiziksel işleyişini geliştirecektir. Melodi Taşının enerjileri sizi büyük bir değişiklik yapmak ve insanlığa hizmet etmek için güçlü bir motivasyon hissedeceğiniz yöne götürecektir.


Bir Melodi Taşının güçlü enerjilerine alıştıktan sonra, taç çakranız aracılığıyla ruhunuzla daha güçlü bir ilişki geliştirebileceksiniz. Melodi Taşı ayrıca vücudu uyumlaştırmada çok iyidir, vücudun doğal kendini iyileştirme yeteneğini harekete geçirirken aynı zamanda hücresel büyümesini ve hafızasını destekler.


Bu taşın enerjileri size gerçek bir bolluk ve güçlü bir şükran duygusu verecektir. Yeteneklerinizi ve hediyelerinizi kullanarak profesyonel yaşamınızda daha fazlasını başarmanız için size ilham verecek.

Ne de olsa, Süper 7 Kristal olarak da bilinmesi, bunun yolunuza kesinlikle bol bol şans getirebilecek bir taş olduğu anlamına gelir!


Eterik Melodi Taşı, korkularınızı, şüphelerinizi ve hayal kırıklıklarınızı serbest bırakarak mevcut realitenizi genişletmeniz için sizi cesaretlendirmeye yardımcı olacaktır. İlişkinizde, hayatınızda zaten sahip olduğunuz tüm harika şeyleri ve insanları görmekten sizi alıkoyan her şeyi zihninizden kaldıracaktır.


Bu taş, önemli olan her şeyi görmenizi sağlayacak ve onun için daha iyi bir takdir elde etmenize yardımcı olacaktır. Melodi Taşı, sizi tüm olumsuz bağlardan arındırarak ve hak ettiğiniz enerjilere doğru ilerlemenize izin vererek, hayatınızdaki duygusal çalkantıların olduğu durumlarda yardımcı olacaktır. Bu, eterik arka planınızdan akmak için Quantum Quattro taşı ile birlikte etkinleştirildiğinde onu harika bir şifa aracı yapar.

Bu taşın enerjisini düzenli olarak kullandığınızda, psişik hediyelerinize yeni farkındalık seviyeleri getirecek, onları yeni farkındalık seviyelerine ve ruhsal bilince uyandıracaksınız. Meditasyon veya psişik iç görü yoluyla, içsel görüşünüzü genişletmek ve yaşamınızdaki zorluklara yeni çözümler bulmak istiyorsanız, bu sizin harika bir kombinasyonu olabilir.


Sadece yüksek farkındalık durumlarınız, evrensel bilinçle tam uyum içinde olduğunda ortaya çıkabilecek bilgeliği ve bilgiyi elde etmek için bilincin yüksek alemlerine erişmenize izin veren bir kozmik çevirmen biçimi haline gelirler. Tabii ki, bu kristalin yardımcı olduğu sadece yüksek ve güçlü düşünmek değil, çünkü her iki taş da benzer şekilde günlük yaşamınızda size yardımcı olmak için çok şey yapabilir. Düşündüğünüzden daha fazla şekilde! Hem Melodi Taşı hem de Quantum Quattro Stone gerçekten inanılmaz. Tüm faydaları ve metafiziksel iyileştirme yetenekleriyle, bu taşlar yaşamınız boyunca aurik arka planınıza var olacaklardır.

Kuantum Quattro ve Melodi Taşı Şifa Güçlendirme İşlevleri


Bu gelişmiş sisteme uyumunuz, sizi eterik, duygusal, zihinsel, ruhsal ve psişik yeniden hizalanma için, Kuantum Kuatro ve Melodi Taşı’nın enerjileriyle bağlamayı amaçlar ve aşağıdaki şekillerde size yardımcı olmak için kullanılabilir:


Tüm Çakraları Dengelemek.

 

Zihin, Beden ve Ruhun Hizalanması.


Bilincinizi ve Kişisel Titreşiminizi Yükseltmek.


Hücresel Düzeyde İyileşme ve Aktivasyon.


Hizmet etmeyen Enerji Modellerinin Bilinçaltı Temizlenmesi.


Artan Sezgi ve Psişik Farkındalık.


Üzüntü, Keder ve Travma Şifalandırması.


Olumlu Sınırlar Oluşturabilmek.


Zihin, Beden ve Ruhun Detoksifikasyonu.


Aile Durumlarını ve Gen Bağlarını İyileştirme.


Hizmet etmeyen Enerjilerin Gezegensel İyileşmesi ve Çevresel Temizleme.


Artan Beşeri Bilimler Bilinci.

 

 

 

 

» Eğitim Kitapçığında verilen özel bilgiler ışığında, Meridyenler konusunun doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Eğitim Kitapçığı elinize geçtikten en az 1 gün sonrasına randevu verilir. ENERJİ, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi

Eğitmen Yetkilendirme Yönergeleri

Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi Uyumlamasının alınması, Sistemin Kurucusundan başlayarak, soyağacındaki her bir Reiki Eğitmeni ile Sizin aranızda bir sözleşme oluşturur. Bu uyumlamayı alarak, aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

* Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi Uyumlama ve Eğitim programı bedeli; (varsa özel kampanya ya da indirimler düşürüldükten sonra) en az 15,00 £ (İngiliz Sterlini) veya para biriminizdeki karşılığından daha aşağıda olmaz.

* Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi Uyumlama ve Eğitim Programı, herhangi bir Uyumlama değişimi / Takas / Paket / Ticaret anlaşması / 1 alana 1 ücretsiz gibi özel kampanyaların bir parçası olarak verilemez.

* Kuantum Kuatro & Melodi Taşı Şifa Güçlendirmesi Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler. Bu sistemin Uyumlama ve Eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, Reiki Master oldukları zaman Uyumlama ve Eğitimini verebilirler.)

*** Yönergelerin herhangi birinin ihlali, uyumlama enerjilerinizin bloke olmasına neden olacaktır.Eğitmenler İçin Önemli Uyarı

Uyumlama yapmadan önce, öğrencinizin kılavuzu en az bir kez okuyup bilgileri içselleştirdiğinden emin olmalısınız. Bu, öğrencinizin zamanla hayatını değiştirecek olan bu ileri enerjiyi almaya enerjik olarak hazır olmasını sağlamak içindir.

Öğrenciniz Uyumlamayı alındıktan sonra, enerjiye başkasını uyumlaması için en az bir hafta kendisi için çalışma yapması gerekecektir. Bu, süre tamamlanmadan, bu uyumlamayı başkalarına aktaramayacakları, bir web sitesinde yayımlayamayacakları veya bu süre boyunca eğitim kitapçığını kimseyle paylaşamayacakları anlamına gelir.

En az bir haftalık çalışma dönemi, enerjileri özümsemek, çalışma prensibini anlamak, enerjinin frekansı ile bütünleşmek için yeterli zaman sağlamaktadır. Enerjiye kısa bir süre içinde adapte olduğunuzu hissetseniz bile, bu sistemden tam fayda sağlamak için yine de bu yönergeleri izlemelisiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“KUANTUM KUATRO & MELODİ TAŞI ŞİFA GÜÇLENDİRMESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir