İç Çocuk Hizalama – İçsel Çocuğa Hizalanma

950 

İçinizdeki çocuğu uyandırın ve O’na Hizalanın!

Açıklama

Inner Child Alignment

İÇ ÇOCUK

HİZLAMASI

(İçimizdeki Çocuğa Hizalanma)

2021 ‘de Amanda Hadley tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

AMANDA HADLEY > JAY BURRELL > HASAN MAKAM > SİZ

ÖN KOŞUL : En az Usui Reiki 2. Seviye Uygulamalarına hakim olma.

 

İç Çocuğa Hizalanma Hakkında

İç Çocuk Hizalaması, içsel çocuğunuzla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için Kaynak’tan kanalize edilen neşeli, ışıkla dolu bir enerjidir.

Enerjiler, içinizdeki çocuğun masum, harika huşu ile yeniden bağlantı kurmanıza, yaraları iyileştirmenize ve günlük yaşamınıza akacak ve deneyimlerinizi geliştirecek güçlü bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

İç Çocuk Hizalamasının enerjileri, kendinizi bitkin hissettiğiniz stresli zamanlarda enerjiler, içinizdeki çocuğu kucaklamanıza ve hayatınızda yenilenmiş mutluluk ve hafiflik hissetmenize yardımcı olur.

Bu sistemin enerjileri, içinizdeki çocukla güvenli bir şekilde yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur; bu, içinizdeki çocuğun güvende hissetmesini ve yeniden yüzeye çıkıp sizinle etkileşime girebilmesini, zevklerini, keyiflerini, mutluluğunu paylaşmasını sağlar.

Enerjilerin amacı, içinizdeki çocuğun geçmişte acı çekmiş olabileceği yaraları saptamak veya analiz etmek değil, daha çok içinizdeki çocukla sizin Kutsal Kaynak enerjisi aracılığıyla güvenli bir şekilde bağlantı kurmanıza, hizalanmanıza, bir yere gelmenize izin vermektir. Birbirinize hem iyi gelir, hem de birbirinizi iyileştirerek fayda sağlayabilir, yenilenen sevgi, merak ve neşe ile birlikte ilerleyebilirsiniz.

İçinizdeki Çocuk Ne/Kim?

İçinizdeki çocuk ruhunuzdan bir parçadır. O, içinizde yaşayan saf ve temiz kalmış çocuk halinizdir. İçinizde neşeli, çocuksu bir masumiyet, huşu ve dünyaya karşı merak duygusunu koruyan parçanızdır. İçinizdeki çocuk yaratıcı-kreatif, oyuncu, enerji dolu, yaşama sevinci beslenen ve sizi besleyen, heyecan ve coşkuyla dolu parçanızdır.

Pek çok insanın içinde yaralanmış bir iç çocuk vardır, geçmişte yaşanan bir deneyim ya da travmalar nedeniyle içlerindeki çocuk korkuyla gölgelere çekilmiştir, artık ışığını ve sevincini parlatacak kadar güvende hissetmez. Bir yetişkin olarak, yaralanmış bir iç çocuğu olan kişi, hayatında bir şeylerin eksik olduğunu hissederek kendini izole, yalnız, bağlantısız, boş ve mutsuz hissedebilir.

İçinizdeki çocuk, kendinizi bütün ve eksiksiz hissetmeniz, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için kucaklanması ve yaşamınıza entegre edilmesi gereken, makyajınızın arka planında, önemli ve en sade hali ile saf bir parçanızdır.

“Kalbimizin derinliklerinden duyduğumuz çığlık, içimizdeki yaralı çocuktan geliyor.”

Thich Nhat Hanh

İç Çocuk Hizalamasının enerjileri nazik ve saftır, içinizdeki çocukla güvenli bir şekilde yeniden bağlantı kurmanıza ve uyum sağlamanıza yardımcı olur, yeniden başlamanıza, içinizdeki çocuğu günlük yaşamınıza geri davet etmenize yardımcı olur. Enerjiler doğrudan Kaynaktan, saf koşulsuz sevgiden geldiği için, siz ve içinizdeki çocuk, herhangi bir yargıdan, geçmiş acılardan, pişmanlıklardan vb. arınmış, güvenli bir ortamda bağlantı kurabilir ve birlikte iyileşmeye ve merak, heyecan, sevgi dolu, hayranlık uyandıran bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz.

İç Çocuk Hizalamasının Faydaları

Enerjiler, size yardımcı olacağı temel konular;

Takdir etmek ve merak etmek için zaman ayırmanıza,

– Suçluluk duymadan oynamak için zaman bulmanıza,

– Her şeye yeni bir ışıkla, yeni gözlerle bakmanıza,

– Mutlu ve kaygısız hissetmenize,

– Kendini sevmeyi ve takdir etmeyi ifade edip ve göstermenize,

– Hayattan ilham alıp, yenilenmiş bir iyimserliğe,

– Bütün, eksiksiz ve güvende hissetmenize,

– Basit şeylerin tadını çıkarmaya,

– Yargılamadan sevmeye,

– Heyecan ve coşku hissetmeye,

– Gerçekten neyin önemli olduğuna dair daha net bir bakış açısına sahip olmaya,

– Modern günlük yaşamın ve stresin yüklerinden kurtulmanıza,

– Masumiyetinizi ve merak duygunuzu kucaklamanıza,

– İç gücü, güveni bulmaya,

– Çevrenizdeki günlük rutinlerin içindeki güzelliği görebilmenize,

– Bir şeyleri yapmak zorunda olduğun için değil, istediğin için yapmanıza,

Bu sistemin enerjileriyle çalışırken, hayatınızı özgürce, içinizdeki çocukla paylaşmanın daha birçok örneğini ve faydasını bulacaksınız.

 

 

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İç Çocuk Hizalama – İçsel Çocuğa Hizalanma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir