KUNDALİNİ UYANIŞI – KUNDALINI AWAKENING 1-2-3 (3 Ayrı Seans)

1.200 

Açıklama

KUNDALINI AWAKENING
( Channeled by Jay M. Burrell )

KUNDALINI UYANIŞI 1-2-3


15 Ocak 2020 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SİZ

 

Önkoşul :

ÖN KOŞUL
Usui Reiki ya da Karuna Reiki, Seichem Reiki, Tibetan Reiki .. gibi diğer geleneksel Şifa sistemlerinden herhangi birinde Ustalaşmış (master) olmak. Değil ise yine aynı uzun soluklu öğretilere sahip bu sistemlerden her hangi birinin 2. Seviye uygulama ve eğitimlerini tamamlamış olmak.

 

Eğitmenler İçin Önemli Uyarı
Uyumlama yapmadan önce, öğrencinizin kılavuzu en az bir kez okuyup bilgileri içselleştirdiğinden emin olmalısınız. Bu, öğrencinizin zamanla hayatını değiştirecek olan bu ileri enerjiyi almaya enerjik olarak hazır olmasını sağlamak içindir.

Öğrenciniz Uyumlamayı alındıktan sonra, enerjileri başkalarına aktarması için – Reiki Master&Teacher olmak koşulu ile – en az bir hafta kendisi için çalışma yapması gerekecektir. Bu, süre tamamlanmadan, bu uyumlamayı başkalarına iletemeyecekleri, bir web sitesinde reklamını yapamayacakları veya bu süre boyunca kılavuzu kimseyle paylaşamayacakları anlamına gelir.

En az bir haftalık çalışma dönemi, enerjileri özümsemek, çalışma prensibini anlamak, enerji ile bütünleşmek için yeterli zaman sağlamaktadır. Enerjiye kısa bir süre içinde adapte olduğunuzu hissetseniz bile, bu sistemden tam fayda sağlamak için yine de bu yönergeleri izlemelisiniz.

 

Kundalini Uyanışı sistemi, Kundalini’nizin kişisel ve kanallık enerjilerinizi yükseltmenin, güçlü şifa ve kendini geliştirme yetenekleri açısından size sunulmuş yeni bir bakış açısıdır.

Kundalini Reiki ya da Kundalini enerjileri ile çalışan diğer onlarca versiyonlardan tamamen bağımsızdır.

Oldukça geniş alanda, güçlü şifa etkisine rağmen oldukça sade ve pratik bir kullanıma sahiptir.

Bu sistem, kim olduğunuzu, şifa seanslarınızda ve ruhsal yolunuzda neler başarabileceğinizi tam olarak kucaklayabilmeniz için, tüm kısıtlayıcı ve hizmet etmeyen enerjileri salıvermenize yardımcı olmayı amaçlar. Bu sistem ayrıca kendi kişisel enerjinizin farkına varmanıza yardımcı olur, böylece hem kendinize hem de çevrenizdekilere karşı nasıl daha büyük bir şefkat ve sevgi duygusuna sahip olacağınızı öğretmek için duyularınızı uyandırabilirsiniz.


Kundalini Uyanış sisteminin enerjileri şefkatli, güçlü ve gerçekten dönüştürücüdür. Kundalini enerjiniz uyandığında, ruhunuzun derinliklerinde bulunan güçlü titreşimleri ortaya çıkarır. Bu güç, yavaş ve istikrarlı bir şekilde yukarı yönde hareket eder, böylece enerji bedenlerinizden dışarı akabilir, ilahi bilinç ve yaratılışın ilahi atmosferine olan bağlantınızı güçlendirir.


Bu sistemle çalışmak ruhsal yolunuzu hızlandırmanın yanı sıra aydınlanma duygunuzu yükseltmenize de yardımcı olacaktır. Tabii ki, bu yolun tam olarak anlaşılması ve sürdürülmesi uzun yıllar alabilir, ancak küçük bir uyanış bile, daha sonra şifa ve kişisel gelişim için kullanılabilecek bu niteliklere erişmenizi sağlayabilir.

Kundalini Uyanış enerjileri, herhangi bir dış etkiden veya enerjisel değişimden arındırılmıştır. Öncelikli odak noktası enerjidir!

Karmaşık teorilere veya kısıtlamalara ihtiyaç duymadan Kundalini enerjilerini saf bir şekilde deneyimlemeniz ve bunlarla çalışmanız için size bir yol vererek çalışır. Her seviyeyi aktive ettiğinizde ve enerji fonksiyonlarını kullandığınızda sadece niyetiniz ve odaklanma ile çalışacaksınız.KUNDALİNİ, ruhsal bir eylemin fiziksel bir işaretidir. Büyümeye devam ederken ve enerjilerinizin titreşimde yükselmesine izin verirken kundalininiz uyanarak, omurganızın tabanına doğru hareket etmeye başlar. Zamanla, başınızın tepesinde bulunan taç çakradan yukarıya ve dışarı çıkana kadar omurga boyunca hareket etmeye devam eder.


Kundalini kanalınız, enerjiyi omurga boyunca yukarı doğru hareket etmeye yönlendiren enerjik kuvveti tutar. Kundalini’nin ne olduğuna dair, yalnızca her kişinin kişisel inanç sistemlerine bağlı olan çok sayıda yorum vardır. Kundalini’nizi uygun bir eğitim almadan yükseltmenin tehlikeli olduğunu, bunun nasıl yapılacağı konusunda uzun yıllarını harcayan bir guru veya ustadan okumanız muhtemeldir ve eğer inancınız buysa, o zaman buna saygı duyuyorum ve her zaman aşağıdaki ilkeleri izlemelisiniz.

Ancak uzaktan uyumlamalar yoluyla kundalini’yi güvenli bir şekilde yükseltmenin yolları vardır. Uzun yıllar boyunca herhangi bir tehlike olmadan kundalinimi yükseltmek için çalıştım.


Bu, umarım size yardımcı olmak için bu sistemi geliştirmeme neden oldu.


Bu enerjiyle çalışanların büyük çoğunluğu, kundalini enerjisinin yaşamın temeli olduğu için günlük yaşamlarında zaten kundalini aktivitesi deneyimlemişlerdir. Kundalini olmadan hayat olmazdı. Bu kadar basit! Kundalini ayrıca birçok farklı şekilde uyarılabilir. Nefes teknikleri, görselleştirme, ilahiler ve diğer fiziksel egzersizler, özellikle yoga ve tantrik uygulamalar yoluyla yükseltilebilir.

Ayrıca uzaktan uyumlamalar ve niyetinizle kundalininizi yükseltebilirsiniz. Niyetin gücü, bizim için mevcut olan yaşamı en çok değiştiren ve dönüştürücü enerjilerden biridir. Bunda ustalaştığınız ve niyetiniz aracılığıyla realitenizi tezahür ettirme yeteneklerinize güvenmeyi öğrendiğiniz zaman, kalbinizin arzu ettiği her şeyi başarabilirsiniz.


Kundalini enerji çalışmasının da birden çok düzeyi ve işlevi vardır. İyileştiricidir, besleyicidir ve ruhsal büyümenizde ve psişik gelişiminizde çok önemli bir rol oynayabilir. Bazen göz ardı edilse de, kundalini enerjisinin kişisel güç duygunuzu güçlendirme ve koruma üzerinde önemli bir etkisi vardır, bu da psişik koruma ve genel olarak yaşam hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olma yeteneği ile sonuçlanır.

Kundalini Uyanışı Seviyeleri


Kundalini Uyanışı Sistemi 3 ayrı seviyede yapılır. Her seviye, kişisel gücünüzü arttırırken, titreşiminizi yavaşça yükseltmek için çalışır. Her seviye bir öncekinin üzerine inşa edilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu nedenle uyumlamanızın sonunda kundalininizin güvenli bir şekilde yeni bir farkındalık seviyesine yükseltilmesi için mükemmel bir ortam oluşturmuş olacaksınız.

Ayrıca, her seviye aşağıdaki işlevleri içerir.

Kundalini Uyanış Seviye 1


Kundalini Uyanışı seviye 1, sizi kundalini enerjisinin temel titreşimlerine bağlamak için tasarlanmıştır. Bu uyumlama ile kişisel enerji seviyeleriniz saf ruhsal farkındalık seviyesine yükseltilir. Titreşimsel enerjilerinizi bu şekilde yükselttiğinizde, artık en yüksek ve en büyük iyiliğinize (hayrınıza) hizmet etmeyen tüm hizmet etmeyen enerjileri, duyguları ve düşünce formlarını ortadan kaldırma sürecini başlatırsınız.


Bu pasif bir süreç değil! Enerjik frekanslarınızda bir değişim yaratabilmeniz için, bunun çalışması için niyetinizi gerektirir; bu da, ruhsal ilerlemenizi ve kişisel iyileşmenizi hızlandıracaktır.

Enerjik arınma süreci bazen ruhsal bedeninizin olumsuz bir arınmasıyla sonuçlanabilir, bu nedenle herhangi bir arınmanın işlenmesi için harekete geçmeden önce en az 3 gün ayırmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Bu süre içerisinde arınma semptomları geçmez ise, sebebi arınma süreci değil, farklı bir etken olduğunu anlarsınız.

Alacağınız Seviye 1 uyumlaması ile birlikte, çalıştığınız diğer enerjilerden çok farklı hissediş etkileri alacaksınız. Bu seviye, önceki Kundalini tabanlı uyumlamaları içerir. Ayrıca enerjilere karşı duyarlıysanız, enerjiniz yükselirken vücudunuzun ince bir şekilde titrediğini hissetmeye başlayabilirsiniz.


Bu, tüm vücudunuzun gökkuşağı ışığının tam spektrumu içinde yıkandığı hissine yol açabilir ve bu da zihin gözünüzde renkli veya beyaz ışık parlamalarının görülmesine neden olabilir.


Kundalini enerjiniz genişler, bu da kundalini kanalınızın kademeli olarak yükselme ve genişleme sürecini başlatır. Bu noktada, kundalininizin tam olarak yükselmesinin beklenmediğini ve bu ilk aşamada asla hedefiniz olmaması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Bunun nedeni, kundalini enerjisinin çok güçlü olmasıdır, bu da tam uyanması için zamana ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Bu yeni enerjilerin temel bir yönü olan sabır sanatını da öğrenmelisiniz.


Kundalini Uyanış Sistemine bu giriş, hayatınızın her alanında önemli olan kişisel gücünüzü artırmaya da çalışacaktır. Amaç, kalbinizin arzu ettiği her şeyi başarabilecek güçlü bir varlık olduğunuzu hatırlatırken, kendinize olan güveninizi artırmaktır.

Kundalini Uyanış Seviye 2


Kundalini Uyanış seviye 2, ruhsal titreşiminizi ve içsel gücünüzü daha da artırmak için çalışır ve aynı zamanda kundalini enerjinizi yükseltmeye devam eder. Kundalini kanalınız genişler, bu da size kalbinizi ve daha yüksek kalp çakralarınızı açmaya çalışırken kendinize veya başkalarına daha fazla miktarda enerji kanalize etme yeteneği verir.

2. seviye ayrıca size hizmet etmeyen tüm enerjilerden arınmış bir alan oluşturmayı da öğretir. Ayrıca, hizmet etmeyen tüm enerjileri çevrenizden ve çevrenizdeki nesnelerden kaldıracaksınız.


Tüm bunlar, siz uyumlamayı kabul ettiğinizde gerçekleşir.

Şimdi size kısa bir soru sormak istiyorum. Hiç bir odaya girip enerjilerin pozitif mi yoksa negatif mi olduğunu anında anladınız mı?

Gün boyunca sürekli olarak enerji ile etkileşim halindesiniz, bazıları olumlu, bazıları olumsuz. Evinizde, ofisinizde, işyerinizde veya çevrenizde bulunan herhangi bir düşük hizmet dışı enerjiye maruz kalmanızı sınırlamak için, günlük olarak basit (pratik) ve hızlı-etkili bir temizleme yapmak iyi bir uygulamadır. Bunu yapmak için, evrensel enerjilerin omurganızın tabanından taç çakraya akmasına niyet etmeniz yeterlidir. Daha sonra, hizmet etmeyen herhangi bir enerjiyi kişisel alanınızdan uzaklaştıracakları enerjilerin auranıza genişlemesi için niyetinizi belirleyeceksiniz. Bunu düzenli olarak yaparsanız, hizmet etmeyen alt enerjiler, pozitiflik ve ilahi ışıkla dolu bir ortamda işlev göremezler. Titreşiminizi yükselterek, kundalini uyanış enerjileriyle çalışmanın en önemli yönlerinden birini gerçekleştiriyorsunuz.

2. seviye Kundalini Uyanışı aynı zamanda titreşiminizi ve çevrenizin titreşimini yükseltmenize yardımcı olmak için çalışır. Hizmet etmeyen tüm enerjileri ortadan kaldırarak sizi ve çevrenizi mükemmel bir uyum içinde tutmak için çalışır. Bu, enerji ile çalışırken, kristaller, tütsü gibi dışsal öğelere güvenmek yerine çevrenizi temizlemek için gücü içinizde tuttuğunuzu öğretir. Bu yaklaşım, bir enerji varlığı olarak gerçekten ne kadar güçlü olduğunuzu gösterir.


Kundalini enerjiniz arttıkça doğal olarak titreşiminizi de yükseltirsiniz.

Bu enerji kendini iyileştirme, ruhsal gelişim ve çakralarınızın genişlemesi için kullanılabilir. Bundan dolayı, kundalini enerjisi kalbe ve daha yüksek kalp çakralarına odaklanır, bunlar temizlendiğinde ve tam uyum içinde olduklarında ilahi bilincin ifadesinden bedeninize ve çevrenize akmasına izin verir.

Kundalini Uyanış Seviye 3


Bu yeni sisteme üçüncü ve son uyum, titreşiminizi, kişisel gücünüzü ve esenlik duygunuzu yükseltmeye devam ediyor.

Kundalini kanalınız, içinden daha da fazla enerjinin akmasına izin vermek için tekrar genişler ama bu sefer kanal, taç çakraya doğru son hareketini yapacaktır. Bu, daha önce kundalini enerjileriyle çalışmamış olanlarınız için güçlü bir deneyim olabilir, bu yüzden lütfen 3. uyumlamanızı almadan önce bunun farkında olduğunuzdan emin olun.


Psişik yetenekleriniz artacak ve ruhsal armağanlarınızın daha çok farkına varacaksınız. Kundalini çalışmasının bu yeni formu, ruhsal yolunuzda ilerlemenize yardımcı olmak için kullanabileceğiniz enerjetik işlevler içermesi ile de benzersizdir.

Her işlev basitçe, onların eterik arka planınızda aktive olmaları için kalbinizin hissettiği niyeti gerektirir.


Bu enerjileri iyileştirmek veya belirli bir kişisel veya ruhsal konuyu ele almak için kullanmak istiyorsanız, niyetinizi kullanarak ve ardından zihninizi şifaya ihtiyaç duyan konuya odaklayarak onları harekete geçirmeniz yeterlidir.

KUNALİNİ UYANIŞI ŞİFA UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Rahat bir beden, dingin bir zihin ile odaklanın ve Kalbinizdeki Niyeti dil ile ifade edin, en fazla bir dakika kadar enerjinin akışını hayal edin ve akışın gerektiği mükemmel şekilde akışına devam etmesi için Siz aradan çekilirsniiz.


Eğer kendinize şifa uyguluyorsanız, başka kanallık üzerinden şifalanıyormuş gibi enerji alımı için uygun pozisyona geçin ve ihtiyaç olan enerji akışı tamamlanana kadar, öylece kalın.

Başkasının Kundalini Uyanışı enerjileri ile şifalanması için kanallık ediyorsanız; akışı başlattıktan sonra çekilin ve gündelik işlerinize bakın. Kundalini Uyanışı Enerjileri, alıcı üzerinde mükemmel bir şekilde çalışmalarını sürdürüp tamamlayacaktır.


Aşağıda farkı konular için enerjiyi aktive edecek örnek Niyet cümlelerinden yola çıkarak, ihtiyaç duyulan konularda kendi niyetlerinizi oluşturarak, Kundalini Uyanışı Enerjilerini etkin bir şekilde aktive edebilirsiniz.


Kendine ya da başkasına şifa uygulamasında, kısa bir süre enerji akışı hızlı bir şekilde hissedilir. Sonrasında gündelik işlere devam ederken ya da uyurken, enerji eterik arka planda ihtiyaç duydukça çalışmaya devam eder. Her bir konu için genellikle bir kez şifa uygulaması yapmak yeterlidir. İyileşme süreci ise, kimi konularda hemen gerçekleşirken, kimi konularda ise, enerji akışı kendiliğinden devam ederek zamana yayılabilir.


Şifa amaçlı Kundalini Uyanışı Uyumlaması yapma :


Alıcıya, en az 3’er gün ara ile, Kundalini Uyanışı Şifa Uyumlamalarını 1-2-3 şeklinde sıra ile -aynen uyumlama yapar gibi – yapabilirsiniz. Bu oldukça güçlü bir şifa ver arınma sürecini başlatacağı için, alıcının daha önce şifa enerjileri ile çalışmış olduğundan ve enerjisel dönüşümlere aşina olduğundan emin olun.

Kundalini Uyanışı Şifa Uyumlamaları, aynen Uyumlama yapar gibi ancak farklı olarak; ‘Uyumlama’ değil ‘Şifa Uyumlaması’ olarak niyete odaklanılır.

Burada, eğitim ve sertifikasyon programı söz konusu olmadığı için, alıcının herhangi bir Reiki bilgi ya da deneyimi olması gerekmiyor. Sadece, en az 3’er gün ara ile Şifa Uyumlamaları enerjilerini sıra ile 1.düzey, 2.düzey, 3.düzey şeklinde almış oluyorlar. Bunu dışında yapmaları gereken her hangi bir uygulama olmuyor. Kundalini Uyanışı Enerjileri, alıcının eterik arka planında uzun süre kendiliğinden çalışmaya devam edeceği için, şifalanma süreci de, iyileşmesi gereken konuların derinliğine göre geniş bir zamana yayılabilir.

Örneğin, Şifa uyumlamalarının yapıldığı dönemde daha yüzeysel enerjisel blokajlar çözülürken, bir kaç gün sonra farklı, haftalar sonra farklı, aylar sonra çok dafa farklı derinliklerdeki blokajlar çözülebilir. Alıcının sonraki zamanlarda da enerjisel dönüşüm hissiyatlarının nedeni budur.

Diğer Şifa fonksiyonlarından bir kaçı :Fiziksel İyileşme:

DNA Şifası :

Zihinsel ve Duygusal Şifa :

Ruhsal Şifa :

Karmik Şifa :

Geçmiş Etkinlikler :

Ruhsal Yükseliş :

Titreşimi Yükselt :

Kundalini Bakımı :

Kundalini Temizliği :

Kundalini Onarımı :

Kundalini DNA’sı :

Kundalini Yüksek Frekansı :

Kundalini Boyutsal Ruh Alma :

 

 

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“KUNDALİNİ UYANIŞI – KUNDALINI AWAKENING 1-2-3 (3 Ayrı Seans)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir