TİBETAN REİKİ – MASTER

950 

Tibet Reiki’nin enerjileriyle, Çakraları hizalayıp canlandırın, 3. Gözü Temizleyin ve Sezgileri artırarak Çakra Sistemi içindeki Kaotik Enerjiyi dengeleyin!

Açıklama

TİBET REİKİSİ

MASTER

TİBETAN REİKİ

 

Onkoşul:*

Tibetan Reiki Master Uyumlamasını en az Usui Reiki Master&Teacher’ları alabilirler.

Tibet Reiki, Tschen Li tarafından kanalize edilen bir sifa sistemidir.

Tibetan Reiki Master Programı tek uyumlama seansı ile yapılır ve Tibetan Reiki’nin tüm seviyelerine bütün olarak uyumlanılır.

Usui Reiki 2. Seviye Sembollerinin dışında -basit ancak oldukça güçlü- toplamda 19 sembol öğretilir. Uyumlanılan bu semboller, kişisel enerji titreşimini ve Reiki şifa enerjisine kanallık yeteneğini bariz bir şekilde yükseltir.

Tibet Reikisi, enerjilerimizi dengelemeye ve uyum getirmeye yardımcı olan bir enerji iyileştirme sistemidir. Bununla birlikte, sembollerin manevi bilgileri birçok Doğu felsefesinde bulunana benzer. Bundan bağımsız olarak, Tibet Reiki, günümüzde birçok insanın ihtiyaç duyduğu iyileşme sürecinde yardımcı olan bir enerji sistemidir. Tibet Reiki’nin enerjileriyle, Çakralara enerji vermeye ve canlandırmaya, 3. Gözü temizlemeye ve sezgileri artırarak Çakra Sistemi içindeki Kaotik Enerjiyi dengelemeye yardımcı olacak sembolleri öğreneceksiniz.

Tibet Reiki enerji uyumlaması, aynı zamanda Master Güçlendirme Programı (enerji yükseltme) olarak da uygulanır.

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“TİBETAN REİKİ – MASTER” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir