FÜZYON KRİSTALLERİ Enerji Akışı Güçlendirmesi

750 

> ZÜMRÜT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MOLDAVITE TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> SAMADHI KUVARS KRİSTAL FÜZYONU
> SAFİR KRİSTAL FÜZYONU

Açıklama

The Gemstone Fusion Crystalline

Flush Empowerment
( Channeled by Jay M. Burrell )

Füzyon Kristalleri

Enerji Akışları

Güçlendirmesi


10 Ocak 2021 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SİZ

 

* Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye ve üstü.

* Uyumlama Tek seansta tamamlanır.

Füzyon Kristalleri Enerji Akışı Güçlendirmesi, diğer birçok eterik kristal uyumlamasına çok benzer ama aynı zamanda tamamen benzersizdir. Temel fark, yıllar içinde kristal aleminde titreşimde bir artış olması ve bunun kristal alemin eterik alemlerine aktarılmış olmasıdır. Eterik seviyede bağlantı kurmaya hazır olan bu kristaller için yüzlerce sayfalık bir kılavuz yazılabilse de, bu kılavuzda 6 kristalin enerji seviyesine uyumlanacağınız bir kristal koleksiyonuna odaklanıyoruz. Bunlar, enerjilerini aurik alanınızla birleştiren enerjilerdir.

Konu Başlıkları:

* ZÜMRÜT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE MANEVİ DENGE İÇİN ZÜMRÜT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> RUHSAL ŞİFA VE ENERJİ İNFÜZYONU İÇİN ZÜMRÜT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* * OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ŞİFA ENERJİSİ İÇİN OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE ENERJİ DENGELEMESİ İÇİN OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MANEVİ ŞİFA İÇİN OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* MOLDAVITE TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ŞİFA ENERJİSİ İÇİN MOLDAVIT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE ENERJİ DENGELEMESİ İÇİN MOLDAVITE TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MANEVİ ŞİFA İÇİN MOLDAVITE TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ŞİFA ENERJİSİ İÇİN MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> DUYGUSAL ŞİFA İÇİN MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE ENERJİ DENGELEMESİ İÇİN MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MANEVİ ŞİFA İÇİN MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* SAMADHI KUVARS KRİSTAL FÜZYONU
> ŞİFA ENERJİSİ İÇİN SAMADHI KUVARS TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> DUYGUSAL ŞİFA İÇİN SAMADHI KUVARS TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE ENERJİ DENGELEMESİ İÇİN SAMADHI KUVARS TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> MANEVİ ŞİFA İÇİN SAMADHI KUVARS TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* SAFİR KRİSTAL FÜZYONU

Siyah Safir

Yeşil Safir

Turuncu Safir

Mavi Safir

Pembe Safir

Menekşe Safir

Beyaz Safir

Altın Safir

Yıldız Safiri

> ŞİFA ENERJİSİ İÇİN SAFİR TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> DUYGUSAL ŞİFA İÇİN SAFİR TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> ÇAKRA ŞİFASI VE ENERJİ DENGELEMESİ İÇİN SAFİR TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
> RUHSAL ENERJİ İÇİN SAFİR TAŞI KRİSTAL FÜZYONU

* FÜZYON KRİSTALLERİ ENERJİ AKIŞI GÜÇLENDİRMESİ NASIL KULLANILIR?

* EVİNİZİN ÇEVRESİNDE BİR KRİSTAL FÜZYONU IZGARASI OLUŞTURMA

* TAŞ Füzyon KRİSTAL İKSİR NASIL YAPILIR?

* BİRİNİ TAŞ FÜZYONU KRİSTAL ÇIKARMA GÜÇLENDİRMEYE NASIL UYUMLARIZ?

* TAŞ FÜZYONU KRİSTAL ÇIKARMA GÜÇLENDİRMESİNİ UYUMLAMASI NASIL ALINIR?
( Reiki Master (Usta Öğretici) iseniz, bu uyumlamayı öğrencilerinize aktarabilirsiniz. Değil iseniz, kendinize ve başkasına Şifa enerjileri aktarımı yapmaya devam eder, Reiki Master düzeyine geçtiğiniz zaman bu sistemi de öğrencilerinize öğretmeye başlayabilirsiniz. )

 

 

FÜZYON KRİSTALLERİ ÖZELLİKLERİ

ZÜMRÜT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
Doğa ananın tüm enerjileri özellikleri Zümrüt’ün özünde bulunur. Baharın kalbi gibi gençliği tazeleyen ve ruhu harekete geçiren, umudu ve geleceği, yenilenmeyi ve büyümeyi simgeleyen, gerçeği, ilhamı ve devam eden anlamı, adaleti, şefkati ve uyum arayışını açığa çıkarırken aşkı arayan bir değerli taştır.


“Aşkın Taşı” olarak adlandırılan Zümrüt, fiziksel kalbin yanı sıra kalp ve yüksek kalp çakralarını açar ve besler. Varlığın tüm seviyelerine şifa sağlayan enerjiyi besler. Zihne, bedene ve ruha tazelik ve canlılık getirir. Bir ilham ve sonsuz sabır taşı, birliği, şefkati ve koşulsuz sevgiyi temsil eder.


Zümrüt, arkadaşlığı, ortaklar ya da partnerler arasındaki dengeyi teşvik eder ve özellikle ev içi mutluluk, memnuniyet ve sadakat sağlamasıyla bilinir. Zümrüt ayrıca iki insan arasındaki sevgi ve tutkuyu güvence altına alma yeteneğine de sahiptir.


Zümrüt aynı zamanda büyük bir vizyon ve sezgi taşıdır, gözler ve {fiziksel ve ruhsal} görüşle ilişkilendirilir, uzun süredir kişinin gelecekteki olayların içine doğmasına ve kişinin kendi iç gerçeklerini açığa çıkarmasına yardımcı olduğuna inanılır.


Hafızayı güçlendiren ve zihinsel berraklığı artıran bir bilgelik taşıdır. Zekayı muhakeme ile birleştirir ve bilinçsizce bilinenleri bilinçli zihne getirir. Zümrüt ayrıca odaklanma ve niyetin gücünü artırır, psişik yetenekleri harekete geçirir ve durugörü yeteneklerinin açılmasına yardımcı olur. Zümrüt, bir ilgi konusunu, bir kişi veya bir iş için tutkuyu canlandırmak için mükemmel bir taştır. Özlemini çektiğiniz pozitif enerjileri çekmek için Zümrüt’ün aktivasyonu bu bağlantıya yardımcı olacaktır.

Zümrüt’ün aktivasyonu, özellikle yaşamımızda ihtiyaç duyduğumuz güveni geri kazanmada, benlik saygısını geliştirmenize de yardımcı olacaktır.


Zümrüt, duygular üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahipken, düşünceler, fikirler ve felsefeler üzerinde de canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Sanatsal yaratıcılığı harekete geçirmek ve kişinin yaşam çalışmasına odak ve yoğunluk getirmek için harika bir taştır.

Zümrüt, yaşlanmayla mücadele ettiği ve yorgun organları canlandırmak için uygun şekilde yerleştirildiğinde harika bir gençleştirici metabolizma kalitesi oluşturur.


Fiziksel kalbin güçlü bir şifacısıdır ve onu harika bir hale getirir.
Herhangi bir kalp rahatsızlığınız varsa, kalp bölgesinde aktive olacak Zümrüt harika sonuçlar verecektir. Ancak lütfen bu sistemin asla tıbbın ilaç ve tedavilerinin yerini almadığını unutmayın.


Zümrüt, bulaşıcı bir hastalıktan sonra iyileşmeye yardımcı olur ve güçlü yeşil ışını, iyileşmeye veya habis durumlara yardımcı olur. Eterik Zümrüt enerjilerini harekete geçirmenin bir başka harika faydası da, gözleri ve görme yetisini tedavi ederken kullanılacak en iyi taşlardan biri olmasıdır. Zümrüt’ün eterik enerjileri ile birlikte yüklenmiş bir göz banyosu gözleri yatıştırmaya yardımcı olur ve göz enfeksiyonlarını hafifletebilir. Zümrüt iksiri içmek de göz enfeksiyonlarını yatıştırmakla ünlüdür.


Son olarak Zümrüt, duygusal alandaki ağırlığı hafifleten ve aurayı umut, teşvik, nezaket ve bolluk enerjisiyle besleyen bir kalp taşıdır. Kalp kırıklıklarını iyileştirir, fiziksel ve duygusal kalp merkezlerini güçlendirerek, mağduriyetin negatif enerji kalıplarını ve kişisel güç kaybını temizleyerek hayatın talihsizliklerinin üstesinden gelmek için gereken gücü verir. Kendiniz ve başkaları için tazelik ve canlılık, sevgi ve şefkat getiren bir yenilenme ve iyileşme taşıdır.

Zümrüt, duyguların kaynağı olan aktif çakranın enerji kalıplarını en çok temsil eden değerli taştır. Göğüs kemiğinin merkezine yakın bir yerde bulunan kalp çakrası, dış dünyayla etkileşimimizi düzenler ve neyi kucakladığımızı ve neye direndiğimizi kontrol ederek çevre içinde kendimiz olabilmemiz için bize denge yeteneği verir. Kalp çakrası dengede olmadığında, bir ilişkide ya kontrolcü ya da kontrol altındaymış gibi hissedebiliriz ve başkalarının küçük zaaflarını eleştirebiliriz. Kendimizi günlük dış uyaranlara karşı uygunsuz derecede güçlü duygusal tepkiler verirken bulabiliriz. Bu taşın yeşil rengi blokajları çözmek ve kalp çakrasını yeniden dengelemek için kullanılır. Kendi ihtiyaçlarınızı ve duygularınızı anlamanıza yardımcı olur. Zümrüt ayrıca Kalp Çakrasının hemen üstünde ve solunda bulunan “yüksek kalp”i veya kişiler arası Sevgi merkezini uyarır. Kişinin başkalarına karşı şefkat, saygı ve anlayış geliştirmesine yardımcı olur.

Bir özlem ve ilham taşı olan Zümrüt, kalbi açar, kişinin İlahi sevginin titreşimleriyle olan bağını temizler ve güçlendirirken aynı zamanda kişiyi ruhsal yolculuğunda destekler. Günlük yaşamda ve ilişkilerde koşulsuz sevgi ve şefkat sunarak, başkalarından sevgi almaya açık olarak, kişiyi yürekten yaşamaya ve hareket etmeye teşvik eder.

Güçlü ve açık bir kalp, İlahi bilincin kutsamalarının kişinin yaşamına akmasına her zaman izin verir. Zümrüt, yalnızca maddi mülk ve mali durumdaki zenginlik umudunu canlandırmakla kalmaz, aynı zamanda kişinin salt zenginliğin ötesinde gerçek bolluk bilincini deneyimlemesine izin verir.


Bolluk, tezahürlerini şükranla kucaklarken, hayatın tüm deneyimlerinde ruhun armağanlarını alma yeteneğidir. Evrenin, kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yaratıldığına ve gerçekte hiçbir eksiklik olmadığına dair güveni teşvik eder.

OPAL TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
“Göz Taşı” olarak da adlandırılan Opal, bir gökkuşağındaki hafif şimşektir, eterik parlaklığını en ufak bir hareketle bile parlatır ve olağanüstü “kristal alevine” tanık olan herkes tarafından fark edir.

Bu, göze adanmış, göze o kadar hoş gelen ve iç gözün (psişik vizyon) hayran olduğu, sevgi ve umut, masumiyet, saflık, şans ve mutluluğa ilham veren bir değerli taştır.

Opal, Opal değerli taşının kristal yapısına kodlanmış olan Garnet’in ateşli alevini içeren değerli bir taştır. Ametistin göz alıcı moru ve Zümrütün deniz yeşili ihtişamı, eterik bir birliktelik ve enfes bir zevk içinde birlikte parlarlar.

Antik çağda, renkleri içinde bulunan değerli taşların erdemleri, güzelliği ve kıskanılacak arzusu için, herkes tarafından, görüşü yatıştırma ve güçlendirme, göz hastalıklarını iyileştirme ve sahip olduğu için büyük şans sağlama meziyetleri nedeniyle kullanılan ve şimdi etkinleştirilen değerli taşların en büyüleyici ve gizemli olanı olarak kabul edildi.


Metafizik boyutta, Opal kullanılır ve artık aura içinde bir prizma gibi hareket etme niyetiyle etkinleştirilir. Vücudun enerji sistemlerine, kişinin dünyevi varoluşunun sevinci ile tam bir ışık enerjisi yelpazesi getirir. Aşk ve tutkuya ilham veren engellemelerin salıverilmesine izin verirken, iyimserliği, coşkuyu ve yaratıcılığı yeniden alevlendirir.

Opal, kozmik bilinci geliştirir, psişik sezgi ve ruhsal içgörü alevlerini uyarır, derin içsel çalışma, meditasyon ve alt astral bağlantılar için koruyucu bir taştır. Opal, inceleme ve dönüşüm için kişinin özelliklerini ve özelliklerini yüzeye çıkarma yeteneği ile bilinir.

Opal ışığı emip yansıttığı gibi, düşünce ve duyguları, arzuları ve gömülü duyguları da toplar, uygular ve kaynağa geri döndürür. Kişinin olumsuz niteliklerini büyütmek rahatsız edici olabilirken, bu duyguların ne kadar yıkıcı olabileceğinin anlaşılmasını sağlar ve onları bırakma sürecine yardımcı olur.

Opal ayrıca benliğin olumlu yönlerini ve duygularını aydınlatır, iyiyi ve doğruyu geliştirir, kişinin en yüksek potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Kişinin gönderdiği şeyin kendisine geri döneceğini hatırlatan karmik bilinci destekleyen bir taştır.

Aynı zamanda bir koruma taşı olan Opal, eterik arka planınızda etkinleştirildiğinde veya onunla sizi saran bir ışık küresi oluşturduğunuzda, başkalarından gelen olumsuzlukları emerek çalışan harika bir kalkandır.


Eterik Opal taşını aktive ederek, kişinin fark edilmek istemediği veya arka planda olup göze batmaması gerektiği durumlarda bir “görünmezlik pelerini” de sağlayabilir. Tehlikeli yerlere girerken veya gizliliğin gerekli olduğu şamanik işler yapıyorsanız çok faydalıdır.

Opaller, anneler veya anne adayları için olağanüstü hediyelerdir. Eterik arka planınızda Opal kristal füzyonunu aktive etmek veya kristal enerjilerini başka bir kişiye aktarmak, onların çocuklarının doğumuna büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Geceleri yastığınızın altında eterik bir Opal kristalinin oluşmasını istemek ve harekete geçirmek, bebeğin cinsiyetiyle ilgili önsezileri ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca bir söğüt ağacının altında meditasyon yaparken eterik Opal enerjilerinin eterik arka planınızdan akmasını istemenin gebe kalmaya yardımcı olacağına inanılır.

Şöyle ki; duygusal bir destek olarak Opal, bir kadının hamile kalmayı denemesini engelleyebilecek doğum korkularının üstesinden gelmeye yardımcı olur. Ayrıca, hamilelik sırasında ve yeni bir bebeğin hayatının ilk aylarındaki ezici korkuları hafifletebilir. Opal, boş yuva sendromu yaşayan anneleri de teselli eder.

Opal, aşk ve tutku, arzu ve erotizm ile ilişkili baştan çıkarıcı bir taştır. Kişinin hissettiklerini yoğunlaştırmak ve engellemeleri serbest bırakmak için kullanılabilir; ancak taş enerjiyi bölebilir ve dağıtabilir, bu nedenle Opal’ı duyguları keşfetmek veya güçlendirmek için kullanmadan önce kişi iyi merkezlenmiş, amaca odaklanmış olmalıdır. Opal, toprak ananın enerji alanına şifa aktarmak, tükenişleri onarmak ve dünyayı çevreleyen evrensel enerjinin eterik ızgarasını yeniden canlandırmak ve stabilize etmek için kullanılabilir.

Opal, gerçek benliğe dürüstçe bakmaya istekli olanlar için duygusal bedeni iyileştirmeye ve güçlendirmeye adanmış harika bir destekleyici değerli taştır. Opal’in yüksek iç enerjisi, düşünce ve duyguları incelenmek üzere yüzeye çıkarır ve kişinin geçmişteki, duygusal durumunu ortaya çıkarır. Bu güçlendirme ve arınma süreci, Opal ile ilk çalışıldığında yoğun olabilir, ancak zamanla geçmiş yaraları, korkuları ve kırgınlıkları temizlerken kişiye duygularının sorumluluğunu almayı öğretir. Olumsuz davranışlardan kurtulmayı kolaylaştırır ve duygusal bedeni yatıştırarak kişinin daha kontrollü hissetmesine yardımcı olur. Kişinin daha olumlu ve sevgi dolu, daha yaratıcı ve kendiliğinden olmasına yardımcı olur.

“Hayallerin ve değişimlerin taşı” olarak bilinen Opal, kişinin sınırsız potansiyele sahip olduğu ve doğası gereği mükemmel olduğu ve değişimin, kişinin özlemlerinin yükselmesine izin veren durumlar ve eylemlerle birlikte geldiği anlayışından gelen mutluluk verir.

Opal, fiziksel haliyle gökkuşağının hemen hemen tüm renklerinde bulunur, bu nedenle eterik Opal’i burada belirtilenden farklı bir formda hissederseniz lütfen endişelenmeyin. Bir sebeple verilen renkte kendini göstermiştir. Baskın renk, karşılık gelen çakrayı uyarmak için kullanılabilir. Örneğin, enerjiler aktive edildiğinde “Ateş Opal” size kendini gösteriyorsa, bu, temel ve/veya sakral çakralar üzerinde çalışmanız gerektiğinin bir işareti olacaktır. Pek çok Opalde bulunan parlak renk oyunu, birkaç çakrayı harekete geçirmek ve onları taç çakraya bağlamak için faydalıdır ve aurayı şifa için tam spektrumlu Işık ile besler. Her bir çakrayı hangi renklerin etkinleştirdiği hakkında daha fazla bilgi için Reiki 1. Seviye bilgilerini detayları ile yeniden gözden geçirin.

Opal, ruhsal ışıkları auraya getirmek, kişinin varlığının psişik ve mistik niteliklerini uyandırmak, kozmik bilinci geliştirmek, kişinin sezgi ve içgörü seviyesini yükseltmek için harika bir araçtır.

Geleneksel olarak vizyonları çağırmak, berrak rüya görmeyi artırmak ve şifa için benliğin derinliklerine yolculukta bir koruyucu olarak kullanılmıştır.

Bu taşın kristal füzyon enerjisi, niyetinizle aktive edildiğinde, eterik arka planınızda akmaya başlar, başkası için kanallık edildiğinde alıcının enerjiyi almaya niyet etmesi vre kısa bir süre enerjiye odaklanması yeterlidir. Devamında ihtiyaç olduğu kadar enerji akışı sürekliliği sağlanmış olur.

MOLDAVITE TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
Moldavite’ye bir kez baktığınızda, ruhsal ateşten eterik olarak oyulmuş ve amaca yönelik bir büyüklük taşı olduğuna şüphe yoktur. Bu gizemli yeşil ışıltı yıldızlardan doğar, doğanın toprak anayla şiddetli meteorik çarpışmasından oluşur ve göklerden düşerken güç ve alevle kazınır, insanlığa hizmet eder.

Bir bağlantı değerli taşı olarak Moldavit, gücüyle rezonansa girenlerde genellikle dramatik bir şekilde hızla hissedilen, dünyevi ve dünya dışı enerjilerin eterik bir birleşimi olan yoğun bir frekans taşır.

Moldavite’i elinize aldıysanız, vücutta kademeli olarak hareket eden ısı hissi vererek ne kadar inanılmaz derecede güçlü olduğunu anlayacaksınız. Bazı durumlarda kalp çakrası aktive olur ve nabız atışı veya çarpıntı olarak deneyimlenebilir, ardından terleme veya yüzde sıcak basması ve kahkahadan ağlamaya kadar değişebilen duygusal bir boşalma olabilir.

Moldavite’in frekansına alışmak biraz zaman alabilir, ancak kişinin kişisel ve ruhsal gelişimini hızlandırma konusundaki derin yeteneği, hem yaşamı değiştiren yetenekleri hem de iyileşmeye yardımcı olmak için ışığı çekmek için bir katalizör olması nedeniyle onu metafizik dünyada çok aranır hale getirir. Tüm bu hisler ve nitelikler, enerjiler aktive edildiğinde eterik alemlerde de hissedilir.

Moldavit, kinizme karşı koymak için harika bir taştır ve dünyadan en bıkmış yetişkinleri bile evrenin harikalarıyla buluşturur.

Nedeni bilinmediğinde bile şüpheleri ortadan kaldırır ve daha önce düşünülmemiş çözümler sunarak para ya da bolluk ile ilgili endişeleri yatıştırır.

Moldavit’in eterik nitelikleriyle çalışmak, enerjilerinin gün boyunca kişinin titreşim alanında kalmasını sağlar, etkilerini güçlendirir ve günlük yaşamda faydalı eşzamanlılık olaylarını artırır.

Moldavit’in yoğun titreşimleri nedeniyle, bazıları sersemlik veya topraklama eksikliği yaşayabilir ve enerjilerin eterik arka planınız boyunca her seferinde maksimum birkaç saat akmasına ve ardından yavaşça artarak akmasına niyet ederek kendilerini yavaş yavaş onun titreşimlerine alıştırmaları gerekebilir. Enerjileri saatlerce veya günlerce kanalize edebildiğinizi hissedebilirsiniz.

Moldavit, herhangi bir dengesizliğin veya hastalığın nedenini ve kaynağını aydınlatmak, ardından da salıverme ve iyileştirme sürecini desteklemek için bir araç olarak kullanışlıdır.

Yüksek titreşim enerjisi, tıkanmış bölgelerin yeniden hizalanıp dengelenmesine yardımcı olarak hücrelerin orijinal mükemmellik hallerine dönmelerini teşvik eder.

Gençleştirici bir değerli taş olan Moldavit kişisel tatmini harekete geçirir ve yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olduğuna inanılır. Bunu başarmak için, Moldavite’in eterik füzyonunu yüz kremlerine veya yüz temizleme ürünlerine yönlendirmek için enerjiyi aktive etmek ve odaklanılmış bir niyet yeterlidir.

Moldavit taşının zihinsel dejenerasyona karşı koruma sağlarken hafızanın korunmasına da yardımcı olduğuna inanılır. Beynin elektriksel uyarılarındaki bozukluğu dengelemeye yardımcı olur ve tedavisi zor ilerleyen hastalıklar için destekleyicidir.

Göz bozukluklarını tedavi etmek için mükemmel bir uyarıcıdır, astım ve diğer solunum yolu hastalıklarının, modern kimyasalların veya kirliliğin neden olduğu alerjilerin veya döküntülerin tedavisinde ve vücuda grip ve virüslerin üstesinden gelmesinde yardımcı olabilir.

Moldavit, en derin içsel benliğe ulaşan, kişinin tanıması, onurlandırması, bütünleştirmesi veya salıvermesi için en çok ihtiyaç duyduğu şeyi yüzeye çıkaran bir kalp taşıdır. Onun rezonansı, kalbi ve akılla birleştirir, onların senkronize olarak birlikte çalışmasına izin verir.


Zihin, neyin değerli olduğunu görmek için kalbe bakar ve kalp, kendine ve başkalarına şefkat ve empati ile bakmayı öğretir.

Moldavit alışılmadık bir taştır, beklenmedik çözümlere ilham verir ve gizli anıları uyandırır. Artık sizin hayrınıza hizmet etmeyen arkaik inanç sistemlerini ve uzun süredir sahip olduğunuz fikirleri salıvermeye yardımcı olur ve hipnotik komutları etkisiz hale getirme yeteneğine sahiptir.


İster fiziksel formu tutmak, ister eterik titreşimleri harekete geçirmek olsun, Moldavit sizi bütünlüğü bulmak için koşulsuz sevgiyi deneyimlemek için içinize bakmaya zorlar. Moldavit ayrıca, başka kristallerin gerekli olduğu, yüzeye çıkması ve iyileştirilmesi gereken gizli duygusal travmayı bulmanıza da yardımcı olacaktır.

Güzel yeşil ışını ile Moldavit, her şeyden önce bir kalp taşıdır. Kalp çakrası, dış dünya ile etkileşiminizi düzenlerken göğüs kemiğinin merkezine yakın bir yerde bulunur ve neyi kucakladığımızı ve neye direndiğimizi kontrol eder. Bize çevre içinde kendimiz olmak için dengeleme yeteneği verir. Kalp çakrası dengede olmadığında, bir ilişkide ya kontrolcü ya da kontrollü hissedebilir ve başkalarının küçük zaaflarını eleştirebilirsiniz. Kendinizi gündelik dış uyaranlara karşı uygunsuz derecede güçlü duygusal tepkiler verirken bulabilirsiniz. Eterik yeşil kristal enerjiler blokajları çözmek ve kalp çakrasını yeniden dengelemek için kullanılır, kendi ihtiyaçlarınızı ve duygularınızı anlamanıza yardımcı olur. Duygusal ilişkilerin gelgitleriyle başa çıkmayı, onların döngüsel doğasını anlamayı ve değişiklikleri kabul etmeyi öğrenebilirsiniz.


Moldavit ayrıca üçüncü göz ve taç çakraların titreşimlerini de uyarır. Kaş çakrası veya üçüncü göz, algınızın ve komutlarınızın merkezidir. Görüşünüzü ve dünyayla ilgili günlük farkındalığınızı yönlendirir. Bilincinizin bulunduğu yer burasıdır. Aynı zamanda bu çakra aracılığıyla kendinizle ilişki kurduğunuz alandır. Alın çakrası dengede olduğunda, düşünceleriniz ve iç iletişiminiz sağlıklı ve canlıdır. Yeni fikirlere, hayallere ve vizyonlara açığız ve tüm çakralardaki enerji akışını kontrol edebiliriz.


Taç çakra başın tepesinde bulunur ve ruhsal bedeninizin ötesinde genişleyen evrene açılan kapıdır. Nasıl düşündüğünüzü ve çevrenizdeki dünyaya nasıl tepki verdiğinizi kontrol eder. İnançlarımızın çeşmesi ve maneviyatımızın kaynağıdır. Taç dengede olduğunda, enerjileriniz de dengededir. Evrendeki yerinizi bilecek ve her şeyi olduğu gibi görmeye başlayacaksınız. Hayatın önemli bir parçası olduklarını bildiğiniz için aksiliklerden etkilenmezsiniz. Yüksek titreşim frekansı ile Moldavite’nin enerjileri, genellikle aynı anda, çakraların herhangi birini veya tümünü aktive edebilir.

Moldavit, ruhsal uyanış, dönüşüm ve evrimsel büyüme için Dünya’ya gönderilen bir tılsımdır. Kişinin bilinci ile Evrensel Kaynak arasında güçlü, açık ve doğrudan bağlantıyı kolaylaştırır. Kendi kozmik üst ruhu ile Moldavit, yükseliş ve aydınlanma için en faydalı olan düşünce kalıplarını ve ışık titreşimlerini dünya planına çekme yeteneğine sahiptir. Moldavite’nin eterik doğasıyla rezonansa girmek, bir ruhsal koruma enerjisi oluşturur, negatif enerjilerin ve astral varlıkların kişinin aurasıyla bağlantı kurmasını veya ona yapışmasını önler ve kişiyi sağlıksız kişisel bağlardan ayırmaya yardımcı olur. Moldavite’nin bir diğer önemli özelliği de ışığı yeryüzünün iyileşmesi için topraklayabilmesidir. Tüm yaşamın temel birliğini ve bu gezegeni bizden ayrı değil, sevgiye ve şefkate muhtaç bir bütün olarak görme sorumluluğumuzu anlamamızı sağlar.

MORGANİT TAŞI KRİSTAL FÜZYONU
Berrak, şeftali pembesi masumiyetiyle Morganite, güneşin ilk soluk ışınlarını temsil eder, kalbi kabartan ve ruhu ısıtan, uçsuz bucaksız bir evrende bir küçüklük duygusu salan ve daha yüksek bir gücün ezici varlığına açılan. Bu, ilahi aşkın bir taşıdır. İlahi sevginin bir taşı, şifa, şefkat, güvence ve vaat getirir. Nazik pembe enerjisiyle Morganit, kalbe ve yüksek kalp çakralarına uyum sağlayan başka bir kristaldir. Duygusal bedeni stres ve kaygıdan arındırır, eski yaraları ve gizli travmaları iyileştirir ve sanki bir yük kalkmışçasına ruhta bir hafiflik verir. İlahi şefkatin frekansını getirir, hayatın ıstırabının ve acısının ruhsal gelişimimizde daha yüksek bir amaca hizmet ettiğinin farkındalığını ilham eder ve huzur ve güven içinde ilerlemek için bir katalizör olabilir. Bu değerli taş aynı zamanda sevgi bolluğunu yaşamınıza çeker ve büyümeye devam ederken bu sevgiyi sürdürmenize yardımcı olur. Sevgi dolu düşünceleri ve eylemleri, düşünce ve sorumluluğu ve başkalarından gelen sevgiye açık olmayı teşvik etmek için çalışır. Bir kalp kristali olarak, bir ruh eşini çekmek veya mevcut bir ilişkideki enerjileri derinleştirmek için etkinleştirilebilir. Morganite, kişinin ilahi olanın koşulsuz sevgisini deneyimlemesine izin veren fırsatları arttırırken, hayata neşe ve saygı uyandırmak için çalışır.


Özellikle barış, neşe, sevgi ve içsel gücün kutsamalarını almaya ihtiyacınız olduğunda Morganit titreşimlerini harekete geçirmek, ilahi aşk ile olan bağlantının sürekli farkındalığından gelen güven ve gücün büyümesini teşvik eder.


Morganite, başkalarına, özellikle de onları başkalarına düşman kılabilecek zihinsel veya duygusal bozuklukları veya fiziksel hastalıkları olanlara adil muameleyi teşvik eder. Tüm ilişkilerde eşitliği gerçekleştirmek ve etkili ama sevgi dolu iletişim ve ifade geliştirmek için ideal bir taştır. Bu kristal özellikle ergenliğe girmekte olan ve bu süreçte onlara yardım edecek bir annesi olmayan kızlar için destekleyicidir. Aynı zamanda erkeklerin ergenlik döneminde veya kişisel kimlikle mücadele ettikleri durumlarda kullanabilecekleri bir değerli taştır. 21. yüzyılda, Morganite ile çalışan, yeme bozukluklarından muzdarip artan sayıda insan olmuştur {erkekler ve kadınlar}, bu bozukluğa eşlik eden olumsuz düşünceleri hafifletmeye yardımcı olacak ve onların yerine kendini sevme ve kabul etme imgeleri ve düşünceleri getirecektir.

Morganit, fiziksel kalbi destekler, enerji alanını güçlendirir ve aura içindeki hakimiyet yerinin kurulmasına yardımcı olur. Kalp çarpıntısı ve anjina gibi diğer kalple ilgili sorunlara karşı koymanın yanı sıra akciğerleri temizler, sinir sistemini tedavi eder, strese bağlı hastalıkları hafifletir ve astım, amfizem, tüberküloza yardımcı olan oksijen seviyelerini artırır; ve hücresel düzeyde düzensiz hücrelerin oksijenlenmesi ve yeniden yapılandırılması için. Morganitin ayrıca gırtlak, dil ve tiroid bezine yardımcı olduğu ve vertigo ve iktidarsızlık tedavilerinde yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Morganite kalp çakrasını açar ve iyileştirir, korku, kızgınlık, öfkenin üstesinden gelmenize ve karşılanmamış duygusal ihtiyaçları ve ifade edilmemiş duyguları tanımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda korku temelli ve anlamlı ilişkileri zorlaştıran, dolayısıyla iyileşmeye ve dönüşüme karşı direnç oluşturan savunma mekanizmalarını da ortaya çıkarır.


Morganite, auranın duygusal alanını stabilize eder, zihnin bilgeliğini ve sakinliğini ortaya çıkararak sevgi dolu düşünceleri ve eylemleri harekete geçirir ve enerji verir. Kötü bir şekilde sona ermiş veya çözüme ihtiyaç duyan eski ilişkilere olan bağlılığı ortadan kaldırırken, başkalarından gelen sevgi dolu sözleri ve eylemleri kabul etme yeteneğini artırır, kişiyi yenilenmiş bir amaç ve açık bir yürekle ilerlemeye teşvik eder.


Morganit, kişinin ruh eşini çekmesi veya mevcut bir ilişkiyi derinleştirmesi için dikkate değer bir taş olabilir ve ilahi bilincin enerjileriyle bağlantısı nedeniyle, keder veya derin bir kayıpla karşı karşıya kalındığında barış ve kabullenme için de kullanılabilir.

Eterik pembe tonlarındaki morganit kristalleri, kalp çakrasının ışığını ve sevgisini yansıtır. Kalp çakrasının enerjileri, göğüs kemiğinin merkezine yakın bir yerde bulunur ve dış dünyayla etkileşimimizi düzenlerken, neyi kucakladığımızı ve neye direndiğimizi kontrol eder. Bize çevre içinde kendimiz olmak ve ilişkilerimizde yardımcı olmak için dengeleme yeteneği verir. Morganit ayrıca kalp çakrasının hemen üstünde ve solunda bulunan “yüksek kalp” veya kişilerarası aşk merkezini uyarmak için çalışır. Kişinin başkalarına karşı şefkat ve saygılı anlayış uygulamasına yardımcı olur.

Trajik bir olayın veya kaybın kişinin ilahi olana olan inancını sarstığı durumlarda, Morganite ruha olan güveninizi ve kişinin hayatı için ilahi olan plana olan güveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olmak için çalışacaktır. Morganit ayrıca insan ruhunu geliştirmek ve kişinin kişiliğinin ruhani ruhla bilinçli olarak uyum sağlamasına izin vermek için oldukça faydalıdır. Değerli taş enerjisi sonsuza kadar ilahi olanın muazzam sevgisine uyumlanır ve bize hepimizin evrensel bilincin kalbine bağlı olduğumuzu ve daha büyük bir planın parçası olduğumuzu hatırlatır.

SAMADHI KUVARS KRİSTAL FÜZYONU
Binlerce yıldır, pek çok kültürden insan, Samadhi’ye – zihin birliğine – ulaşmak için ruhumuzu kelimenin tam anlamıyla dünyamızın en yüksek noktalarında sakinleştirmek için meditasyon ve dualar için manevi yer olarak Himalaya Dağları’nın yükselen zirvelerini seçti. Evren; tam aydınlanmaya götüren en derin tefekkür hali. Bu dağların zirvelerinden elde edilen benzersiz kristal pembe kuvarsın en son keşfi, eterik titreşimlerini yeni ve bozulma veya enerjisel kırılmalardan etkilenmemiş hale getirerek daha yeni ortaya çıkarıldı. Berrak ve güzel, ilahi bir şekilde yapılmış olan Samadhi Kuvars, insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda dünyaya sevgi tılsımıdır.


Bu mücevherin ruhani allık pembesi kristalleri, kendilerinden önceki tüm kristallere rakip olabilecek bir zarafet ve incelik taşır. Saflık ve masumiyetin eterik rezonansı, sanki toprak anadan yeni doğmuş ve göksel bilincin ilahi kutsaması için evrene sunulmuş gibi, ışıltılı bir yenilik duygusu uyandırır. Bu eşsiz harikalar, hayatta deneyimlenen hiçbir aşk biçimine benzemeyen sevgiyi yayar. Bu aşk sadece yaymakla kalmaz, toprak ananın kalbi, uzayı ve zamanı aşan bir aşktır ve harekete geçirici duyguyu tam bir kutsal mutluluk halinde bırakır. Kalbi kutsal kaynağın eşsiz kutsamalarına özgürce açmaya davet eden elle tutulur bir neşe enerjisiyle karizmatik ve sıcaktırlar.

Samadhi Kuvars’ın frekansları, aurayı mutlu bir huzurla doldurur ve zihni şimdiki anı tam olarak takdir etmesi için serbest bırakır… bağlantı kurmak, etrafta ve ötesinde olan her şeyi deneyimlemek ve ilahi varlığı kucaklamak. Adlarını aldıkları Samadhi meditasyon seviyeleri gibi, bu kristaller sevgi ve aydınlanma, benlikle, kişinin çevresiyle ve ayrıca HER ŞEYLE ve OLACAK OLAN HER ŞEYLE ruhsal bir birlik sunar.


Samadhi Kuvars, Hindistan’ın Himalaya Dağları’nın yüksek kotlarında bulunan son derece nadir bir kristal pembe kuvars çeşididir. Bu uyumlamaya dahil edilmesinin bir başka nedeni de budur. O kadar enderdir ki, kristalin eterik niteliklerini kullanmak, birçok kişinin onun benzersiz titreşim frekanslarından yararlanabilmesinin yegane yollarından biridir.


Bu taşların bir başka adı da, meditasyon sırasında ve bir şifa ortamında sundukları aşkınlık ve huzurun harikulade ruhsal rezonansı nedeniyle Nirvana Kuvars’tır. Manevi yükseliş yolunun bir parçası olarak gücün önemini, içsel parlaklığı ve zorluğun gerekliliğini öğretirler.


Samadhi Kuvars’ın eterik niteliklerini kullanırken, kişinin alıcılığını yazılı kelimenin güzelliğine açabilecek telaşsız bir huzur, mutluluk, sakinlik ve dinlendirici bir ortam yaratacaksınız. Mücevherler, hayal gücünü canlandırmak ve kişinin ilgi alanlarını ve kişisel yeteneklerini ortaya çıkarmak için harikadır.

Bu sistemdeki diğer tüm kristaller gibi Samadhi Kuvars’ın da ilginç bir yönü, her yerde ve her zaman kullanılabilmesidir. Ancak Samadhi Kuvars, duygusal bedene sakin bir memnuniyet duygusu getirirken, yoğun bir temponun stresini yumuşatmak için işyerinde kullanılabilen çok özel bir taştır.

Tüm çalışmaların onurlu olduğu bilincini uyandıran ve kişinin şu anda yaptığı şeyin, evrende tam da bu zamanda ve yerde olması gereken yerde olduğu mesajını veren “mutluluk taşı” dır.

Enerjileri bu şekilde kullanmak için, eterik taşı kalp çakranıza yerleştirmeniz yeterlidir veya masanızda herhangi bir fiziksel nesneye enerjileri akıtabileceğiniz bir yer belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda, aile içi istismarı bırakmak, uyuşturucu veya alkol bağımlılıklarının üstesinden gelmek veya yalnızlık veya umutsuzlukla mücadele etmek için mücadele edenler için güçlendirici bir taştır. Bu taşın her şeyi kapsayan sevgisi ve desteği inkar edilemez derecede güçlüdür.


Bu taşla çalıştığınızda, taşın harika bir dişil enerji taşıyan, annelik ve yetiştirmenin vücut bulmuş hali olan pembe ışın içinde titreştiğini sıklıkla görecek/hissedeceksiniz. Annelerin ve bebeklerin bağ kurmasına yardımcı olmak ve daha büyük çocuklarla veya yuvadan ayrılanlarla yeniden bağlantı kurmak için olağanüstü. Sadece yeni anneler için değil, kişinin kendi annesi, kızı, kız kardeşi veya akraba olabilecek kadar değerli arkadaşları için de mükemmel bir hediyedir.

Samadhi Kuvars, güzel rüyaların teşvik edilmesine ve kabusların veya gece terörlerinin önlenmesine yardımcı olmak için yatağa gittiğinizde yastıklara da kodlanabilir. Ayrıca çocuğun yastığına, gece lambasına ya da oyuncak ayısına kodlandığında çocukların karanlıktan korkmamasına yardımcı olur. Bu taşın yumuşak titreşim enerjilerini her türlü şifa için kullanmak, özellikle berrak kuvarsın frekansının aşırı güçlü olabileceği yerlerde. Samadhi Kuvars özellikle Reiki, shiatsu ve Hint baş masajı gibi Uzakdoğu şifa sanatlarında ve gelenekte kullanılan şifalı otları güçlendirmede etkilidir.

Enerjileri bu şekilde kullanmak için yapmanız gereken tek şey O’na niyet etmektir.


Başkasına aktarmadan önce avuç çakralarınıza kodlanacak titreşimler ile kendinize bu muhteşem enerjiyi akıtın.

Samadhi Kuvars eterik pembe formunda nazik bir enerji vericidir ve ağrılı, duygusal olarak sıkıntılı veya utandırıcı yan etki semptomları olan hastalıkları tedavi ederken berrak bir kuvars enerjisini aktive etmekten daha uygun olabilir. Ayrıca beyin fonksiyon bozukluğu, psikosomatik veya stresle ilgili hastalıkların tedavisinde de faydalı olabilir. Kardeş taşı Gül Kuvars gibi, Pembe Samadhi Kuvarsın titreşimleri de kalbin ve dolaşım sisteminin düzgün çalışmasını uyarır. Gerginliği ve stresi, çarpıntıları veya kalp sekte atışlarını hafifletmeye yardımcı olur. Ayrıca düzensiz kalp ritmini stabilize edebilir. Burada şunu belirtmeliyim ki, herhangi bir şekilde kalp ağrısı, çarpıntı ya da kalp stresi yaşarsanız, lütfen doktorunuzu ziyaret edin ya da acil servise gidin. Bu sistem her derde deva değildir. Moderd tıbbın yanında kullanılmalıdır.

Samadhi Kuvars ayrıca prematüre bebeklerin {ebeveynlerinin izniyle} veya kalp zayıflığı veya hastalığı olan küçük çocukların {yine ebeveynlerin izniyle} aurasını kodlamak için ideal bir taştır.

Bir küme formundaki Samadhi Kuvars, bedeni kendi dengesizliklerini düzeltmeye yardımcı olan, bedeni tekrar kendisiyle uyumlu hale getiren bütünleştirici bir enerji üretecektir. Vertigo tedavisinde, cilt yenilenmesi ve gençleştirilmesinde ve özellikle savunmasız veya çok hasta olanlarda bağışıklık sistemini uyarmak için kullanılabilir. Ayrıca, genel bir esenlik ve rahatlama duygusu geliştirmek için kabusları ve uykusuzluğu azaltır.

Pembe Samadhi Kuvarsının titreşimlerini harekete geçirmek, ister çocukluktan gelen karşılanmamış duygusal ihtiyaçlar, ister istismardan kaynaklanan utanç ve öfke, geçmiş eylemlerden kaynaklanan suçluluk veya kederin neden olduğu boşluk ve acı olsun, kalbin maruz kaldığı tüm adaletsizlikleri iyileştirmek için olağanüstü bir taştır. Samadhi Kuvars, arkadaş, kayıp veya platonik aşk veya arkadaşlıkların neden olduğu ruhu ve acıyı hafifletir. Samadhi Kuvars, kişiyi koşulsuz sevginin saf, ışıltılı enerjisiyle sararak, şefkat, rahatlık ve kişinin asla yalnız olmayacağına dair güvence sunarak sıcak bir kucaklamanın ruhunu getirir.


Kalbi arındırır ve iyileştirir, sizi engelleyen her şeyden kolayca kurtulmanızı sağlarken, kendinizin ve diğerlerinin bağışlanmasına izin verir. Samadhi Kuvars, yaşama sevincinizi geri kazandırır, gelecek için coşku ve iyimserlik getirir. Düzenli olarak kullanıldığında, kişinin sevgi dolu doğasına kalıcılık aşılar, kişisel yeteneklerin gelişmesine yardımcı olur ve kişinin tam potansiyeline ulaşmasına destek olur.

Pembe Samadhi Kuvars, Kalp Çakrası üzerinde aktif çalışır. Kalp çakrası, göğüs kemiğinin merkezine yakın bir yerde bulunur ve dış dünya ile etkileşiminizi düzenler. Neyi kucakladığınızı ve neye direndiğinizi kontrol eder. Size çevre içinde kendiniz olabilmeniz için dengeleme yeteneği verir ve kendi ihtiyaçlarınızı ve duygularınızı net bir şekilde anlamanıza yardımcı olarak ilişkilerinizde yardımcı olur, duygusal ilişkilerin gelgitleriyle başa çıkabilir.

Samadhi Kuvars, Pembe Kuvarsın neşeli enerjisini ve Kuvarsın yüksek titreşim enerjisini taşır, kişiyi kaynağıyla derin bir ruhsal bağlantı aramaya çeken saf sevgi ve ışık frekansı oluşturur.

Kalp çakrasını uyaran Samadhi Kuvars, tüm aurayı hızla huzur ve şifa ile doldurur, böylece daha yüksek bilinç alemlerine hızlı bir yükseliş sağlar. Aynı zamanda mutlu bir tam aydınlanma durumu, bir İlahi Yaradılış Bilinci, bağlılık ve evrenle tam bir birlik bahşeder. Merhameti, şefkati, hoşgörüyü ve nezaketi günlük hayata geri getirmeye teşvik eder.

SAFİR KRİSTAL FÜZYONU
Safir’in muhteşem ve kutsal enerjileri, hem fiziksel düzeyde hem de ruhsal/eterik düzeyde çalışmak için tüm zamanların en sevdiğim taşlarından biridir. Göksel tonları, onu, inisiyeye ve harekete geçiriciye ilahi kehanet ve göksel lütuf armağanları veren kutsal bir bilgelik ve hükümdar taşı yapar. Sonsuza kadar kutsal şeylerle ilişkilendirilir ve neredeyse her dinin tarihine ve bilgisine sızmış bir mücevher olan mücevherlerin cevheri olarak kabul edilir.

Antik ve ortaçağ dünyasında, göksel mavi Safir, göksel umut ve inancın doruk noktasını temsil ediyordu ve koruma, iyi şans ve ruhsal içgörü getirdiğine inanılıyordu. Güç ve gücün, aynı zamanda nezaket ve bilge muhakemenin sembolüydü. İbrani bilgisinde, Kral Süleyman ve İbrahim, Safir tılsımları takıyorlardı ve dağda Musa’ya verilen yasanın Safir tabletlere oyulduğu söyleniyordu. Yunanlılar, Delphi’de Apollo’nun tapınağında Kahin’den cevaplar ararken bilgelik için taktılar. Budistler, onun bağlılık ve ruhsal aydınlanma getirdiğine inanıyorlardı ve Hindular, Safir’i tapınma ve astrolojik etkileri hizalamak için tapınaklardaki tekliflerde kullanılan en büyük taşlardan biri olarak görüyorlardı. Hristiyanlıkta, dini halkalarda kullanılmış ve koruma ve içgörü gücü nedeniyle türler ve soylular tarafından değer görmüştür.


Bir tılsım olarak Safir’in iffeti koruduğu, sahtekarlığı ve ihaneti açığa çıkardığı, kullanıcısını zehir, veba, ateş ve cilt hastalıklarından koruduğu, kara büyü ve kötü dileklere (beddualara) karşı koymada büyük bir güce sahip olduğu düşünülüyordu. Göz hastalıklarını iyileştirir, konsantrasyonu artırır.

Bugün safir hala bir bilgelik taşı, öğrenmenin kraliyet taşı, zihinsel keskinlik ve psişik aktivasyon, ruhsal gerçeğin peşinde koşan bir taş. Saf mavi ışın, zihne düzen ve şifa getirir, güç ve odaklanma sağlar, Yüzeydeki görünüşlerin altında yatan gerçekleri görme ve bilgiyi kullanma yeteneği verir. Boğaz ve üçüncü göz çakralarını harekete geçirerek kişinin kendini daha iyi anlaması için daha derin bilinç seviyelerine erişmesini sağlar.


Satürn gezegeniyle ilişkilendirilen Mavi Safir, öz disiplini kucaklar, hedeflere ulaşmak ve fikirleri eyleme dönüştürmek için idealdir. Safirin olumsuz düşünceleri ve enerjiyi dönüştürme gücü, aynı zamanda onu toprak ve çakra şifası için daha etkili bir taş haline getirir. Safir’in eterik titreşimleriyle bağlantı kurduğunuzda, genellikle size farklı renk tonlarında kendini gösterecektir. Her renk, belirli bir özellik ile size yardımcı olacaktır. Safir enerjileri ile çalışmaya başladığınızda, bedeninize enerjileri yayması için ilgili rengi belirtmeniz yeterli.

Siyah Safir – Siyah Safir, kişinin kendi sezgilerine olan güvenin bilgeliğini getirir. Endişe ve üzüntüyü gideren koruyucu ve topraklayıcı bir taştır.


Yeşil Safir – Yeşil Safir sadakat ve bütünlüğün bilgeliğini getirir. Başkaları için şefkati teşvik eder, görüş yeteneğini uyarır ve rüya hatırlamayı geliştirir, bu da onu siz uyurken aktive etmek için mükemmel bir taş haline getirir.

Turuncu Safir – Safir’in bu formu, dünyanın kalbinden sevgi dolu bilgeliği getirir. Kişinin üretkenliğini, duygusallığını ve maneviyatını birleştirir ve sanatçıların, yazarların ve şarkıcıların tılsımıdır.

Pembe Safir – Pembe Safir bilgelik veya dayanıklılık getirir. Duyguları harekete geçirir ve sevgiyi, affetmeyi ve geçmişin salıverilmesini teşvik eder. Kalbin kabulünü ve gücünü onurlandırır.

Menekşe Safir – Bu değerli taş, ruhsal uyanışın bilgeliğini getirirken aynı zamanda meditasyonu uyarır ve kundalini enerjilerinin akışının engellenmeden yükselmesine izin vermek için taç çakrayı açar. Kundalini enerjilerinin bu yükselişi sayesinde derin bir birlik ve huzur duygusu yaşayacaksınız.


Beyaz Safir – Beyaz Safir, bilgelik ve ruh gücü getirir, kişinin ruhsal yolundaki zorlu engellerin üstesinden gelmesi için gereken içsel kararlılığı sağlar. Bilincin daha yüksek alemlerinden gelen rehberlikle zihne ve iletişime açıklık getirir.


Altın Safir – Altın Safir kişinin hayatına bilgelik ve refah getirir. Sadece mali bolluk getirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda solar pleksus aracılığıyla içsel iradeyi güçlendirir. Kişinin hedeflerini ve tutkularını tezahür ettirmeye teşvik eder.

Aurik alanınıza kodlanacak bir Safir modeli daha var ve bu Yıldız Safiri.

Yıldız Safiri Çakra sisteminiz ve aurik alanınızda hareket ederken İlahi Olan’ın kutsal ışığını yansıtır. En ünlü Yıldız Safiri, yaklaşık 300 yıl önce bulunan ve New York’taki Amerikan Doğa Tarihi Müzesi’nde muhafaza edilen Hindistan Yıldızı’dır. Enerjilere duyarlı olan pek çok kişi, mücevherin boşluğu içindeyken, genellikle enerjilere kendiliğinden uyumlanmalar bildirir. Bu uyumlama sayesinde, Yıldız Safiri ile kalıcı bir enerjisel bağlantı oluşturacaksınız. Ancak bu, hayatınızın geri kalanında sizinle birlikte olacak eterik bir bağlantı aracılığıyla oluşturulacaktır. Yıldız Safiri, göründüğü Safir rengiyle aynı metafiziksel özelliklere sahiptir, bu nedenle bu, gökkuşağının bu özelliklerle geliştirileceği ve yoğunlaştırılacağı herhangi bir renk arasında değişebilir.

Yıldızın kendisi, İlahi bilginin ve ışığın daha yoğun gerçekliğe tezahürünü temsil eder ve bize değer verdiğimiz dış tezahürlerin kendi özümüzün ışığının bir yansıması olduğunu hatırlatır. Altı ışınlı bir yıldızın içinde kesişen üç çizgi, inanç, umut ve yoğunluğu temsil eder ve bazen eterik arka planlarında akması için Yıldız Safirini kasıtlı olarak etkinleştirenlere koruma sunan üç ışık gücü ilişkilendirilir.

Safir, uykusuzluğu gidermek için vücudun tüm bölgelerini iyileştirmeye yardımcı olur. Haricen bir iksir olarak kullanılan Safir suyu, iyi bir arındırıcı olarak kabul edilir ve mevsimler değiştikçe kullanılmalıdır.

Uzun süredir göz enfeksiyonlarını tedavi edici ve görme yeteneğini iyileştiren bir ilaç olarak kullanılmıştır. Mavi tonu baş ağrılarını, ateşi, burun kanamalarını, işitme, enfeksiyon, ateş, baş ağrıları ve iç kulak dengesizlikleri {vertigo} gibi kulağı etkileyen sorunları gidermek için kullanılır.

Safir tiroid bezine, şişmiş bezlere ve konuşma ve iletişim ile ilgili sorunların tedavisinde faydalıdır. Ayrıca sinir sistemine ve kan bozuklukları, demans ve dejeneratif hastalıkların tedavisinde yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Safir bizi “iç hapishanelerimizden ve duygusal olarak kapanmamıza neden olabilecek psişik ıstırap, nevroz ve hatta psikoz tedavilerinde etkili bir yardımcı olabilir.

Burada bir kez daha vurgulamalıyım ki, siz veya birlikte çalıştığınız herhangi biri bu duygusal rahatsızlıklardan herhangi birinden muzdaripse, öncelikle profesyonel tıbbi yardım almaları gerekir. Ancak o zaman geleneksel ilaç tedavisi ve/veya terapinin yanı sıra Kristal Füzyon Güçlendirme ile çalışabilirler.

Safir, depresyonu serbest bırakır ve ruh halini iyileştirir. Vücuttaki dengeyi geri kazandırırken zihne sakinlik ve odaklanma getirir. Safir, başkalarının fikirlerinden kolayca etkilenenlere muhakeme konusunda yardımcı olur. Benliğin daha eksiksiz bir şekilde anlaşılmasını teşvik eder ve kişinin kendi fikir ve bilgilerinde daha güvenli hale gelmesine, bu gerçekleri başkalarına ifade etmesine yardımcı olur.


Herhangi bir tondaki safir, olanlar için mükemmel şifacılardır. Aşağılık kompleksi, sosyalleşmekten, konuşmaktan korkan veya işe yaramaz olduğu söylenen kişiler, ayrıca ulaşılması neredeyse imkansız görünen bir çocukluk hayalinin veya hedefinin peşinden gitme konusunda destek verirler.

Safir’in tüm formlarındaki güçlü ışınları, boğaz ve üçüncü göz çakralarını uyandırmak ve kullanmak için idealdir. Uyum içinde çalışan bu çakralar yalnızca içsel görüş kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kişinin vizyonunu başkalarına etkili bir şekilde iletme odak ve yeteneğine de sahiptir.


Mavi spektrumdaki safir boğaz çakrasını, bedenin sesini ve ruhun sesini duyma yeteneğini uyarır. Özünde, diğer çakralardan gelen enerjinin ifade edilmesini sağlayan bir basınç valfidir. Engellenirse veya dengesi bozulursa, diğer çakraların sağlığını etkileyebilir. Boğaz çakrası dengede ve açık olduğunda, diğer çakraların sağlığının gerçek potansiyellerini ortaya koymasını sağlar. Kişisel gerçeğimizi dünyaya getirerek fikirleri, inançları ve duyguları iletebiliriz. Beden ve ruh içinde kolay bir enerji akışına sahibiz.

Alt çakralardan yukarı doğru fışkıran enerji, özgür ifade ve doğal salıverme sağlayarak yoluna devam edebilir. Mavi Safir enerjisi boğaz çakrasını çözecek ve dengeleyecektir. Mavinin daha koyu tonları gerçeğin gücünü teşvik ederken, daha açık tonlar esnekliğin, gevşemenin ve dengenin gücünü taşır. Mavinin daha koyu tonlarını veya indigo Safirleri etkinleştirmeniz için yönlendirilirseniz, bunlar 3. göz olarak da adlandırılan kaş çakrasını uyaracaktır. Görüşümüzü ve dünyaya dair günlük farkındalığımızı yönetirken ve yönlendirirken algımızın merkezidir. Bilincimiz burada yer alır ve kendimizle bu çakra aracılığıyla ilişki kurarız. Alın çakrası dengede olduğunda, düşüncelerimiz ve kendi iç iletişimimiz sağlıklı ve canlıdır.

Kendimizi yeni fikirlere, hayallere ve vizyonlara açığız. Ve tüm çakralardaki enerji akışını kontrol edebiliriz. Kaş çakrasının dengesizliklerini tedavi etmek için koyu mavi ve indigo Safirleri kullanılır. Sakin bir renktir, gizemin, bilgeliğin ve yargının rengidir.

Safir, refah getiren ve hayatın armağanlarını sürdürmeye yardımcı olan güçlü bir ruhsal enerji taşıdır. Bilinçli inisiyasyon olmadan bile bilincin hayallerini ve arzularını gerçekleştirmede enerjisini odaklama ve yayma eğilimindedir. Safirler ayrıca rüzgar elementiyle bağlantılıdır ve yüksek zihni harekete geçirir. Psişik vizyonları, duyular dışı algıyı ve kişinin içsel bilme duygusunu harekete geçirerek varoluşun daha yüksek planları {boyutsal yolculuk} ile farkındalığı ve iletişimi açar. Zihnin gücünü ve artan öğrenme yeteneklerini doğurur. Olumsuz durumlarda bilgelik için de kullanılabilir. Aynı zamanda, alınan bilgilerin kanalize edilmesinde bir kanal görevi görmesine izin verir. Safir, hipnoz ve trans hallerini güçlendirmek için ve şaman törenlerinde negatif enerjileri dönüştürmek için de kullanılabilir.

Eğitmen Yetkilendirme Yönergeleri
Füzyon Kristalleri Enerji Akışı Güçlendirmesi Uyumlamasının alınması, Sistemin Kurucusundan başlayarak, soyağacındaki her bir Reiki Eğitmeni ile Sizin aranızda bir sözleşme oluşturur. Bu uyumlamayı alarak, aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

* Füzyon Kristalleri Enerji Akışı Güçlendirmesi Uyumlama ve Eğitim programı bedeli; (varsa özel kampanya ya da indirimler düşürüldükten sonra) en az 25,00 £ (İngiliz Sterlini) veya para biriminizdeki karşılığından daha aşağıda olmaz.

* Füzyon Kristalleri Enerji Akışı Güçlendirmesi Uyumlama ve Eğitim Programı, herhangi bir Uyumlama değişimi / Takas / Paket / Ticaret anlaşması / 1 alana 1 ücretsiz gibi özel kampanyaların bir parçası olarak verilemez.

* Füzyon Kristalleri Enerji Akışı Güçlendirmesi Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler. Bu sistemin Uyumlama ve Eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, daha sonra Reiki Master oldukları zaman bu şifa yönteminin Uyumlama ve Eğitimini verebilirler.)

*** Yönergelerin herhangi birinin ihlali, uyumlama enerjilerinizin bloke olmasına neden olacaktır.

Eğitmenler İçin Önemli Uyarı
Uyumlama yapmadan önce, öğrencinizin kılavuzu en az bir kez okuyup bilgileri içselleştirdiğinden emin olmalısınız. Bu, öğrencinizin zamanla hayatını olumlu yönde değiştirecek olan bu ileri düzey enerjiyi almaya enerjik olarak hazır olmasını sağlamak içindir. Öğrenciniz Uyumlamayı alındıktan sonra, enerjileri başkalarına aktarması için en az bir hafta kendisi için çalışma yapması gerekecektir. Bu, süre tamamlanmadan, Şifa ya da Uyumlama olarak bu şifa enerjisini başkalarına iletemeyecekleri, bir web sitesinde yayımlayamayacakları veya bu süre boyunca kılavuzu kimseyle paylaşamayacakları anlamına gelir. En az bir haftalık düzenli çalışma dönemi, enerjileri özümsemek, çalışma prensibini anlamak, enerjinin frekansı ile bütünleşmek için yeterli zaman sağlamaktadır. Enerjiye kısa bir süre içinde adapte olduğunuzu hissetseniz bile, bu sistemden tam fayda sağlamak için yine de bu yönergeleri izlemelisiniz.
Sorumluluk Reddi
Bu kılavuzda yer alan hiçbir bilgi, bir sağlık uzmanına danışmanın yerine geçemez. Tıbbi ve sağlık koşullarına ilişkin bilgiler de dahil olmak üzere bu kılavuzda yer alan tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu yöntemleri kullanarak herhangi bir alternatif tedaviye başlamadan önce lütfen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza danışın.

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FÜZYON KRİSTALLERİ Enerji Akışı Güçlendirmesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir