MERİDYEN ŞİFASI – YENİDEN HİZALANMA

750 

Meridyen Şifa Yeniden Hizalaması, ruhsal bedendeki meridyenleri hizalamaya, dengelemeye ve temizlemeye yardımcı olmak için evrensel yaşam gücü enerjilerini birleştiren muhteşem bir enerji sistemidir!

Açıklama

The Meridian Healing

Re-Alignment
( Channeled by Jay M. Burrell )

Meridyen Şifa

Yeniden Hizalanma


3 Kasım 2020 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SİZ

* Meridyen Şifası Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler.

* Bu sistemin Uyumlama ve eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, Reiki Master oldukları zaman uyumlama ve eğitimini verebilirler.)

Meridyen Şifa Yeniden Hizalaması, ruhsal bedendeki meridyenleri hizalamaya, dengelemeye ve temizlemeye yardımcı olmak için evrensel yaşam gücü enerjilerini birleştiren muhteşem bir enerji sistemidir. Bu uyumlama aynı zamanda size meridyen sisteminizin sağlığına ve genel esenliğine, optimal işleyişi getirmek için kullanabileceğiniz enerjik araçları vererek de çalışır.

Bu kılavuzda verilen her bir enerji işlevi, enerji hijyeni, uygulamalarınızı ve kişisel gelişiminizi desteklemek için tasarlanmıştır. Meridyen Şifası Yeniden Hizalama Enerjisi’nin kullanımı da kalpten hissedilen niyetle çalıştığı için kullanımı oldukça kolaydır. Bu güçlendirmeye eşlik eden uyumlama, meridyenlerinizin optimal sağlığını sağlamak için sizin en yüksek hayrınız doğrultusunda çalışmasına izin verecek olan eterik arka planınızdan akması için, her bir enerji fonksiyonunu aktive ederek, bütünsel bir şifa için kullanılabilir. Genel ruhsal sağlığınıza yeni ve dengeli bir enerji getirmek için verilen enerji işlevlerinin bir kombinasyonunu da kullanabilirsiniz.

Meridyenler’ Nedir ve Nerededir?


Tıpkı yerküremizdeki meridyenlerin birbirine bağlı bir koordinat sistemi oluşturması gibi, vücudunuzdaki meridyenler de evrensel yaşam gücü enerjisinin ve fiziksel kanın sürekli aktığı enerji yollarıdır. Meridyen enerji şifa terapistlerine göre, bu yolların akışı engellendiğinde, Zihin, Beden ve Ruh üçlüsü için ciddi sonuçlar doğurabilir. Canlılığınızın azaldığını veya organlarınızın en yüksek verimlilik seviyesinde performans göstermediğini görebilirsiniz.

Meridyen sistemindeki bir tıkanıklık, zihinsel sağlık sorunlarına da neden olabilir. Bunları kaygı, stres, depresyon ve zihinsel/duygusal bozukluklarla acı çekmenin nasıl bir şey olduğu konusunda birinci elden bilgiyle yazdım, bu yüzden işe yaradıklarını ve gerçek bilgiler içerdiğini söylediğimde, size söz veriyorum ki, kılavuzlarda verdiğim rehberlik size yardımcı olacaktır. Dramatik bir şekilde size yardımcı olur. Jay Burrell

 

İÇERİK ÖZETİ :

 

Meridyen Şifasını Bütünselinizde Nasıl Kullanırsınız? (Uygulama)


Meridyenler – Bir Özet


Meridyenleri Dengelemek


Duygular ve Meridyenler


Meridyen Şifası Yeniden Hizalaması ile Nasıl Çalışılır?


Meridyen İyileştirme Yeniden Hizalanma Enerjisi’nin Fonksiyonları


Meridyen ŞİFASI Yeniden Hizalama Fonksiyonu;

Tüm enerji fonksiyonlarını bir kerede etkinleştirmek için kullanılır. Bu fonksiyonu, yalnızca diğer tüm fonksiyonları ayrı ayrı birkaç gün, hafta veya ay boyunca kullandıktan sonra, bunların hayatınızı nasıl etkilediğini gördükten sonra yapmanız önerilir.


Bu bazen derin bir arınmaya neden olabilir, bu yüzden lütfen acele etmeyin, enerjilerle yavaş çalışın ve uyanma sürecini asla aceleye getirmemeyi unutmayın.


Meridyen TEMİZLEME Yeniden Hizalama Fonksiyonu;

Bu fonksiyon size, meridyen kanallarınızdaki serbest akan enerjileri tıkayan enerjik yapıları temizleme yeteneği vermek için tasarlanmıştır. Belirli bir meridyeni temizlemek için bu işlevi kullanabilir veya kanallardaki engel olan tıkanıklıkları kaldırarak hepsini bir kerede temizleyebilirsiniz.

Meridyen ONARIMI Yeniden Hizalama Fonksiyonu;


Meridyen yapılarını onarmak, enerjinin serbest akışının meridyen yapıları boyunca hareket etmesine izin verecek ve bu da ilişkili oldukları organlara denge getirmeye yardımcı olacaktır. Bu işlevi genel anlamda tüm meridyenleri aynı anda onarmak için kullanabilir veya hangi meridyenle çalışmak istediğinizi ve bağlı olduğu organı belirtebilirsiniz.


ZİHİNSEL ve DUYGUSAL Meridyen Yeniden Hizalama Fonksiyonu;


Bu işlev, meridyen kanalları içindeki her türlü zihinsel ve duygusal kırılmayı temizlemek için tasarlanmıştır. Bunu yaparken zihin, beden ve ruh üçlüsüne uyum sağlayacaksınız.


FREKANS DENGESİ Meridyen Yeniden Hizalama Fonksiyonu;


Bu işlev, meridyenlerinizden akan enerjinin frekanslarını yeniden ayarlamak için tasarlanmıştır. Bu enerji işlevi, meridyenlerinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak, mevcut ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilme özelliğinden dolayı bu enerji çalışması sistemine özgüdür. Tüm enerji merkezlerinizin {çakralar} ve meridyenlerinizin titreşim frekanslarını optimum seviyeye getirmek, dengelemek için bu işlevi genel anlamda da kullanabilirsiniz. Genel enerji seviyelerinizin düştüğünü ve yeniden dengelenmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bu işlevi kullanın.


ÇAKRA DENGESİ Meridyen Yeniden Hizalama Fonksiyonu;


Frekans Dengesi Meridyeni Yeniden Hizalanmasına benzer şekilde, bu işlev meridyen kanallarından akan enerjinin frekanslarını yeniden ayarlamak için kullanılırken, aynı zamanda çakra sistemini, bezleri ve organları yeniden dengelemenin benzersiz bir yoluna sahiptir.


Tüm Fonksiyonlar için Genel Uygulama Önerileri:

İlk günlerde, her bir fonksiyonu ayrı ayrı günlerde aktif ediyoruz. Kişisel enerjimizin temiz ve yüksek olduğuna, bunun yanında dengeli bir enerji bedenine sahip olduğumuza inanıyorsak; her sekiz saatte bir fonksiyonu aktif edebiliriz.

Sürecimizi takip ederiz ve sonrasında, en çok ihtiyaç duyduğumuz iki farklı fonksiyonu aynı anda aktif edebiliriz.

Her bir özel fonksiyonu, ayrı ayrı birkaç kez aktif ettikten sonra, enerji bedenimiz bu akışa alışacağı için, sonrasında artık tek başına Meridyen ŞİFASI Yeniden Hizalama Fonksiyonu ‘nu aktif ederek, tüm enerji fonksiyonlarını bir kerede etkinleştirebilirsiniz.

Çakralar ve Meridyenler – Bir Özet


Meridyenler – Bir Özet


Meridyenler vücuttaki güçlü devrelerdir:

UYUMLAMA

Meridyen Şifası Yeniden Hizalanma Uyumlama Prosedürleri

Pratik Uyumlama Şekli :

Chi-Ball Yöntemi ile Uyumlama Şekli (İsteğe bağlı) :

UYUMLAMA ALMA

DOKÜMANLAR :

✔️ MERIDYEN SIFA YENIDEN HIZALANMA-tr (Eğitim Kitapçğı)
✔️ MERİDYEN SİSTEMLERİ HAKKINDA DETAYLAR (Ek-Kitapçık)
✔️ Meridyen Tablosu (Görseller)

» Eğitim Kitapçığında verilen özel bilgiler ışığında, Meridyenler konusunun doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Eğitim Kitapçığı elinize geçtikten en az 1 gün sonrasına randevu verilir. ENERJİ, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Meridyen Şifası – Yeniden Hizalanma

Eğitmen Yetkilendirme Yönergeleri

Meridyen Şifası Yeniden Hizalanma Uyumlamasının alınması, Sistemin Kurucusundan başlayarak, soyağacındaki her bir Reiki Eğitmeni ile Sizin aranızda bir sözleşme oluşturur. Bu uyumlamayı alarak, aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

* Meridyen Şifası Yeniden Hizalanma Uyumlama ve Eğitim programı bedeli; (varsa özel kampanya ya da indirimler düşürüldükten sonra) en az 15,00 £ (İngiliz Sterlini) veya para biriminizdeki karşılığından daha aşağıda olmaz.

* Meridyen Şifası Yeniden Hizalanma Uyumlama ve Eğitim Programı, herhangi bir Uyumlama değişimi / Takas / Paket / Ticaret anlaşması / 1 alana 1 ücretsiz gibi özel kampanyaların bir parçası olarak verilemez.

* Meridyen Şifası Yeniden Hizalanma Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler. Bu sistemin Uyumlama ve Eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, Reiki Master oldukları zaman Uyumlama ve Eğitimini verebilirler.)

*** Yönergelerin herhangi birinin ihlali, uyumlama enerjilerinizin bloke olmasına neden olacaktır.


Eğitmenler İçin Önemli Uyarı

Uyumlama yapmadan önce, öğrencinizin kılavuzu en az bir kez okuyup bilgileri içselleştirdiğinden emin olmalısınız. Bu, öğrencinizin zamanla hayatını değiştirecek olan bu ileri enerjiyi almaya enerjik olarak hazır olmasını sağlamak içindir.

Öğrenciniz Uyumlamayı alındıktan sonra, enerjileri başkalarına aktarması için en az bir hafta kendisi için çalışma yapması gerekecektir. Bu, süre tamamlanmadan, bu uyumlamayı başkalarına iletemeyecekleri, bir web sitesinde yayımlayamayacakları veya bu süre boyunca kılavuzu kimseyle paylaşamayacakları anlamına gelir.

En az bir haftalık çalışma dönemi, enerjileri özümsemek, çalışma prensibini anlamak, enerjinin frekansı ile bütünleşmek için yeterli zaman sağlamaktadır. Enerjiye kısa bir süre içinde adapte olduğunuzu hissetseniz bile, bu sistemden tam fayda sağlamak için yine de bu yönergeleri izlemelisiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MERİDYEN ŞİFASI – YENİDEN HİZALANMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir