TAM BOLLUK

600 

Açıklama

FULL ABUNDANCE

Tam Bolluk

2008 yılında Hari Andri Winarso tarafından kurulmuştur.

Tam Bolluk, geniş kapsamlı bir şekilde, Bolluk Bölgesi’ne erişerek bolluk enerjisini kullandırma sistemidir. Neden ‘Geniş Kapsamlı’ diyoruz, Çünkü; hep yanlış anlaşılmıştır. Bolluk denince akla gelen ilk şey, para ya da maddi olanaklardır. Aslında bolluk sadece maddiyatla sınırlı değil, aksine para bolluğun sadece ufak bir yanı. Para, mal zenginliği gibi, arkadaş, aile, sevilme, başarı, zaman özgürlüğü ve diğerleri.. Elbette biribiri ile ilintili olan bolluk konuları bir diğerini destekler niteliktedir. Her hangi bir konuda bolluk, beraberinde diğer bollukları da getirmeye başlar. Bu nedenle, ilk odaklanmzmız gereken; bizim şu anda hangi konuda bolluk içerisinde olduğumuzdur. Buna odaklanarak, sahip olduğumuz için şükür halinde olmalıyız. Diğer arzulanan bolluklar ise ardı arkasınca gelmeye başlar.

Tam Bolluk sisteminin kurucusu ve olan Hari Andri Winarso, çeşitli manevi geleneklerle ve farklı reiki sistemleri ile destekleyerek sistemi daha etkin bir hale getirmiştir.

Uyugulamaları kısa meditasyonlar ve içerisindeki olumlamalarla yapılır.

BOLLUK ALANI :

Anlamamız gereken; Bolluk Enerjileri direk, gelir limitini ya da maaşınızın arttırmaz. Amacı da bu değildir zaten. Diğer Şifa Sistemlerinde olduğu gibi, Bolluk Enerjileri de kişiye dışarıdan extra bir şey vermez. Bu pozitif enerji frekasları kişinin bütünsel olarak enerji bedeni üzerinde yeniden bir akord yapar. Aynen bozuk ve rahatsız edici sesler çıkaran bir entrümana akord yapar gibi.. Bu yeni akord kişinin duygu, düşünce ve davranışlarında kendiliğinden bir dizayn getirir. Bu yeni duygu, düşünce ve davranış şekillleri kişinin Bolluk alanı ile bağlantısını sağlar. Kişi, zamanla bu alanın bir parçası olur.

İnsanlar çoğu zaman, negatif enerjilerle, dolayısı ile olumsuz duygu, düşünce ve davranışlarla Bolluk alanına olan bağlantı hattını kirletirler. Bu nedenle, bolluğun akması gecikir. Hatta bu negatif enerjiler çok yoğunsa, bu bağlantı hattı bir süre için kapalı dahi kalabilir. Ama unutmayın; o bolluk alanından size akacak olan, öyle ya da böyle, er ya da geç bir şekilde size akacaktır. Onun için, rahat olun, tüm bu olası negatif enerjileri serbest bırakın.

Tam Bolluk Proğramının 2 Seviyesi vardır.

1.Seviye : Tam Bolluk UYGULAYICI Seviyesi:

İÇERİĞİ :

  • Bolluk Bölgesi’ne mevcut şartlarda bir hat açar.

  • Bu hat üzerindeki negatif enerjileri temizler.

  • Bolluk için Manyetik alan oluşturur.

2.Seviye : Tam Bolluk MASTER Seviyesi:


İÇERİĞİ:

  • Bolluk Bölgesi ile bağlantı hattını hızlı bir akış için genişleterek bolluk enerjisini kazanma gücünü elde etmemizi sağlar.

  • Bolluk Mıknatısını(manyetik alanımızı) yeniden proğramlar. Kendimizi ya da başka bir nesneyi Bolluk Mıknatısı olarak proğramlamayı öğretir.

  • Bolluk Alanı’nı çoğaltarak, yeni Bolluk Alanları oluşturma tekniğini gösterir.

  • ‘Bolluk Gülü’ oluşturulur. Bu teknik; iş anlaşmalarında ve projelerde başarı için kullanılır. Sadece büyük projeler için kullanılması önerilir.

  • Başkalarına Tam Bolluk Uyumlamasının yapılışı öğretilir.

 

Tam bolluk seviye uyumlamaları ayrı ayrı yapılabileceği gibi, tercihe göre tek seansta da tamamlanabilir. Bu programda Tam Bolluk 1.Seviye ve 2.Master Seviye uyumlamaları tek seans içerisinde art arda yapılır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“TAM BOLLUK” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir