ÇAKRA TANTRA REİKİ

2.000 

Çakra Tantra Reiki, çakralardaki Yin ve Yang ( Eril / Dişil ) enerjilerini dengeleyen bir ‘Ruhsal İyileştirme’ biçimidir. Çakra Tantra Reiki, Kundalini enerjisini tamamen uyandırmaya yardımcı olur.

Özellikle Sakral Çakra alanında çalışan Çakra Tantra Reiki enerjisi, açığa çıkarma ve cinsel enerjilerimizi yeniden canlandırmakta da yardımcı olur.

Açıklama

Bu Programa, Destekleyici olarak Tantra Reiki Uyumlaması da eklenmiştir.
İlk Uyumlama olarak Tantra Reiki, bir gün sonra ÇAKKRA TANTRA REİKİ Uyumlaması yapılır.
(Her iki Uyumlama için, ayrı ayrı sertifikalar düzenlenir)

ÇAKRA TANTRA REİKİ varken, aslında Hediye olarak yapılan Tantra Reiki’ye ihtiyaç kalmıyor. Tantra Reiki  uygulaması sadece cinsel birliktelik anında partnerlerin kullanabildiği bir imgelemeden ibaret olduğu için, bu hediyeyi herkes kabul etmeyebilir :)) Özellikle düzenli bir ilişkisi yoksa kişinin, hediye olarak eklenen Tantra Reiki enerjisi kullanılamadığı için askıda kalarak, kimi hassas bünyelere durağanlığından dolayı rahatsızlık verebilir. (Diğer yandan Çakra Tantra Reiki enerjisi çok daha güçlü ve baskın olduğu için, Tantra Reiki’nin durağanlığını tolere edip dengeleyebilir.)

 

  ÇAKRA   T A N T R A
R E İ K İ


Cinsel Şifa – Eril Dişil Dengelemesi & Gücü Açığa Çıkarma

Hindu Geleneğinde Shakti ve Shiva’nın Tezahür Ettirme (açığa çıkarma) Gücü

Ön-koşul : Sistemin kurucusu tarafından ön koşul belirtilmemek ile birlikte, -sistemin uygulama şekilleri sembol kullanımı, yönlendirmeli meditasyon, göz önünde canlandırma gibi konularda bi hayli deneyim gerektirdiği için- en az Reiki 2.Seviye uygulamalarını biliniyor olunması önerilir) Ayrıca, bu eğitimde özel aromatik yağlar ve kristaller ile özel masaj teknikleri uygulamaları verildiği için, bu konulara da yatkın olunması önerilir.

Chakra Tantra Reiki, Edite Peca ve Victor Glanckopf tarafından kanalize edildi.

Çakra Tantra Reiki, çakralardaki Yin ve Yang ( Eril / Dişil ) enerjilerini dengeleyen bir ‘Ruhsal İyileştirme’ biçimidir. Çakra Tantra Reiki, Kundalini enerjisini tamamen uyandırmaya yardımcı olur.

Hindu felsefesinde bu iki kutupsal karşıt, aynı zamanda biri birilerini tamamlayan enerjiler, Shiva ve Shakti‘yi temsil eder. Çakra Tantra Reiki, bu kutupsal enerjilerin, düşünce entegrasyonunu dengeleyen bir kombinasyonudur ve arzularımızı tezahür ettirmek için açığa çıkarabileceğimiz enerjilerimiz üzerinde çalışır. Özellikle Sakral Çakra alanında çalışan Çakra Tantra Reiki enerjisi, açığa çıkarma ve cinsel enerjilerimizi yeniden canlandırmakta da yardımcı olur.

Enerji blokları nedeniyle oluşan sırt ağrısını hafifletmeye, doğurganlığı ve kişisel gücü geliştirmeye yardımcı olur.

Görselleştirme ( göz önünde canlandırma-imajinasyon, hayal etme ) egzersizleri, aromaterapi ve özel masaj teknikleri ile birleşen Çakra Tantra Reiki, enerji tıkanıklıklarını gidermek ve derinden gelen inanç ve davranış kalıplarını serbest bırakmak için mükemmel bir şekilde çalışır.

 

Çakra Tantra Reiki Programı Konu Başlıkları:

* Bir arada iken Çakra Tantra Reiki masajı nasıl yapılır.

* Masaj terapisi için Aromatik yağların hazırlanışı ve kullanımı,

* Topraklama (Dişil) Enerjileri ile Göksel (Eril) Enerjileri birleştirme Masajı,

* Dengelenme Sembolü ve kullanımı,

* Sırtta Omurgada Üzerinde Şifa Çalışması ve Yönlendirmeli Meditasyon Masajı,

* Çakralar Üzerinde Şifa Çalışması,

* Çakra Uyumlama Sembollerinin Çizimi ve uygulama şekli,

* Şifa Konularına Çakralarda Karşılık gelen Kristaller,

* Cinsel enerjileri yeniden Uyandırmak ve Canlandırmak,

* Uzağa Eril / Dişil Enerji Sembollerini Gönderme,

* Uyumlama Yapma İşlemleri KULLANIM KLAVUZU

 

ve daha bir çok sisteme entegre edilmiş detaylı uygulamalar..

 

 


T A N T R A   R E İ K İ

Sistemin Kurucusu : Victor Glanckopf

Tantra Reiki Hakkında

TANTRA REİKİ, ( Tantra teknikleri, pratikler, felsefeler veya farklı Tantrik mezheplerin analizleri ve uygulamlaarının dışında), özellikle Tantranın enerji yönüne ışık tutmayı amaç edinmiştir. Kişi bir kez Tantra Reiki’ye uyumlandığı zaman artık her cinsel aktivitede öğrendiği basit bir yöntem ile güçlü bir şekilde enerjiyi yönlendirebilir. Bunun dışında Tantra Reiki, tantra tekniklerini ya da felsefesini öğretmez. Asıl olarak, Tantra Reiki , Tantrayı bilen uygulayıcıları için tamamlayıcı ve bütünleştiren bir etken olarak öğretilen güçlü bir enerji sistemidir.

Tantra Reiki, sizin cinsel enerjinizin yanı sıra partnerinizin de cinsel enerjisini yönlendirmek üzere harekete geçiren iki güçlü Uyumlama içerir. Tantra Reiki Uyumlamalarının ilki olan; 1.Seviye, Cinsel enerjiyi gerektiğinde harekete geçirmeye yardımcı olur, enerjiyi yükseltir ve kendiliğinden gerektiği gibi yönlendirir. Eşlerden en az biri ya da ikisi en az 1.seviyeye uyumlanmışsa Tantra Reiki enerjilerini harekete geçirebilirler. 2.Seviye olan Master uyumlaması ile, Uyumlanan kişiler başkalarını sıra ile 1.seviyeye ve en az bir gün sonra 2.master seviyesine uyumlayabilirler.


Aralarında en az 24 saat zaman bırakılarak; TANTRA REIKI 1.Seviye ve TANTRA REIKI 2. Master Seviye Uyumlamaları olarak iki ayrı seans ile tamamlanır. Reiki Masterları her iki seviye uyumlamayı tek seansta art arda alabilir.

 

Not:
Enerjinin Uygulaması, cinsel birliktelik anında – partner ile birlikte- yapılabildiği için, düzenli cinsel ilişkisi olmayan kişilere önerilmez.

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Genel olarak TANTRA Hakkında :

Tantra kısaca; Doğuştan gelen ve doğaüstü güçlerin yardımlarıyla doğal güçlerin yönetilmesi için ve tüm formlarda Yaratıcı’nın varlığının idrakiyle özgürlüğe ulaşmak için bir metod olarak karakterize edilebilir.

Tantra, bizim vazgeçilmez manevi yolumuzun kaynağından gelen arzularımız tarafından üretilen bu güçlü enerjileri tanır ve bunu bilerek hareket eder. Amacımız, insan olarak sahip olduğumuz en yüksek potansiyeli kullanabilmemizdir.

Bizim Tantraya enerji boyutu ile bakış açımız, üzerinde duracağımız yönü; Uyumlama prosedürleri yolu ile tüm deneyimlerin ve enerjinin aktarılmasıdır. Hayatımız boyunca arzularımıza, vazgeçilemez şekilde bağlı olduğumuz için, bizim yaşam arzularımız doğrultusunda enerjimizi dönüştürmek istiyorsak, Tantrik enerjiyi her alanda kullanmalıyız.

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ÇAKRA TANTRA REİKİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir