GÖKKUŞAĞI Küresi

600 

Açıklama

Raınbow Orb Empowerment

Gökkuşağı Küresi Güçlendirme

3.Haziran.2007 de Jay Burrell tarafından kurulmuştur.

Bu basit ama oldukça etkili güçlendirme ve şifa tekniği, ‘Agorafobi’ adı verilen, güçten düşürücü, zayıflatıcı durumdan muzdarip olan insanlar esas alınarak kanalize edilmiştir. Aynı zamanda Anksiyete, Şiddetli Anksiyete Bozukluğu ve Panik Atak hastaları için de kullanılabilir fakat sistem ancak, onların gökkuşağı enerjisinin onlara doğru akmasına izin verdikleri zaman, herkes tarafından kullanılabilir.

Gökkuşağı Küresi Güçlendirme enerjileri hemen her konuda şifa için etkili bir şekilde kullanılır.

Çocuklar da dahil olmak üzere herkes için kullanılabilir. Çocuklar bugünlerde, yaşları çok genç olsa bile birçok deneyimden geçmek zorunda kalırlar. Bu durum okuldaki çalışmadan ve sınavlardan, yalnız hissetme ve hiçbir arkadaşının olmadığını hissetme gibi durumlardan da kaynaklı olabilir. Belki çocuğunuzun veya başka bir çocuğun zorbalık, şiddet gördüğünü biliyorsunuz. Dünya üzerinde varlıklarını bulmanın çok zor olduğu, bilinen ama fark edilmeyen herhangi bir İndigo Çocuk, Gökkuşağı Çocuğu tanıyor musunuz? Eğer varsa tanıdığınız, bu çocuklar için, bu sistemden müthiş bir şekilde yararlanılabilir.

Neden onlara, istedikleri zaman onlarla beraber olacak Gökkuşağı Küresi oluşturmayı öğretmiyoruz veya onları teşvik etmiyoruz? Hatta kendi kürelerine bir isim bile verebilirler. Lütfen bir çocuk için herhangi bir enerjisel çalışmaya başlamadan önce, ebeveynlerin iznini istemeyi unutmayın.

Gökkuşağı Küresi Enerjilerini kullanmak, gerçekten çok basittir. Niyet ve Görselleştirme ile çalışan güçlü bir enerjidir. Tek tek çakralara sırayla ya da tüm çakralarınıza aynı anda enerji akımı sağlayabilirsiniz veya vücudunuzda şifaya ihtiyacı olduğunu hissettiğiniz alanlara enerji akımı sağlayabilirsiniz. Gökkuşağı Küresini, isterseniz sevdiğiniz bir renk olarak, isterseniz de tek tek çakra renkleri ile kullanabilirsiniz. Tüm renkleri koni veya yay formu içerisinde de kullanabilirsiniz. Görşelleştirme yeteneğinize bağlı, dilediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz. Hepsi aynıdır. Niyet ile enerji aktive olur ve Kürenin şifa enerjisi gitmesini niyet ettiğiniz yere gider. Görselleştirme ise şifa gücünü arttıran faktördür. Gökkuşağı Küresi ile çalıştıkça aynı zamanda görselleştirme yeteneğiniz de hızlı bir şekilde gelişir.

Bu sistem, hepimizin hayatında aşmak zorunda olduğu problemler ve durumların üstesinden gelmek ve onlarla başa çıkmak için bize yardım edecek, fakat genel olarak, panik atak hastaları için şifa ve konfor getirmeye yardımcı olmak amacı üzerinde çalışır.

Deneyimlerimle söyleyebilirim ki; bu enerjiler çok sıcak, sevgi dolu ve rahatlatıcı hissettiriyor ve aynı zamanda hepimizin içinde saklı olan o çocuğu uyandırabilir. İçsel baharı yeniden yaşatabilir.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GÖKKUŞAĞI Küresi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir