İÇ GÖZ GÜÇLENDİRMESİ

700 

Üçüncü Göz ile DIŞARIYA bakarsınız,

İç Göz ile İÇERİYE bakarsınız!

Dışarı çıkıp orada ne olduğunu görebilmek için önce içeriye girmelisiniz.

Açıklama

The INNER EYE

Empowerment
( Channeled by Nicole Lanning )


İÇ GÖZ
Güçlendİrmesİ


2008 ‘de Nicole Lanning tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

NICOLE LANNING (Kurucu) > JAY BURRELL > HASAN MAKAM > SİZ

Bu, kendi iç dünyamız ve diğer alemler arasındaki perdeleri biraz daha incelten, kişiyi hazırlayan, kişisel içsel engellemeleri kaldıran, iyileştiren, iletişimin gerçekleşmesinin çok daha kolay olduğunu ortaya koyan, sürecin hızlanmasına olanak tanıyan, yeni kanalize edilmiş bir formdur! Umarım hepiniz bu formu beğenirsiniz!

İç Göz Güçlendirme, kulağa üçüncü gözünüz veya ajna aktivasyonu veya duru-görü vb. ile çalışırken kullanacağınız bir şeye çok benzeyen bir form olsa da;

aynı değil ancak bağlantılıdır. Çoğu üçüncü göz çalışmalarının başarısız olmasının nedenlerinden biri, içsel planda iç gözün yeterli düzeyde aktive olmamasından kaynaklanır. Kimi insanda bu özellik doğal olarak gelişir, kimisinde bilgi birikimi ve tecrübeler ile.

Bu uyumlama ve uygulamalar ile ise, mümkün olan en hızlı şekilde, iç dünyamızı keşfetmek, kendimizi tanımak, farkındalık hali içerisinde, dışa bakmayı engelleyen içsel yanlarımızın iyileştirilmesini sağlayarak, yollları açmak amaçlanır.

İÇ GÖZ, aslında biraz farklı bir şeydir. Üçüncü göz çakranızın çok yakınında, hemen aşağısında yer alır ve KENDİ İÇİNİZE BAKMAK içindir!


Üçüncü Göz ile DIŞARIYA bakarsınız,

İç Göz ile İÇERİYE bakarsınız!

Dışarı çıkıp orada ne olduğunu görebilmek için önce içeriye girmelisiniz. ( İşte İç Göz burada devreye giriyor!)

İç gözünüzü geliştirip çalıştıktan sonra, sezgi, durugörü ve üçüncü göz kullanımınızın giderek daha gelişmiş hale geldiği ve sanki daha önce fark etmediğiniz şeylerin tam anlamıyla açıldığı hissine kapıldığınız zamandır. Dışarı çıkabilmek için önce içeri girmelisiniz. Ruhsal aydınlanma ve farkındalık aleminin işleyiş şekli budur.

İç göz, bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Burası önce içeriye girmeyi öğrendiğimiz ve sonra üçüncü gözümüzü geliştirmek için dışarı çıktığımız yerdir. Bu yetkilendirmeyi (uyumlamayı) bir kez aldığınızda, bu yeni enerji kendi içinize girmenize ve ortaya çıkan sorunlarla çok daha kolay başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Böylece ilk elden onlar üzerinde çalışabilir, onları iyileştirebilir, affedebilir, serbest bırakabilir ve devam edebilirsiniz. Böylece üçüncü gözünüz üzerinde etkin bir şekilde çalışabilirsiniz.

Kullanım Alanı:


İç Göz, içe bakmanıza ve içsel benliğinize, yüksek bilincinize yansıtmanıza ve kendinizi içten dışa açmanıza yardımcı olan ruhsal bir armağandır. Bunu yaptığınızda, dıştaki üçüncü göz, sezgi, duru-görü ve çok daha fazlasıyla aydınlanma ve farkındalık yaratabilmek için çok daha hızlı ve zahmetsizce yetenek kazanacaktır.

Sadece üçüncü göz yetilerinin açığa çıkmasına zemin hazırlamak ile kalmaz. Gündelik yaşam içerisinde de neyin nasıl yapılacağı konusunda en doğru kararları içsel olarak güçlü bir şekilde almanıza yardımcı olur.


Bu enerjisel formun bazı etki alanları:

>Farkındalık

>Aydınlanma (ilim-irfan)

>Kendini Gerçekleştirme

>Sezgi
>Durugörü
>Bilinç
>İçsel Bilgiye ulaşma

>Bilgelik
>Aydınlatma (zihni açma)

>Durulma
>Algı
>İç-görü
>Altıncı His

 

 

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

İçeriyi keşfettikten sonra, dışarıya net bakmak, Psişik yeteneklerinizi geliştirmek adına iddialı olan YENİ REİKİ PRİŞİK GÜÇLENDİRME Enerjileri ile çalışmaya devam edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İÇ GÖZ GÜÇLENDİRMESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir