Yeni Reiki PSİŞİK GÜÇLENDİRME

1.500 

Psişik Yeteneklerinizi Uyandırın!

Açıklama


The
New Reiki Psychic

Empowerment

( Channeled by Jay M. Burrell )

Yeni

Reiki PSİŞİK

Güçlendirme

19 Mart 2018 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SİZ

* Yeni Reiki Psişik Güçlendirme Uyumlamasını en az Usui Reiki 2. Seviye uygulayıcıları alabilirler.

* Bu sistemin Uyumlama ve eğitimini vermek için Usui Reiki Master & Teacher olmak gerekir. (Reiki 2. Seviye uygulayıcıları, Reiki Master oldukları zaman uyumlama ve eğitimini verebilirler.)

Herkes Psişik Yeteneklerle doğar, ancak yaş ilerledikçe ve toplum tarafından programlanırken bu yetiler körelir. Psişik Yeteneklerin gerçek olmadığı veya Psişik yeteneklere sahip olanların kötü ya da Şeytani olduğu öğretilir. Bu söylem kısmen doğru olsa da, psişik yetileri kişisel çıkarlar için değil, bütünün hayrını gözetecek temiz niyetli insanların var olduğu gerçeğini değiştirmez. İlahi yolda ilerleyen maneviyatı yüksek insanların hepsinde psişik yetenekler fazlası ile gelişmiştir. Tek farkı, Onlar bunu ifşa etmezler, Yaratıcı tarafından Onlara verilen bu armağanı, ulu orta bilinip, onların egolarını okşamaması için, hiç kimsenin bilmesini istemezler.

Doğal Psişik Yeteneklerinizin yaşamınızda tezahür etmesine izin vererek ve kabul ederek, hayatınıza renk katacağınızı ve daha önce deneyimlediğiniz her şeyin çok ötesinde farklı deneyimler yaşayacağınızı göreceksiniz. Hepimiz, Doğal Psişik Yeteneklere sahip olsak da, bu yetenekler yoğunluk ve tür açısından, kişiden kişiye farklılıklar gösterecektir.

Düzenli uyku, dengeli beslenme, gündelik hayattaki fiziksel aktivite, duygu ve düşüncelerdeki pozitif bakış alışkanlığı gibi bir çok olumlu faktör, psişik yetilerin açığa çıkması açısından kişiye göre farklılıkların temel nedenidir. Standart olarak, fizik yaşamın algılarına enerjisi yetmeyen bir insanın, fazladan fizikötesi deneyimler için enerji tüketebilmesi düşünülemez değil mi? Buna kendisini zorladığı zaman ya da yapay yollar ile (örneğin karanlık enerjilerin yardımı ile) kazanılan yetilerin, insanın gündelik hayatını alt üst etmesinin nedeni de bu enerji yetersizliğidir. Bu neden ile önceliğimiz, kişisel enerjimizi temizleyip güçlendirmek olacak.

Bazılarımız Psişik Yeteneklerimizin farkındayken, bazılarımız da, ya henüz farkında değiliz ya da henüz yeni deneyimlemeye başlıyoruz. Her birimiz, bu gerçekliğin farkına vardığımızda Spirituel Yaşam Yolumuzda bize önemli ölçüde yardımcı olacak kendi Eşsiz Psişik Armağanlarımıza sahip olacağız.

Yeni Reiki Psişik Güçlendirme Uyumlaması sırasında, Reiki Master tarafından ya Uzaktan Uyumlama yoluyla ya da bir arada (fark etmiyor), özel bir Uyumlama Prosedürü gerçekleştirilir. Reiki Master, ilgili sembolleri eterik olarak Aurik Alanınıza, Taç Çakra ve 3. Göz Çakralarınıza kodlayacaktır. Uyumlamanızdan sonra ne olacağını söylemek zordur, ancak Psişik Yeteneklerinizde bir artış görmeyi bekleyebilirsiniz. Bunlar bazen hemen ortaya çıkar veya tezahür etmesi birkaç hafta ya da ay sürebilir. Ancak her zaman Psişik Yeteneklerinizi geliştirmek için sarf ettiğiniz çabanın faydalarının daha büyük olacağını bilin. Söyleyeceğim tek şey, Uyumlamanızdan sonra başkalarına karşı daha büyük bir Empati ve Duyarlılık duygusu yaşayacağınızdır.

Yeni Reiki Psişik Güçlendirme Uyumlama enerjilerinin, Ruhsal Bedeninizin titreşim frekanslarını artırmasına izin verirken, Psişik ve Telepatik yeteneklerinizde belirgin bir artış fark etmeye başlayacaksınız. Bu Telepatik Yetenekler, başkalarının ne düşündüğünü bilmeyi de içerebilir, ancak gerçekte bu, hayatınızda kendini gösteren bir açılım hediyenizdir. Bu, zaten sizde olandır, sadece daha çok arınıp, berraklaştığınız için algınızın engelleri temizlenmiştir. Bunun adı, Psişik Bilgileri algılama yeteneğidir.

Bu Uyumlama ile birlikte, bu armağanlardan bir veya daha fazlasının, düzenli uygulamalara, sabır ile devam ederken tek tek yüzeye çıkacağını umuyorum. Bu armağanları, bir süre yalnızca kendinize yardımcı olmak için kullanın. Bir dereceye kadar artık olgunlaşacak ve tamamen farkında olacaksınız ve gündelik hayattaki fiziksel davranışlarınız gibi sıradan karşılayacaksınız.

Daha sonra, yaşadıkları rahatsızlıkları psişik olarak algıladıkları için başkalarına da yardım etmeye başlayabilirsiniz. Psişik Armağanlarınızın uyanması, aynı zamanda, bir istemcinizin (müşterinizin) neye ihtiyaç duyduğunu hissetme yeteneğinizin artması nedeniyle, Şifa uygulayıcısı olarak da yardımcı olacaktır.

90 Sayfalık Eğitim Kitapçığı’nda öğretilen Teknikler Konu Başlıkları :

> Pisişik Yetenekler

Duru-görü (Berrak Görüş / Vizyon):

Duru-biliş :

Duru-işiti:

Duru-koku :

Duru-his (duru duyarlılık – duru duygu) :

Duru-tadım :

> Çakra Sistemleri ve Okumaları

> Çakra Meditasyonu

> Aurik Alan

> Aura Katmanları ve Renk Okumaları

> Aura Nasıl Görülür?

> Auranın Renkleri & Aura Okumaları

> SEMBOL Kullanımı

> UYUMLAMA Alma ve Aktarna Prosedürleri

> UYGULAMA EGZERSİZLERİ

DURUGÖRÜ GELİŞTİRME TEKNİKLERİ

 

l- Basit Duru görü:

2- Mekan İçinde Duru görü:

3- Zaman İçinde Duru görü:

Kendinizi Test Edin

Göz önünde Canlandırma

İmajinasyon ve Duru görü

Yayınlanan İmajlar:

Kristal Küre veya Kum Diski ile Vizyon Görmek

Çalışma Öncesi Hazırlık

Pratik Uygulamalar

Uyanık Zihin ile Görme

Kontrolün Ele Alınması

Görünmeyen Gözlerinizi Açın…

İleri Teknikler

Auraları Görme Teknikleri

Psikometri

Psikometri Egzersizleri

 

 

» Eğitim Kitapçığında verilen özel bilgiler ışığında, Yeni Reiki Psişik Güçlendirme konusunun doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Eğitim Kitapçığı elinize geçtikten en az 3 gün sonrasına randevu verilir. ENERJİ, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yeni Reiki PSİŞİK GÜÇLENDİRME” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir