KARMİK REİKİ – 1-2-3(Master)-tek seans

700 

Açıklama

KARMIC REIKI

( Channeled by Martin Pentecost )

KARMİK REİKİ

1 & 2 & 3 (Master) Seviyeler

(Tek Seans)

SOY AĞACINIZ

Lineage: Martin Pentecost {Founder} > Pamela Jordan > Claire Timmis > Stephen Lovering > Jay Burrell – Hasan Makam > SİZ

ÖN KOŞUL : En az Usui Reiki 2. Seviye Uygulamalarına hakim olma.

 

Karmik ve Aurik Reiki’ye hoş geldiniz!

Bu kurs, Karma kavramında uzmanlaşmış ve olumsuz karmik olaylardan kaynaklanan çeşitli sorunlarla ilgilenen bir tür Reiki enerjisidir.

Reiki Ustası Martyn Pentecost tarafından oluşturulmuş, Usui Reiki yöntemindeki tekniklere dayanmasına rağmen, Olumsuz Karmik olaylardan kaynaklanan çeşitli sorunlarla başa cikmak için farklı bir tarzda kullanilan, heyecan verici bir ruhsal şifa seklidir.

Karmik Reiki, öncelikle, karmik sorunları buharlaştırmak için inanılmaz derecede güçlü enerji frekansları kullanan, karmik buharlaşmanın gölgelerini temizleyen ve son olarak eksiksiz karmik şifa için, alıcıyı içsel sezgilerine bağlayan bir Aurik Şifa şeklidir.

Bu kursta 5 sembol vardır – 2’si diğer Reiki sembolleri gibi kullanılır ve “genel” karmanın etkilerini hafifletir. Master düzeyinde verilen 3 “kız kardeş” sembolleri, inanılmaz derecede güçlü frekanslara sahiplerdir. Uyguladıkça şaşırtıcı sonuçlar alınabilir. Bazen insanların geçmişinde, hiç hatırlamadıkları ya da önemsemedikleri olaylar, ayrıntılı bir şekilde açığa çıkabilir. ayrıntılı olaylarda ortaya çıkabilir.

İÇERİK :

> Aura’ya Doğu ve Batı Bakış açısı

> Karma Kavramı

> Aurik veya Karmik Tedaviler

> Taocu Grace – Kanalize edilen Karmik Sembol

> Duygusal Kelebek – Kanallı Sembol – Karmik Temizleyici

> Aurik/Karmik Kardeş Sembolleri

> Karmik Blokaj Buharlaştırıcı

> Karmic Gölge Temizleyici

> Rehber Bağlantısı

> Aura Tarama (Reiji Ho ve Byosen Tekniği)

> Uyumlama Süreci

> Hatsurei Ho – 9 Adımda Reiki Meditasyon Tekniği

> Uyumlama Alma

> Uyumlama Yapma

 

 

» Eğitim Kitapçığında öğretilen özel bilgiler ışığında, doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Eğitim Kitapçığı elinize geçtikten en az 1 gün sonrasına randevu verilir. ENERJİ, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“KARMİK REİKİ – 1-2-3(Master)-tek seans” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir