PSİŞİK İNDİGO ENERJİ ÖZÜ

950 

Psişik İndigo Enerji Özü ile Altıncı hissinizi güçlendirip, Psişik Yeteneklerinizi geliştirin!

 

Açıklama

Psychic Indigo Energy Essence
( Channeled by Daelyn Wolf )

PSİŞİK İNDİGO

Enerji Özü


2014 ‘de Daelyn Wolf tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

DAELYN WOLF (Kurucu) > JAY BURRELL > HASAN MAKAM > SİZ

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye ve üstü.

Psişik İndigo Enerji Özü, Sizi indigo renginin saf kaynak enerjisine bağlar ve bu rengin psişik enerjilerine odaklanır. Doğal psişik yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için zihni sakinleştirmeye yardımcı olan bu uyumlamanın yatıştırıcı ve sakinleştirici bir enerjisi vardır. İhtiyacınız olan psişik mesajları ve aradığınız cevapları çekmenize yardımcı olur. Psişik İndigo, Size netlik ve psişik güç kazandırmak için üçüncü gözünüzü açmanıza ve temizlemenize yardımcı olur.

Psişik İndigo Enerji Özü GÖRSEL RENK PALETİ ve

Psişik İndigo Enerji Özü Özel SEMBOLÜ ile çalıştırılır.

Psişik İndigo Enerji Özü enerjisini kullanmak, başka bir kişiyle veya bir ilişkide neler olabileceğini anlamanıza yardımcı olabilir. Size hastalıklar hakkında bilgi vermek için kullanılabilir ve kayıp hayvanları, insanları, şeyleri vb. bulmak için altıncı duyularınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir.


Psişik yeteneklerinizi eğitmek ve geliştirmek için enerjileri kullanmanın birçok yolu vardır. Altıncı hissiniz doğaldır, tam potansiyelini kullanmak için bazen geliştirilmesi gerekir.


Olumlu sonuçlar için size gerçeği ve anlayışı getirmek için tüm formlarında yükseltilmiş bir altıncı his ile kutsanmış olabilirsiniz.


Altıncı hissiniz gelişirken, duru-görü, duru-işiti, duru-biliş gibi fizik ötesi algılardan hangisine daha yatkın iseniz, ilk olarak o açığa çıkmaya, netleşmeye başlar. Düzenli çalışmalarınız devam ederken de, zamanla (hazır olduğunuzda) diğer fizik ötesi algılar (psişik yetenekler) iniz açığa çıkmaya başlar.

 


(
Reiki Master (Usta Öğretici) iseniz, bu uyumlamayı öğrencilerinize aktarabilirsiniz. Değil iseniz, kendinize ve başkasına Şifa enerjileri aktarımı yapmaya devam eder, Reiki Master düzeyine geçtiğiniz zaman bu sistemi de öğrencilerinize öğretmeye başlayabilirsiniz. )

 

 

 » Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“PSİŞİK İNDİGO ENERJİ ÖZÜ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir