Psişik Yetenekleri Geliştirme Pakedi (4 Uyumlama)

3.000 

Psişik Yeteneklerinizi adım adım geliştirin!

Açıklama

Şifa Uygulayıcısının, psişik yeteneklerini geliştirmesinin amacı; kişisel arzu, istek ya da egosonu tatmin etmek için değil, uyguladığı şifa seanslarında, her bir fizik ötesi duyu (psişik) yeteneğini birer şifa aracı olarak kullanmaktır.

 

Psişik yetenekleri geliştirmek, emek ve zaman isteyen bir konudur. Kişiye özel, farklı yönleri ile yetiler açığa çıkar. Düzeli çalışmalara devam edildikçe, uyuyan diğer yanlar da uyanmaya ve bilinçli bir şekilde aktif edilerek birer şifa aracı olarak kullanılır.

 

Benzer formlarda, yakın frekans aralıklarında, biri birilerini destekleyen ve birlikte çalışmalarında çok daha güçlü etki eden bu gibi şifa sistemlerinin uyumlamaları birer gün ara ile yapılabilir.

 

Sonrasında birlikte kombine çalışmalar yapılarak fayda sağlanabilir. Uyumlama ve Eğitim Programları biri birilerinden bağımsız olsa da, çalışmalarını yaparken her biri için ayrı seanslar değil, aynı seans içerisinde yakın frekans aralıklarındaki bu enerjiler aynı anda aktive edilebilir. Uygulayıcı, bu eğitimlerde öğretilen hangi sevdiği yöntemi kullanırsa kullansın, diğer enerji frekansları da aynı anda aktif hale gelerek, bütünlük içerisinde, her biri farklı bir yönü ile akışa destek olurlar.

 

Uyumlama Seansları, Sıra ile;

ÜÇÜNCÜ GÖZ PSİŞİK GÜÇLENDİRME

İÇ GÖZ GÜÇLENDİRME

PSİŞİK İNDİGO ENERJİ ÖZÜ

YENİ REİKİ PSİŞİK GÜÇLENDİRME

her gün bir uyumlama yapılacak şeklinde tamamlanır.

 

İlk Uyumlama seansından itibaren enerji ile tek başına çalışır.

İkinci Uyumlama seansında sonra iki enerji aynı anda aktive edilerek çalışılır.

Üçün Uyumlama seansında sonra üç enerji aynı anda aktive edilerek çalışılır.

Dördüncü Uyumlama seansında sonra artı bu programdaki dört enerji aynı anda aktive edilerek çok daha güçlü bir etki ile çalışmalara devam edilir.

 

 

 

» Eğitim Kitapçığında verilen özel bilgiler ışığında, Psişik Yetenekleri Geliştirme konusunun doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Uyumlamalardan önce Eğitim Kitapçıklarının en az bir kez okunması önerilir. ENERJİLER, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

» Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Psişik Yetenekleri Geliştirme Pakedi (4 Uyumlama)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir