ÜÇÜNCÜ GÖZ PSİŞİK Güçlendirme

600 

Açıklama

THIRD EYE PSYCHIC EMPOWERMENT

Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme

Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme Uyumlaması ile, sezgi geliştirilir ve içgüdüleri yükselir. Sadece vizyonlar (Durugörü) geliştirmez, aynı zamanda duruişiti (Clairaudience) ve / veya psişik mesajları nasıl olduğunu bilmeden bilgileri almak (Clairsentience) gibi.. Bu duruduyuların öncelikli algılanması kişiye göre değişiklik gösterir. Herkeste farklı bir duruduyu öncelikli olarak gelişir. Daha sonra egzersizler yapıldıkça, ilgili blokajlar çözülerek diğer duyularda sırayla gelişmeye başlar.
Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme, enerji alanında ilahi mesajları almayı engelleyen olumsuzlukları temizler. Bu auranızı her zaman parlak ve canlı tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda dışarıya psişik çalışmalar yaparken Auranızı koruma altına alır. Bu psişik yeteneklerinizi geliştirmenin bir yönü olan manevi mesajları almanız için enerjisel bir kanal açan harika bir sistem.
Üçüncü Göz Çakrası, kaşların arasında yer almaktadır. Renk, genellikle lacivert veya mordur. Fizik ötesi algılar bu alan ile ilişkilidir. Üçüncü Göz, vizyonları ve diğer mesajları almak için en muhtemel alanlarından biridir. Gelen mesajlar, üçüncü göz üzerinden farklı şekillerde algılanır.
 Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme İnisiyasyonu Özel bir Sembol ile yapılır ve uygulayıcı her çalışmada bu sembolü aktive eder. Bu eğitimde, farklı alanlardaki fizik ötesi çalışmalar öğretilir.

 

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ÜÇÜNCÜ GÖZ PSİŞİK Güçlendirme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir