BOLLUK & BEREKET Reikisi

800 

Açıklama

BOLLUK & BEREKET REİKİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER :

Bolluk bereket reikisi, üç sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır.

Uyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji sembolleri kullanarak aktive edilir. Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek enerjiyi aynı zamanda küçümsemek anlamına gelecektir. Hayatımızda bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de en çok maddi hayatımızda kullanılmaktadır. Bolluk ve bereket reikisin de üç tane sembol vardır.Bu semboller enerjiyi, aynı büyütecin kendisine yansıyan güneş ışıklarını yoğunlaştırdığı gibi, güçlü bir şekilde odaklıyorlar ve yükseltiyorlar. Bunun için bu sembollerin insanlığın hizmetine verilmesi uygun görüldü. Bolluk ve bereket reiki uyumlaması alan herkes kendi istediği ölçüde refaha kavuşmuş. ilişkilerinde karmik travmalar yaşayanlar travmalarından arınmışlardır. Sonuçta biz buraya yaşamaya, istediğimiz her şeyi deneyimlemeye geldik. Bu semboller bolluğa bolluk katmak için kullanılır. Maddi ve manevi her türlü sıkıntıyı uzaklaştırır. Senden evrene yayılacak olan titreşim hangi frekans üzere senden çıkarsa, yine ayni frekansta ama bir kartopunun dağdan aşağı yuvarlanırken dönüştüğü bir çığ gibi sana dönecektir. İşte bu yüzden evrene yaydığımız titreşimin frekansının, pozitif olmasına özen göstermeliyiz. Eğer negatif olursa sen, senden çıkanların sana dönerken dönüştüğü çığın altında kalabilirsin.

 

Prensipler ve Kurallar (5 Prensip )
1) Herkese neşe ile, cömertçe ver, ama senin minnettar armağanını alan kişiden karşılık bekleme. Doğru zamanda ve doğru yerde ödüllendirilecektir….sadece özgürce ver, o sana geri gelebilir.
2) ‘İstemek’ yerine arzulamak veya dilemek sözcüğünü kullan… Arzularına tutkulu şekilde inan.
3) Yaşamının amacını bil..yaparken sana en çok sevinç veren şey nedir..Yaşamını amaç dolu yaşamana yardım etmek için hedeflerini oluştur.
4) Hatalar veya pişmanlıklar yoktur…sadece büyümeyi ve odağımızı değiştirmeyi öğrenme fırsatları var.
5) Mantrayı yaşa, şimdide dururken her düşünce ile mantrayı solu : ‘Ben bolluğum, Ben bereketim, Ben refahım, Ben zevk-ü sefayım ‘

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“BOLLUK & BEREKET Reikisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir