EVRENSEL BOLLUK PROGRAMI 1-2-3-4-5-6 ( 6 Ayrı Uyumlama Seansı )

1.500 

Açıklama

EVRENSEL BOLLUK PROGRAMI

 

1. Evrensel Bolluk – ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

2 .

Evrensel Bolluk – TEMİZLEME IŞINI

3 .

Evrensel Bolluk – ŞİFA IŞINI

 

4 . Evrensel Bolluk – TEZAHÜR IŞINI

5 .

Evrensel Bolluk – BİLGELİK IŞINI

6 .

Evrensel Bolluk – MASTER ENERJİ BAĞLANTISI

 

Hari Andri Winarso tarafından kanalize edilmiştir. 6 Seviyede 6 ayrı uyumlama seansı ile öğretilir.

 

KISA HİKAYESİ :

16 Haziran 2009 da Bolluk enerjileri için Tanrı’ya dua ederken bu formu ve sembolü aldım. Evrensel Bolluk Sistemleri ile Master Enerjileri bağlantılarını birleştirip iyi bir sonuç aldığımda Evrensel bolluk sisteminden daha iyi bir sonuç alabilmek için bu formla nasıl çalışabileceğimi bulmaya çalışıyordum… Bu harika bir sonuçtu. Evrensel Bolluk Master Bağlantısı, Bolluk Enerjileri ile bağlantı kurmada çok iyi çalıştı. Master bağlantısı, Evrensel Bolluk Sistemiyle harika bir kombinasyon oluşturur, özellikle Evrensel Bolluk Temizlleme Işını, Evrensel Bolluk Şifa Işını ve Evrensel Bolluk Tezahür Işını ile birleştirdiğinizde.. muhteşem!..

H. A. Winarso

İlk 5 Uyumlama kendi başlarına, her biri birer Evrensel Bolluk Enerjileridir. Her bir Evrensel Bolluk Enerjisinini Kitapçığında verilen uygulama şekilleri farklıdır.

 

EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

Bizler hep daha fazla para, daha fazla zenginlik, refah, sevgi v.b. çekmek için çalışıyoruz. Bunun için afirmasyonu, olumlu düşünmeyi, dua, hipnoz ve görselleştirmeyi deneriz. Hiç bir şey işe yaramaz ve biz neden yaramadığını anlayamayız. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissederiz. Bir şeyler bizim refah ve para konusunda başarıya ulaşmamızı engelliyor gibi görünür. Bir şeyler bolluk ve refahı çekmemizi engelliyor gibi görünür.

Problem, bizim manevi ve metafiziksel bedenimizdeki titreşimlerin, öfke, muhtaçlık, kıskançlık, hak etmediğimiz düşüncesi, korku ve hayal kırıklığı ile bastırılmış olmasıdır. Bu negatif duygular bolluğu ve bereketin kaynağını çekmek için ihtiyacımız olan pozitif enerji akışını engelleyebilir. Eğer bu negatif duygular enerji bedenimizdeyse, onlar orada değilmiş gibi dilekte bulunamayız.

Evrensel bolluk enerji güçlendirmesi sizin ruhsal enerji ve frekansınızdaki negatif duyguları ve oluşmuş tıkanıkları dönüştürür ve bunların olumlu etkisini güçlendirir.

Bu enerji güçlendirmesi bolluk içinde yaşayarak yolumuza devam edebilmemizi sağlar.

EVRENSEL BOLLUK TEMİZLEME IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

Evrensel bolluk temizleme ışını, bollukla ilgili herhangi bir tıkanıklık ya da sınırlamada basit ve eşsiz etkisi olan bir temizleme sistemidir.

Evrensel bolluk temizleme ışını ; bu temizliği şu enerjileri kullanarak yapar:

1. İYİ HUYLU BOLLUK ENERJİSİ : Bu süreçte enerji alanındaki ve hafızadaki tüm tanımlanmış tüm negatif kodlar temizlenir. Işın, iyi huylu bir enerji yaratabilmek için tanrı inancınızı güçlendirerek hızlı bir tezahür sağlayarak enerjiyi kullanmanızı sağlar.

2. BİLİNÇLİ BOLLUK ENERJİSİ : Sevgi, sağlık, canlılık, sizi onurlandıran ilişkiler, zenginlik, refah veya kendinizi kabul için arzuladığınız her şeyi oluşturmak ve berekete izin vermek için gerekli olan tüm blokajları temizler.

3. TEZAHÜRÜN YARATILIŞ ENERJİSİ : Netlik, odaklanma ve bilinçli seçimler yapabilmemize engel olan blokajları temizler.

 

EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

ÖNKOŞUL:EVRENSEL BOLLUK TEMİZLEME IŞINI

Evrensel Bolluk Şifa Işını ; eşsiz bir şifa formunda, basit ve etkili bir şifa sistemidir. Bu şifa sistemi, kendimizdeki ve başkalarındaki sorunları iyileştirmek için çok güçlü bir şekilde çalışır. Bu da hayatımızdaki umutsuzluğu kaldıracak ve inançlarımızda faydalı olacaktır.

Evrensel Bolluk Şifa Işını; bunu şifayı şu enerjileri kullanarak yapar:

1. SONSUZ BOLLUK ENERJİSİ: Bizi; neşe, bolluk ve refahı önleyen temel yanılgılardan korumada etkili olan eşsiz bir şifa formudur.

2. DNA BOLLUK ENERJİSİ: Sahip olduğumuz sağlıksız inançları ve bolluğu engelleyen inançları temizlemek için çalışan harika bir enerji formudur.

3. ÇEKİRDEK İNANÇ (SOUL CORE) BOLLUK ENERJİSİ: Bolluk enerjisine erişmemize engel olan herhangi bir zihinsel engeli kaldırarak, motivasyonumuzu arttırarak, bolluğa ulaşmamızı sağlayan güçlü bir şifa enerjisidir.

 

EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

ÖNKOŞUL:EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

Evrensel bolluk tezahür ışını hayatınızın içinde olmasını,tezahür etmesini arzu ettiğiniz şeyler için çok iyi çalışan bir enerji şeklidir.Bu ışın tezahür etme gücünüzü ve ondan daha fazla fayda sağlamanızı keşfetmenizi sağlayacaktır.

Evrensel Bolluk Tezahür Işını; bu şifayı şu enerjileri kullanarak yapar:

1.TEZAHÜR: Gerçekleştirmek istediğiniz arzu ve tutkularınız için çok iyi çalışır.

 

2.REFAH: Refah blokajlarını temizleme sürecini etkinleştirmek için Tanrı inancını oluşturarak Refah gücünüzü aktive eder ve başarı tohumlarının temellerini atar.

3. MİNNETTARLIK: Evrenin mucizelerine sizi açar.

EVRENSEL BOLLUK BİLGELİK IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

Evrensel bolluk bilgelik ışını, bereketi pozitif enerjilerle destekleyerek anlayışımızı-algımızı açmak için çalışır. Böylece iş hayatımızda ve etrafımızda gelişen tüm fırsatları fark edebiliriz.

Evrensel bereket bilgelik ışını aynı zamanda herhangi bir konuda bilmediğiniz yeni bir yanınızı zerafet ve kolaylıkla Tanrı/Yaratıcı’nın bilgeliğinin enerjisine hizalar. Kendinizi daha hafif, neşeli ve durumdaki kolaylığı anlar bir şekilde hissedeceksiniz. İstediğiniz her konuda daha açık-net olabileceksiniz. (Ne istediğiniz hakkında daha net olabileceksiniz)

Bu ışın bilinçaltınızda çalışarak zihninizi baştan programlamak için çalışır.

EVRENSEL BOLLUK MASTER ENERJİ BAĞLANTISI:

6. Uyumlama ise, Evrensel Bolluk Enerjilerini Master enerjilerine bağlayan, özel bir sembol ile aktive edilir. Aynı zamanda ilk 5 seviye uyumlamanın gücünü arttıran, Evrensel Bolluk Programı’nın Master Seviyesidir.

 

Aralarında en az 1 er gün (24 saat) çalışma süresi bırakılarak 6 Seviyede tamamlanan EVRENSEL BOLLUK PROGRAMI Uyumlamaları uzaktan, bire bir, eş zamanlı olarak yapılmakta olup, 6.Seviye Master Uyumlaması tamamlandığında İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

 

 

Ek bilgi

ÇEKİM REİKİSİ

1. SEVİYE, 2. SEVİYE, 3. SEVİYE MASTER

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“EVRENSEL BOLLUK PROGRAMI 1-2-3-4-5-6 ( 6 Ayrı Uyumlama Seansı )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir