Reiki 2.Seviyedeyim, 10 kişilik bir arkadaş grubum var, her gün şifa enerjileri aktarımı yapmak istiyorum. Pratik bir yol önerebilir misiniz?

  • 9 Ocak 2019

S :
Reiki 2.Seviyedeyim, 10 kişilik bir arkadaş grubum var, her gün şifa enerjileri aktarımı yapmak istiyorum. Pratik bir yol önerebilir misiniz?

C :

Şu anda ilk aklıma gelen şu oldu;
Reiki Sembollerini küçük kağıtlara çizin. Şifa enerjilerini aktarmak istediğiniz kişilerin de isimlerini tek tek küçük kağıtlara çizin. Sonra bu kağıtları, avuçlarınızın arasına alabileceğiniz küçük bir karton ya da ahşap kutu (hani minik hediyelik kutuları olur ya..) içerisine koyun. Bu gruba her şifa çalışması yapmak istediğiniz zaman, bu kutuyu avuçlarınızın arasına alıp, alıcı kişilerin niyetine kutuya şifa enerjilerini aktarın. Uzaktan grup şifa seansınıza sonradan eklemek istedikleriniz olursa da yine ufak bir kağıda isimler yazarak kutu içerisine atarak ekleme yapabilirsiniz. Ayrı kağıtlara yazabileceğiniz gibi hepsini büyük bir kağıda da listeleyip kağıdı katlayabilirsiniz.
Bunları yapmanız zaten kalpten bir niyettir ama yine de şifa seansına başlarken dualarınız okuyup, Allah’tan bu kişilerin en yüksek hayırlarına olacak şekilde şifalanmalarını dileyin. Minik kutu avuçlarınızın içerisindeyken 15-20 dk. Şifa enerjileri aktarımı yapın. Her bir alıcı ihtiyacı olduğu kadar şifa enerjilerini alacaktır. Kimisinde 15-20 dk. sürerken kimisinde de bu süre çok daha uzun olabilir.
Bu pratik yöntemi Reiki enerjileri ve sembolleri ile başlayarak, daha sonra diğer şifa sistemleri için de kullanarak (varsa sembolleri, sembolsüz olan enerjilerde de şifa enerjisinin ismini kağıda yazarak ) şifa enerjilerinin uzaktan aktarımını sağlayabilirsiniz.