S :
Ergenlik dönemine giren çocuğumun özel durumları için şifa enerjileri vermek istiyorum, kabul etmiyor. Benim üzerimden siz yardımcı olabilir misiniz?
(ek-te çocuğumun resmini gönderiyorum)

C :
Öncelikle Şifa enerjilerinin çalışma prensiplerini anlamamız gerekiyor, aksi takdirde beklentilerimizin tam tersi durumlar ile karşılaşabiliriz.

Aklı başında, kendi kararlarını verebilen bir kişi eğer istemiyorsa, ona şifa enerjisi uygulayamazsınız. Bu dayatmanız, zaten hem çocukta daha büyük blokajlar oluşturur, hem de istenmeyen yerde çalışmasını istediğiniz şifa enerjileri için açtığınız kapılardan şifa enerjileri yerine başka enerjiler geçiş yaparlar.

Bu durumda siz, kendinize şifa çalışmanız gerekiyor. Şifanın konusu da, çocuğa karşı doğru duygu, düşünce ve davranış biçiminizin yeniden yapılanması!

Bunun dışında yapabileceğiniz en iyi şey, onun en yüce hayrı için için dua etmek ve olanı kabul etmek.

Ayrıca, oldukça önemli başka bir öneri daha!
Tertemiz kalbinize inanıyorum, bu neden ile şifa ya da fizik ötesi çalışmalar için çocuğunuzun resmini göndermeyin hiç bir yere. Şifayı veren Allah, sahibi olduğu sizin kalbinizde olanı da bilir, çocuğu da..

Eğer, şifalanmak isteyen kişi canı gönülden bunu istiyorsa ancak şifa enerjilerinden nasibini alır.

Şifa uygulayıcısının da resme, isme, doğum tarihine, yaşadığı yere vs. hiç bir şekilde ihtiyaç olmaz, eğer şifa uygulayıcısı şifayı gerçek sahibi olan Allah’tan istiyorsa tabii ki..
Bu gibi bilgiler, şifacılık eğitimlerinin ilk acemilik dönemlerinde sadece konuya odaklanabilmek için kullanılsa da, odaklanma sorunu olmayan kişi bu bilgileri kullanmaz. Bu gibi detaylar genellikle fizik ötesi diğer iyi ya da kötü amaçlı uygulamalarda kullanılır. Resim paylaşma konusunda da daha hassas olmanızı öneririm.

Sevgim dualarım sizinle birlikte