CHI-BALL Yöntemi ile gönderilen uyumlamaları almak için belli bir süre sınırlaması var mıdır?

  • 25 Eylül 2016

 

S :

Sevgili Hasan Bay, Sizden CHI-BALL uyumlama yöntemi ile 10 ayrı uyumlama alacağım. Şu günlerde sizden bayram hediyesi olarak aldığım Kundalini Reiki ye çalışıyorum ve Yeni gelen uyumlamaları haftaya çarşamba veya Cuma gününden itibaren almak istiyorum ve aldığım her uyumlamaya 6 gün çalışmak için zaman ayırmak istiyorum. Sorum şu, CHI-BALL uyumlama yöntemini bu kadar uzun bir süreye yayarsam bir problem olurmu?

C :

CHI BALL yöntemi ile gönderilen Uyumlama ya da Şifa Enerjileri, aradan geçen zamana bağlı kalmaksınız yaşam gücü enerjisini koruyarak aynı şekilde çalışır. Hatta yıllar sonrası için bile gönderebilirsiniz. Bunun nedeni ise; enerjinin zaman kavramı fizik saatten çok çok farklı olması.. Fizik hız, sesin hızı, ışığın hızı, evrensel yaşam enerjisinin hızı farklı boyutlarda hareket eder. Bir fizik yıl enerjinin hızı için bir AN gibi gelir!

Bu gerçekliğin dışında, ayrıca uyumlamalarınızın her biri için CHI BALL oluşturulurken; sizin o uyumlamayı almaya niyet ettiğiniz AN’a gönderiliyor. Biz o an-ı şu an için kesin olarak bilmez isek de, Tam da sizin niyetiniz ile uyumlamayı alacağınız an-da çalışmaya başlıyor .. Aynı şekilde uyumlamalarınız başlamadan önce enerji alanınızın temizliği ve arındırılması için gönderilen Chi Şifa Küresi de tam da olması gerektiği zamanda aftive oluyor.

Şimdiden En yüce Hayırlara.. 