KENDİNİ SEVME Reikisi

800 

Açıklama

S E L F L O V E

R E I K I

KENDİNİ SEVME REİKİSİ

Stephanie Brail Tarafından 2007 de kurulmustur.

KENDİNİ SEVME REİKİSİ HAKKINDA :

Kendini Sevmek, hemen hemen herkesi ilgilendiren bir konudur. Hepimiz duygusal yük altındayken, ‘yeterince iyi değilim’ ‘yeterince zeki değilim’ ‘yeterince sempatik olamıyorum’ ‘kimse beni gerçekten sevmiyor’ ‘bir türlü mutlu olamıyorum’ gibi olumsuz hislere kapılırız.

Bütün bu duyguları hissetmek her insan için doğaldır ve ruh sağlığının bir ölçüsü değildir. Öyle olsa bütün insanlara hasta olarak bakmamız gerekirdi. Çünkü, gördüğünüz istisnasız herkes zaman zaman böyle hisseder. Dışarıdan bakıldığında nasıl görünüyor olurlarsa olsunlar, bu herkes için geçerli..

Kendini sorgularken kim kendisinin %100 mükemmel ve kusursuz olduğunu düşünebilir ki. Hatta duygusal olarak psikiyatrik bozukluklar ve sarsıntı içerisinde olduklarını kabul ederler. Özellikle, dışarıdan bakıldığı zaman mükemmel bir karakter çizen insanların iç dünyasında bu gibi çalkantılar çok daha fazla orandadır. Burada asıl önemli olan, eğer hemen hemen herkes için hal böyle ise, kendimizdeki hataları ve eksiklikleri kabul ederek, kendimizi bu halimiz ile onaylayarak, aynı anda da kendimizi sevebilmektir.

Hiç kimse Mükemmel Değildir!

Bunu bir düşünün; Herkes mükemmel ve aynı olsaydı dünya ne denli sıkıcı bir yer olurdu?

İnsan olmak, kusurlu olmak demektir!

İnsan, başlangıçta eksiktir, kusurludur. Mükemmel olma yolunda ilerler hayatı boyunca. Zaten yaşam gayesinin en önemli kısmı da budur. Bu yolda ilerleyebilmenin ilk adımı ise; kusurlarımız dahil her şeyimiz ile bir bütün olarak kendimizi koşulsuzca sevmek.

İlişkilerde yaşanan sorunların, para ve kariyer sorunları dahil birçok dışsal sorunların kökeni temelde ‘Kendini Sevme’ eksikliğindendir.

Sizin ya da istemcilerinizin hayatında belli bir alanda sürekli tekrarladığınız kalıplar varsa, ‘Kendini Sevme Reikisi’ sorunun temelini temizlemek için gerekeni yapar.

Kendini Sevme Reikisi’nin enerjsiini aktive etmek için özel çizilmiş semboller yerine iki tane Arketipal(hayali) görseller kullanılır.

Bu Kursta;

* Kendini Sevme Reikisi ile  Kendine ve Başkasına Şifa Uygulama,

* Kendini Sevme Meditasyonu,

* Kendini Sevme Günlüğü Tutma,

* Sistemin, bir arada iken ve uzaktan uyumlamasının nasıl yapıldığı öğretiliyor.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“KENDİNİ SEVME Reikisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir