ETERİK AKUPUNKTUR

800 

Açıklama

ETHERIC ACUPUNCTURE_Eterik Akupunktur

Bu sistem, bir insan ya da bir hayvanı eterik akupunktur iğneleri ile tedavi etme yeteneği kazandırır. Eterik iğneler, fiziksel iğnelerle aynı etkiye sahiptir. Eterik iğneleri arzu ettiğiniz herhangi bir şifa yöntemi için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, şifa sembolleri ve mantranın şifa gücü olarak, herhangi bir enerji için anten olarak hareket kullanabilirsiniz. Doğada bulunan herhangi bir bitki, kristal, mineral, çiçek, enerji gibi bir şey, beş element, ışık, renkler, sesler ve homeopatik ilaçlar vs. enerjilerini aktarması için niyet ederek bu iğneleri proğramlayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken niyet ederken istediğinizi belirtin.

Ayrıca eterik iğneler herhangi bir yanetki olmaksızın kullanılabilir. Zarar verecek bir yere yerleştirilmiş eterik iğnenin etkilerini yüksek benlik nötralize eder. Bu nedenle çok fazla iğne yerleştirmenizin hiçbir sakıncası yoktur.

UYGULAMA :

Sadece istediğiniz herhangi noktalara dokunun ya da göz atarak her iğne için bir kez “eterik akupunktur” demeniz yeterli. İsterseniz imgleyerek te iğneleri yerleştirebilirsiniz ve Onlar da aynı şekilde silebilirsiniz. İğneler yaklaşık yirmi dakika sonra çözülür. Ayrıca bu Uyumlama içerisinde Extra verilen ”Eterik Akupunktur Bilgelik Uyumlanması” verilmektedir. Bu uyumlanma uygulayıcıya Akupunktur Ustaların Bilgeliğini getiriyor. Ve bu konuda bilgelik geliştirmelerine yardımcı olur.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ETERİK AKUPUNKTUR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir