YINTANG Şifa Enerjisi

800 

Açıklama

Yintang Şifa Enerjisi

Akupunktur, 5000 yıldır süregelen bütünsel bir tıbbi sistemdir. Akupunktur, insanları güvenli, acısız ve etkili bir şekilde tedavi etmek için bir sağlık sistemi olarak kullanıldı. Sistemin esası, vücudun doğal iyileşme yeteneklerini teşvik ederek geliştiren bir enerji modeline dayanmaktadır. Aynı zamanda, genel yaşam fonksiyonlarını geliştirerek, bağışıklık sistemini güçlendirir. Yeniden fiziksel ve duygusal sağlığın kazanılmasının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yintang, özellikle üçüncü göz olarak adlandırılan, kaşların ortasında yer alan nokta üzerinde çalışan, akupunktur tedavi yönteminin bir parçasıdır. Yintang, kelime olarak Çince’de ‘Salon izlenimi’ ‘bir evin büyük giriş salonu’ ‘geçit’ anlamlarına gelir. İzlenim ise; Akıl, duygu ya da vijdan tarafından üretilen güçlü etkiler, olarak tanımlanır. Bu bağlamda YINTANG; akla giden yolda giriş ve geçit bölgesidir.

6.çakra ya da 3.göz çakra, bizim açımızdan deneyim ve büyük resmi görmek için yetenek kazandıran, vücudun bilgelik ve sezgiler ile ilgili bir alanıdır. Ayrıca zihin gelişimi ve iç görü ile direk bağlantılıdır.

YINTANG ŞİFA ENERJİLERİNİN FAYDALARI :

  • Ruhsal çalkantıları gidererek, yatıştırır.

  • Ki enerji dengesini ve kan basıncını düzenler.

  • Uykusuzluk, anksiyete, depresyon, konfüzyon ve stres tedavilerinde etkindir.

  • Göz ve sinüzit sorunlarını gidericidir.

  • Alın ve frontal baş ağrıları tedavilerinde kullanılır.

  • Beyin tümörleri, felçlik, körlük, sağırlık gibi fiziksel disfonksiyonlarda,

  • Hipertansiyon tedavilerinde,

    yardımcı olur.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“YINTANG Şifa Enerjisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir