DUYGUSAL BAKIM

800 

Açıklama

EMOTIONAL CARE

DUYGUSAL BAKIM

 Mariah Windsong tarafından kanalize edilmiştir.

Duygusal Bakım Enerjisi, sizin kendinize söylemiş olabileceğiniz gerçek dışı şeyler ve başkalarının sizin hakkınızda söylediği yalanların etkisini kaldırmak için tasarlanmıştır.

Dedikodu, var olan alemin ve toplumun en yıkıcı güçlerinden biridir. Genellikle dedikodu, ortaya çıkan gerçek olmayan durumun en güçlü dozu etrafında döner. Birçok kişi için, abartmalara inanmak gerçek olana inanmaktan daha ilginç gelir. Yani ‘haberler’ hikayelere dönüşür. Duygusal bakım, başkalarının söylediklerinin sebep olduğu acıyı iyileştirir ve sizin içinizde doğruyu bulur. Çaresizlik duyguları ve öfke, barış ile değiştirilir.

Bu uyumlama veya güçlendirme, bu enerji sisteminin enerjisi ile eşleşen enerji frekanslarının bir dozudur.

Bir defa bu enerjiyi aldıktan sonra, bedeniniz ve ruhunuz bu enerjiyi tanıyacak ve bu özel enerji sisteminin enerji akımı olan, IS olarak bilinen Ebedi Kutsal Kaynak, enerji akımına kolaylıkla erişebileceksiniz.

Duygusal Bakımın Anlamı; Tüm ebedi cevapları size gelmesi ve size yardımcı olması için çağırmaktır. Başınızın üzerinde Duygusal Bakım içeren bir ışık topu düşünün, şifa almaya ya da uyumlamaya kendinizi açmak için çağırdığınız, duygularınızı iyileştirdiğini ve size huzur verdiğini..

Şifa enerjileri ya da Uyumlamanız size kolayca ulaşacaktır, çünkü ebedi kaynağın bir alan veya zaman sınırlaması yoktur. Duygusal bakım, bedeninize ve enerji alanınıza vardığında, insanların size söylediği yalanların etkilerini ve insanların size karşı olan hareketlerinin etkisini temizler.

Duygusal Bakım Enerji sistemi, geçmişte inşa edip yükseltilen endişe ve acıları temizleyip kaldırabilir. Bu size, duygularınız tarafından kontrol edilme yerine, anı nasıl hissedeceğiniz konusunda seçim yapmanızı sağlar. Ne zaman, bir durum hakkında nasıl hissedeceğinizi seçebildiğinizde, sürücü koltuğundasınız demektir.

Duygular, gelecekte ne istediğinizi güçlü bir şekilde göstermeye bağlıdır. Duygular, isteklerinizi evrene gönderebileceğiniz kıvılcım ve araçtır. Birçok insan bilinçsiz bir şekilde, evrene korku ve endişe mesajları gönderir. Bu durum, şu anda yaşanan olayın duygularının çok daha kuvvetli olması ve bu korkunun, endişenin içinde kaybolunmasından kaynaklıdır. Çok güçlü duygular, evrene çok güçlü mesajlar verir. Dışarıya güçlü bir mesaj gönderildiğinde, doğal olarak benzer bir şekilde yanıt bulur. Bu nedenle, tamamen her şeyimizi olumlu yöne çevirmek ve olumlu şeyler yaşamak zor olabilir.

Duygusal Bakım Enerjisi, serbest bırakmak için hazır olduğunuz, önceden oluşmuş negatif ve acı veren duyguları temizlemek için size bu olumlu değişimde yardımcı olur. Sonra, bilinçli bir şekilde, sizi rahatsız eden duygular ile yeni, olumlu duyguları yer değiştirebilirsiniz, böylece bu duygular kök salabilir ve sağlam bir şekilde büyür. Daha sonra, bütün olumlu ve iyi deneyimleri hayatınıza çekmek için size yardımcı olurlar. Duygusal Bakım Enerjisi her zaman aktif hale getirilebilir.

Olumlu bir tavırda olduğunuzda, insanların size geri dönüşü daha güzel olacaktı ve siz yanlarındayken veya etrafta yokken, size saygı dolu davranacaklardır.

Saygı çerçevesi etrafında, keyifli bir hayat için kendi yolunuzdasınız.

Reiki ve Seichem seviye 2 uyumlamasını henüz almadıysanız bile, başkaları için Duygusal Bakım aktive edebilirsiniz. Eğer zaten Usui Reiki ve Seichem seviye 2 uyumlamasını aldıysanız, başkaları için Duygusal Bakımı, uzak mesafeden de aktive edebilirsiniz.

Eğer Reiki veya Seichim Usta Öğreticisi iseniz, Duygusal Bakım Uyumlamasını güvenle sizin için en kutsal olan şekilde gönderebilirsiniz.

Eğer Reiki veya Seichim Usta Öğreticisi değilseniz, yinede bu yönergeleri takip ederek Duygusal Bakım Uyumlamasını iletebilirsiniz ve içtenlikle uyumlamayı iletmeyi istemelisiniz.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DUYGUSAL BAKIM” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir