ŞELALE ŞİFA Reikisi

600 

Açıklama

WATERFALL

Healıng Reıkı

ŞELALE ŞİFA Reikisi

2008 de Linda Colibert tarafından kurulmuştur.

Şelale Şifa Reikisi, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedeni iyileştirmeye yardım eden, acıyı, hastalığı temizleyen ve silen, psikolojiye yardımcı olarak kullanılan, çeşitli tümör, kanser ve hastalığı temizlemeye, sağlığı geri kazanmaya yardımcı olan bir şifa sistemidir. Herkesin farklı olduğunu unutmayın, yani sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Ancak, Şelale Şifa Reikisi, bedeni oluşturan kristaller de dahil olmak üzere, en zor sağlık sorunları ile çalışmada yardımcı olur. Rahat hissettiğiniz herhangi bir yöntem ile Şelale Şifa Reiki sistemini, doktorunuzun tavsiyesi olan tıbbi tedavi ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Şelale Şifa Reikisini kullanmak için iki temel teknik vardır ve bunların kullanımı çok basit ve kolaydır. Şelale Şifa Reikisini kullanmak için Reiki uzmanı olmanız gerekmez, isteyen herkes kullanabilir. Şelale Şifa Reikisi’ni, kendinizi ve hayvanlar, bitkiler vb. dahil olmak üzere başkalarını iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Şelale Şifa reikisi, kullanımı çok kolay ve basit bir sistemdir. Birbirine çok benzer olan 2 teknik vardır, bunlardan biri; hastalık ve rahatsızlıkları, silme, temizleme, azaltma (küçültme) ve sağlığı geri kazanmak için, diğeri ise; genel şifa içindir. Yöntemler aynı fakat sembolleri ve amaçları farklıdır.

Bu teknik aynı zamanda fazla kiloları vermek için de kullanılabilir. Sadece çakralarınızı değil, enerji alanınızı ve aynı zamanda auranızı temizlemek için kullanabilirsiniz.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ŞELALE ŞİFA Reikisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir