ALTIN-GÜMÜŞ MOR ALEV

600 

Açıklama

SILVER VIOLET FLAME (GÜMÜŞ MOR ALEV) HAKKINDA GENEL BİLGİ :

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel enerjidir. Yükselmiş Ustad Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Kaynak bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna ruhsal hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır. Bütün ahenksizliği, rahatsızlığı, hastalığı eriten ve enerjiyi rafine eden Mor Alev enerjisinin kaynağı olarak bilinir. Birçok problem Gümüş Mor Alev’in kullanılmasıyla ortadan kaldırılabilir.

Gümüş Mor Alev ile bütün negatifliği eriterek enerjimizi yeniden saflaştırabiliriz. Mor Alev’i kendimize, başkalarına ve hatta mekanlara uygulayarak negatifliği ortadan kaldırabiliriz, hastalıkları iyileştirebiliriz. Mor Alev ve Gümüş Mor Alev Saint Germain ve diğer üstatlar tarafından programlanmış temizleyici bir enerji frekansıdır.

Gümüş Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualarla çağrılabilir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gümüş Mor Alev’in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme, ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar gibi formlarda olabilir, bunların hepsi bizim normal yapımızdaki güzelliği ve sevgiyi yaşayabilmemize engeldirler.

Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir. Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Gümüş Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer. Elektronlann titreşimini yükseltir, böylece biz de, En Yüce Olan’dan bize gelmiş olan saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız.

Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir. Kimi kez karmamız kendini ağır bir yük gibi hisseder ama Mor Alev’i davet ettiğimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar.

Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmişimizin negatif kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı artırır, kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.

***

Aldığınız uyumlama olan; ALTIN, GÜMÜŞ ve MOR ALEV , değişen zaman ve titreşimlere cevap verebilmesi için, Mor Aleve önce Gümüş, daha sonra da Altın eklenerek oluşturulmuştur. Mor Alev Ya da Gümüş Mor Alev ile yapılan tüm uygulamalar aynı şekilde ALTIN-GÜMÜŞ-MOR-ALEV için de aynı şekildedir. Değişen tek şey, enerji frekansı ve titreşimin yükselmesidir. ALTIN-GÜMÜŞ-MOR-ALEV Uyumlamasının alınması ile Mor Alev(MA) ve Gümüş Mor Alev(GMA) Uyumlamaları da alınmış olur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ALTIN-GÜMÜŞ MOR ALEV” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir