LİTYUM KUVARTZ – Zihinsel ve Duygusal Şifa Metodu

700 

Açıklama

Uyumlanma Önkoşulu : Usui Reiki 2.Seviye

Günümüz Bütünsel sağlık sorunlarının büyük oranda kaynağı, bilinçaltına yapışıp kalmış zihinsel negatif kalıplar ve tutunulan, salıverilemeyen duyguların izleri ve derin yaraları.. Lityum Kuvartz’ın eterik enerjisinin yüksek titreşimi ile şifa ise bu konular üzerinde oldukça güçlü ve hızlı bir şekilde çalışır. 

Şifa Yöntemi 2 şekildedir.

* Bir arada iken; boyun ve taç’a dokunarak 10 dk.lık kısa bir seans,

* Uzaktan ise; Orb oluşturup gönderme.

şeklinde basit ama etkili yöntemlerdir.

Öğretim Kuralları

Eğer siz bir Ruhsal Öğretmen iseniz ve başkalarına bu yöntemi öğretmek istiyorsanız, lütfen öğrencinizin Usui Shiki Reiki Ryoho veya Usui Tate Reiki gibi uzun soluklu derin öğretilere sahip olan geleneksel şifa sistemlerinden birinin en az 2.Seviye veya daha üst seviyelerinin enerjilerine uyumlanmış olduğunu göz önünde bulundurun. Bunun nedeni, bu enerjiyi tam potansiyeli ile kullanabilmek için Usui Reiki içerdiği sembollere sırayla uyumlanmış olunmalıdır.

Lityum Kuvartz Şifa Enerjisi Hakkında :

Bir çoğunuza zaten, Duygusal ve Zihinsel Şifa oturumu gerçekleştirirken uygulayabileceğiniz Usuki Reiki metodları öğretildi, bu metodu daha önce duymamış ama mevcut enerji çalışmasına dahil etmek isteyenler de çok fazla. Bu nedenle, size ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecek, küçük bir klavuz oluşturdum. Bu, kendinizde veya başkasında, iyileştirme metodu uygulamanıza olanak sağlayacaktır. Zihinsel ve Duygusal Şifa metodu, duygusal ve zihinsel her şekildeki sıkıntıyı iyileştiren ve yeniden dengeleyen, güçlü bir enerji frekansı oluşturma konusunda çok etkilidir.

Vurgulamam gerekir ki, hiçbir ruh sağlığı durumu için kesin bir tedavi yöntemi değildir, ancak düzenli olarak kullanıldığında muazzam yararlar sağlayabilir.

Bu metod aslında bana, Cardiff, South Wales de yaşayan yerel bir usta tarafından bire bir öğreti aracılığıyla, Usuki Reiki eğitimi ile verildi. Bu metod kullanımı, genel olarak Reiki eğitimini 2. veya 3. dereceye kadar almış olanlara verilir. Bu nedenle, bu enerji ile çalışmadan önce, Usuki Reiki 2. veya 3. derecenin pratiğini yapmanızı öneririm. Sei Hei Ki ve Cho Ku Rei, Usuki Reiki sembolleri dahil olması nedeniyle bunu istiyorum. Ayrıca, Usui Reiki Usta/Öğretmen derecesine uyumlanmış iseniz, verilen Dai Ko Myo sembolünü de Zihinsel ve Duygusal Şifalandırma içine dahil edebilirsiniz.

Bu uyumlama sonucunda, Lityum Kuvartz Kristalinin eterik yerleştirmesi, Zihinsel ve Duygusal Şifa frekansları ile combine edildiğinde, size şifalandırma da yeni bir boyut kazandıracak. Bu yeni enerji boyutu, belki de müşterinin(hastanın) mevcut ruhsal rahatsızlıklarının nedenlerinden biri olabilecek olan, bilinçli ve bilinçaltı yapıları üzerinde daha derin odaklanmak için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Lityum Kuvartz enerjilerini kullanarak, hayatınızda daha önce almış olabileceğiniz derin duygusal yaraları sarmak için , üzerindeki örtüyü kaldırarak araya nüfuz edebilirsiniz.

Zihin Sağlığı

Zihnin gücünü keşfetmek, hayatın birçok alanında meydana gelecek, olumlu yaşam değişiklikleri oluşturma konusunda size büyük ölçüde yardım edecektir. Hipnoz, Neurolinguistic Programlama ve Tıbbi Çalışma gibi yöntemler, zaman zaman size, biliçaltınıza ve yüksek ruhunuzun bilinmeyen parçalarına erişmenize yardım edecektir, Biriken duygularınızı serbest bırakmanıza sürekli yardım eder.

Bu, Zihinsel/Duygusal Şifa ile, her türlü zihinsel veya duygusal stresten rahatlama sağlar. Stres, vücut içerisindeki dengesizlikten kaynaklanır ve bu enerji dengeyi yeniden kazandırmak için çalışır. Sürekli devam eden stres, genellikle sonucunda vücutta bulunan tüm sistemlerin etkileneceği, uzun sureli fizyolojik tepkilere neden olur. Bazen farkında olmadan, dolaşım, solunum, sinir, sindirim, bağışıklık ve hormonal, bütün sistem risk altındadır. Bu sorunlar ele alınmadığında, oldukça sık ciddi sorunlara yol açacak ve fiziksel, zihinsel, duygusal hastalık olarak bile ortaya çıkabilirler.

Zihinsel ve Duygusal Şifalandırma Metodu’nun temel amacı, zihinsel-duygusal bedeni yeniden yapılandırmak ve diğerlerinin zihinsel, fiziksel ve duygusal sağlığı arasındaki ilişkiyi düzenlemek.

Lütfen Dikkat: Eğer siz veya alıcı kişi, son zamanlarda Zihinsel veya Duygusal hastalıktan şikayetiniz varsa, her zaman uygun tıbbi tavsiye aldığınızdan emin olun.

LITYUM KUVARTZ :

Lityum Kuvartz, hem kendi şifalandırmamda hem de katılımcılarıma verdiğim şifalandırmada yıllardır kullandığım bir kristaldir. Şimdiye kadar rastladığım en güzel kristallerden biridir. Sadece bakmak veya tutmak için değil, Kristal koleksiyonumun bir parçası olarak sahip olmak. Ayrıca, bazen şifalandırmalarıma ekstra enerji eklemem gerektiğinde veya bu kristali kullanma ihtiyacı duyuyorsam ve tam o ihtiyacımın olduğu anda yanımda değilse, Lityum Kuvartz kristalinin eterik özelliklerine bağlantı kuruyorum.

Bu sisteme uyumlama sırasında size verilen Eterik Lityum Kuvartz Kristali Eterik enerjileriyle çalışmaya başladığınızda, meditasyon sırasında size büyük ölçüde yardımcı olduğunu farkedeceksiniz. Bu, sizin ruhsal gelişiminizi desteklemesinin yanı sıra, iç yolculuğunuzun derinliğini artırmaya yardımcı olacak. Bu da, Lityum Kuvartz’ın Taç Çakra da bulunmasının başka bir nedenidir. Bu yöntem, sadece Zihinsel ve Ruhsal şifalandırmada yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda şifa seansı sırasında ruhsal bilinci ve bilgeliği ile şifacıya da yardımcı olur. Bu şifacılar için özellikle yararlıdır, çünkü daha sonradan iyileşmiş bir fiziksel rahatsızlığın, fiziksel bedenin içerisindeki dengesizliğini tespit etmek için, manevi anlayışı artırır.

Bu durum özellikle, zihinsel ve duygusal bozukluğu olan birini tedavi ederken daha çok geçerlilik kazanır. Sık sık kendinizi, Auric Alan içindeki Zihinsel ve Duygusal katmanların da tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünürken bulacaksınız. İşte burası, Lityum Kuvartz enerjilerinin etki edeceği noktadır. Katılımcınızda, Zihinsel ve Duygusal Şifalandırma yöntemini tedavi olarak kullandığınızda, enerjiler zihni temizleme üzerine odaklanacaktır ama aynı zamanda bu enerjiler, tüm vücuda yayılarak, auranızda ihtiyacı olan şifa alanlarını ve tüm çakraları harekete geçircek kadar zekidir.

Eterik Liytum Kuvartz Kristalinin titreşim enerjileri, daha önce yardım edilmemiş olan stres, anksiyete ve depresyonu hafifletmek için daha sık kullanılacaktır. Günlük olarak enerjiler alındığında, stres ve anksiyete enerjilerinin ilk olarak etkilediği yerler olan, Kalp Çakra ve Boğaz Çakra alanlarında büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Stresli ve endişeli hissettiğinizde, boğazınızda bir yumru oluyor mu veya Kalp Çakranızda ağrı hissediyor musunuz? Bu, Eterik Lityum Kuvartz enerjilerinden küçük bir bölümünü, Kalp Çakranıza ve Boğaz Çakranıza yerleştirmeniz gerektiğinin ilk işaretidir. Eterik Lityum’u istenen bölgeye yerleştirin ve bırakın! Hepsi bu..

Sadece fiziksel Lityum Kuvartz Kristalinin içinde gerçek Lityum vardır, bu taşın eterik nitelikleri tamamen fiziksel olan ile aynıdır. Lityum’un elementlerini içerir ama Eterik Lityum’un frekansları fiziksel taşa göre daha büyük yoğunlukta olacaktır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LİTYUM KUVARTZ – Zihinsel ve Duygusal Şifa Metodu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir