MAĞDUR ZİHNİYETİ’nden Arınma

700 

Açıklama

Victim Mentality

Flush Empowerment

Mağdur Zihniyeti

Temizleme Güçlendirmesi

2010 de Dr. Rev. Tracey Loper tarafından kurulmuştur.

Mağdur Zihniyeti Temizleme Güçlendirmesi Hakkında:

Mağdur Zihniyeti Temizleme Güçlendirmesi, hayatımızın üzerinde herhangi bir kontrolümüzün olmadığı, kendimizi mağdur olarak görme düşüncesi içerisine kayma eğilimden, bizi kurtarmak için Ruh’un bize yansıttığı enerjidir. Bu sistemin enerjileri bizi, kendimiz için üzgün hissetmekten, bizi sıkıştıran düşük ve olumsuz düşüncelerden serbest bırakır.

Bu temizleme, üzüntüyü ve kendine acımayı yıkayıp temizleyerek bizden uzaklaştırır ve hayatımızda olumlu sonuçları olan davranışlar göstermemiz için bizi güçlendirir. Kurban olma zihniyetinden özgür bırakarak, bizi arzu ettiğimiz her şeye ulaşma iradesi ve inancı kazandırır. Ruh’un, böyle olmamız için bizi aktif insanlar haline getirir, kontrol edebileceğimiz şeyler üzerine odaklanmaya başlayıp, kontrol edemeyeceğimiz şeylere odaklanmayı bırakırız. Bu bize çok büyük kişisel güç ve özgürlük kazandırır.

Ruh’un bize verdiği bu hediyeyi kullanmamız sonucunda, artık daha fazla kendimizi ‘kazanmak yok’ durumu içerisinde bulmayacağız. Kendimizi hangi durumda bulursak bulalım, bunu kabul etme ve durumun gerçekliği içerisinde, en işe yarar çözümü bulma gücü verilecektir.

Ayrıca, daha büyük seçimleri kabul etmek için, huzur verilecektir. Bilincimiz, nasıl karmaşık olursa olsun her koşulda, pek çok seçeneği görmenin mümkün olacağı şekilde, yükseltilecektir. Yaşam amacımıza hizmet etmek ve rehberlik için, sevgi dolu ve her şeyi bilen Yüksek benliğimize güveni geliştirir. Olayların üzerine gidecek ve onlara boyun eğmeyi reddedeceğiz.

Çaresizlik ve güçsüzlük duyguları bizi bırakacak. Bizim için her zaman kullanılabilir olan sayısız seçenek, açıkça ortada olacak. Artık hiçbir cevabı olmayan duygular tarafından engellenmeyeceğiz. Artık daha fazla, şartlarımızı değiştirmek için güçsüz ve yalnız olduğumuzu düşünen mağdur olmayacağız. Şartlarımız ile ilgili öfke ve çaresizlik bizi terk edecektir. Daha fazla özgürlük hissedip, hayatımızda daha çok sorumluluk alacağız.

Bu Güçlendirme, kendimiz hakkında iyi duygular oluşturmak için, başkalarının dikkatini ve onayını arama duygumuzdan bizi serbest bırakacak. Daha sonra, bizi onaylayacak başkalarını aramak yerine, kendi kendimizi onaylamaya başlayacağız. Reddedilme korkusu gibi korkular silinecek, böylece hayatımızda, bize olumlu sonuçlar getirecek sağlıklı riskler almaya başlayacağız. Bu enerji ile çalıştığımızda sonuç olarak, daha iyi seçimler yapabilecek, hayatımızda değişiklik yapabilecek ve kendi yolumuzda ilerlemeye başlayabileceğiz. Hayatımızın sorumluluğunu alma yetkisine ulaşacağız.

Bu yeni enerji bize, kendimize inancı, hayatımıza, sevgimize ve İlahi Olan’a inancı getirecek. Mağdur Zihniyeti’nin nedenleri iyileşmiş olacak. Bunun içerisinde, karşılaştığımız kötü şeyler, Geçmişe gömülü travmalar, olumsuz iç ses, diğerlerinin bizim hakkımızda anlattığı olumsuz ve yanlış söylemler, yanlış veya sınırlı prensipler veya bize öğretilen inançlar vardır.

Bütün bunlar serbest bırakılırken, mağdur durumundaki temel düşünce ile yaşadığımız her geri çekilme, bizim için stres ve acıya sebebiyet veren önemli bir olay olmayacak. Olumsuzluk yöndeki eğilimler iyileşmiş olacak ve böylece bu olumsuz düşünceler ve duygular, bizim ruhumuzu, davranışlarımızı ve mutluluğumuzu etkileyemeyecek.

Bu nedenle, artık daha fazla yanlış varsayımlara dayalı kararlar olmayacak. Bize daha fazla acı getirecek ve korkuyu, başarısızlığı güçlendirecek kararlar vermeyi bırakacağız. Her şeyin bizim için nasıl yanlış gittiği veya başkalarının bize nasıl haksızlık ettiği gibi takıntılı düşünceler bizi bırakacak. Yeni düşünceler başlayacak. Olan kötü deneyimler için, başkalarını suçlamayı bırakacağız.

Kendi hayatımız için sorumluluk aldığımız zaman, kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Öz saygımız artacak. Kendimizi iyi hissetmek için, başkasından gelen övgü gibi, dışarıdan gelen onaylamalara inanmayı keseceğiz. Bu yeni enerjiler, tamamen olumlu duygular ile dolu, çevremizdekilerin ne söylediğinin veya ne yaptığının önemsiz olduğu, kendi içimizde istikrar oluşturmaya yardım edecekler.

Bu Temizleme, olumsuz tutumları ve kalıpları temizler atar. Böylece bencil, sefil ve ben merkezli düşüncelerde paylaşılmaz. Hayatlarımız ve durumumuz hakkında geniş bir bakış açısını deneyimleyeceğiz. Her durumda gelişme ve öğrenme fırsatlarını göreceğiz. Algılarımız arttığında, her bir günün bize, durum ne olursa olsun kendimizi içinde bulacağımız, tepkilerimize bilinçli seçimler ve yanıtlar için fırsatlar getirdiğini göreceğiz.

Eski olumsuz kalıpların dışına çıkarak, reaksiyona yönelik eğilim yeniden aktive olacak. Bu dinamik enerji, düşünce ve kelimelerimiz, bilinçli veya bilinçsiz, mağdur temeline dayandığı zaman, daha tetikte olmamız için bize yardım edecek, böylece daha olumlu düşünce ve kelimeleri seçebiliriz.

Duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal bedenlerimiz, temizlenmiş ve dengelenmiş olacak. Bize zarar verenler ile aramızdaki duygusal bağ iyileşmiş olacak, böylece iç kargaşamız üzerinden tutunmayacak ve kendimiz ya da başkalarını, bize zarar verenleri serbest bırakıp affedeceğiz.

Mağdur Zihniyetini dışarı atmak için savaştığımız günlerde, bu yönde bize yardım etmesi için bu Temizleme enerjisini çalıştırabiliriz, böylece olumsuz bir yere düşmeyiz. Daha doğrusu, Temizleme, dünya bağı ile ilgili her şeyin üzerine gidebileceğimiz ve kazanacağımız şekilde, bize olumlu tarafa taşınmak için güç katacak ve düşünce yapısını güçlendirecek.

Bu Güçlendirme, kendi olumsuz düşünceleri, kötü sağlığı ve mutsuz koşulları temizleyecek, böylece hayatımızda zafer iddia edebilir ve kıtlık, azlık, kötü sağlık ve mutsuz koşulların yerleşmesinden, kendimizi kurtarmış olacağız. Takıntılar, olumsuz tutumlar, düşünceler, sınırlı ve yanlış inançlar gibi mağdur zihniyetini sürdüren, benliğimizi sabote eden olumsuz davranışlardan vazgeçmede, bizi güçlendirir.

Zihnimizde seçtiğimiz olumsuzluklar yerine, gerçeklik ile temas kurmamızı sağlayacak. Bizi, Mağdur Zihniyeti düşünce modunda tutan düşüncelerin hepsi temizlenecek, böylece kendimiz için bahaneler uydurmayacağız ve mutluluğumuzdan veya mutsuzluğumuzdan başkalarını sorumlu tutmayacağız.

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MAĞDUR ZİHNİYETİ’nden Arınma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir