PRANA KAYNAĞI

600 

Açıklama

Takyon Kaynağı (Prana Kaynağı ) Uyumlaması

(Gerekli Ön Uyumlama: Takyon  ya da Prana )

Takyon Kaynağı 2011 uyumlamasını aldıktan sonra Takyon Kaynağı antenleri oluşturabiliyor olacaksınız.

Örneğin; bir taşı Takyon Kaynak Antenine çevirdiniz diyelim. Eğer o taşın yanına başka bir taş daha koyarsanız o taş ise Takyon Antenine dönüşür. Mesala bir masayı Takyon Kaynağı antenine çevirdiğinizi düşünelim. Artık o masanın üzerine ne koyarsanız koyun; koyduğunuz nesne de Takyon antenine dönüşecektir. Yani Takyon Kaynağı anteninin yanına koyduğunuz şey Takyon antenine dönüşecektir.

Normal Takyon anteni ile çalıştığınızı düşünün: bu antenleri nereye koyarsanız yaşam enerjisi o bölgelerde (oda, ev, iş yeri vs.) artacaktır. Ancak bu antenleri kaldırdığınızda o bölgelerde yaşam enerjisi zayıflayacaktır. Ama Takyon Kaynağı antenleriyle çalışırsanız yaşam enerjisi zayıflamaz.

Takyon Kaynak antenini giyerseniz etrafınıza pozitif enerjiler yayarsınız. Pozitif durumunuz sayesinde etrafınızdaki insanlar sizinle daha çok iletişime geçmek ister 

Takyon Kaynağı şifa uygulamarını ve uyumlamaları güçlendirmede de kullanılır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“PRANA KAYNAĞI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir