RECOVERY Reiki

600 

Açıklama

RECOVERY REIKI

GERİ KAZANIM REİKİSİ

Daelyn Wolf tarafından kurulmuştur.(Ağustos-2013)

GERİ KAZANIM REİKİSİ:

Geri Kazanım Reikisi, yapıcı ve onarıcı etkilere sahip evrensel yaşam enerjisi kaynağı olan sınırsız şifa enerjileri ile bağlantılıdır. Bu enerji, kişisel enerjinizi yeniden yapılandırmaya ve iyileşmeye yardımcı olur. Kimi zaman yüzünüzdeki değişiklikler, kaybettiğiniz zamanlarda, yaşadığınız travmalarınızda, heyecan verici durumlarda, ruhsal ve fiziksel enerjiniz zara gördüğünde, kişisel gücünüzde değişiklikler olduğunda yüz ifadeniz değişir. Geri Kazanım Reikisi, iyileşmelerde çabuk ilerleme göstererek ve hastalıklar için hızlı geri kazanım elde etmede, tedavilerde, kayıplarda, sizin veya diğer sevdiklerinizin travmalarında, edindiğiniz tecrübelerinizde hızlı ilerleme göstererek çalışır.

Geri kazanım Reikisi, Fiziksel bir hastalık ya da yaralanma var ise, bu enerjiler ruhsal ve duygusal yönlerinize iyi yönde etki eder. Bazen ise spiritüel enerjinizi olumlu yönde etkilediği gibi, ciddi bir ruhsal yeterlilik de sağlar. Ve duygusal konulardaki sorunlara ve travmalara enerjisel olarak iyileştirici etkisi vardır. Ve fiziksel hastalıklarda da yine hızlı bir şekilde etki eder. Bütün bu yönler bir diğerine bağlı olarak gelişir, her biri bir diğeri ile bağlantılı olarak hasta olur, onarılı, iyileşir. Halk deyişlerimize kulak verdiğimiz zaman da bunu fark ederiz. ”Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur”, ”Ruh hasta olmadan beden hastalanmaz”

Duygusal kriz veya travmatik durumlarla karşı karşıya kalındığında, fiziksel hastalıklara ve illetlere sebep olan her şeye etki eder. Mesela sevdiğiniz birini kaybetme(vefat), boşanmalar veya maddi kayıplar veya strese neden olan durumlar ile olası ciddi problemler. Bütün bu tecrübeler sadece fiziksel değil, aynı zamanda duygusal, ruhsal, zihinsel ve tüm enerjinizi değiştirir. Ta ki iyileşene ve Recovery Reiki ile sağlığınızı geri kazanana kadar. Daha sonrasında enerjiniz asla eski haline dönmez, yeni olumsuz deneyimler olmayana dek. Önceki negatif oluşumlar için Recovery Reiki şifası kalıcıdır. Travmalarınızın olumsuz etkilerinin onarılması ile değişen enerjiniz deneyimlerinizi de değiştirir. Eskisi gibi olmayacağınız için tecrübeleriniz ve enerjileriniz de değişecek.

Bütünsel sağlığınızı Geri Kazanım süreci, bazı ciddi durumlardan dolayı uzun zaman alabilir, günler, haftalar sürebilir.

Örneğin; eğer mali krizden dolayı satmak zorunda kaldığınız arabanızı geri almaksa niyetiniz, geri kazanım belki aylar dahi sürebilir. Fakat tüm kalbinle istersen eğer, geri kazanımı mutlaka olacaktır. Veya eğer ki aşkına karşılık alamadıysan, durmadan acı çekeceksin. Fakat zaman ilerledikçe, iyileşeceksin ve enerjilerin geri gelecek ve tekrar mutluluğu bulacaksın. Eğer ki istersen, ayrıldıktan sonra başka birine kalpten güvenmeyi öğrenmen biraz zaman alabilir. Fakat kalbin iyileşecek ve tekrar aşık olmayı öğreneceksin. Bütün bunlara Recovery Reiki-Geri Kazanım Reikisi ile çok daha hızlı ulaşacaksın. Bu örneklerin tümünde geri kazanıma ihtiyacın vardır ve fiziksel hastalıklarda da, duygusal ve zihinsel rahatsızlıklarda da..

Geri Kazanım, yeni bir kazanımdan çok daha zordur. Çünkü daha önceden sahip olunanı ve şu anda artık olmayanı yeniden kazanmak normal şartlarda artık o kadar kolay olamayabilir. Aslında sadece oradadır ve ona yeniden ulaşmak için kendini onarmak gerekir. Recovery Reiki tam da bu noktada devreye giriyor!

Hasta olduğunuzda mutlaka tıbbi yardım almalısınız, öyle ki reiki şifa sistemleri tıb ile birlikte çalışır ve sizin için iyileşmeyi hızlandırmak ve geliştirmek amacıyla daha olumlu ve şifalı doğal enerjileri kazanmak için yardımcı olur.

İyileşmek için, geri kazanımı istemek zorundasınız. Problem veya hastalık ne olursa olsun, bu isteğe sahip olmayı istemelisin ve de iyi olmayı.. Bu yüzden, şifa ilk adımdır, iyi olmayı istemek de, geri kazanımda aklın kapılarını açmalı, inanmalı, hak etmeli, layık olmalı ve iyi olacağını bilmelisiniz. Mümkün olduğuna inanmalısınız. Ve de mümkün!

 

Özel bir sembolle aktive edilen, yüksek enerjisel frekansa sahip, kutsanmış ve daima hızlı bir geri kazanım sağlayan bu güçlü enerjiyi her ihtiyaç için sık sık kullanın.

SİZ, Her zaman güvende, sağlıklı ve mutlu olmayı hak ediyorsunuz..

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RECOVERY Reiki” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir