İndirim!

*REIKI GRANDMASTER 21. – 22. Seviyeler (2 Seans) Uyumlama ve Eğitim Programı + 7 Chi-Ball ŞİFA KÜRESİ

Orijinal fiyat: 1.200 ₺.Şu andaki fiyat: 900 ₺.

Açıklama


Reiki Grand Master

21st & 22nd Degrees

The Secret Reiki Symbols

( Channeled by Jay M. Burrell )

R E I K I GRAND MASTER

SEVIYE 21 & 22

 

Gizli Reiki Sembolleri

 

Reiki Grand Master 21. ve 22. Derece master Güçlendirme Enerjileri, 25 Ağustos 2020 Jay Burrell tarafından kanalize edildi.

21. ve 22. Seviye Grand Master Uyumlamaları arasında 2-3 günlük bir zaman bırakılarak, 2 ayrı uyumlama seansı şeklinde ayrı ayrı aktarılması gerekir.

Grand Master 21 ve 22 Düzey Reiki’de verilen Gizli Semboller, aslında yeni bir keşif değildir. Göksel hiyerarşi ve evrensel bilinç ile, kalp, ruh ve duygusal bağlantıya odaklanarak pratiğinizi geliştirerek, geleneksel Reiki’nin ötesine geçen bir dizi kutsal sayılan, açığa çıkarılmamış sembollerdir.

Bu iki sembol, Usta Mikao Usui’nin geleneksel olmayan gizli bir öğretisine ait oldukları için birçok ruhani okul tarafından öğretilmemiştir. Mevcut Reiki eğitiminiz aracılığıyla zaten uyumlanmış olduğunuz geleneksel sembollerin ve Reiki Grand Master 5-20’deki sembollerin yanı sıra, bu iki yeni sembol ile birlikte, çok daha yüksek bir titreşim frekansına ve yeni bilinçli farkındalık seviyelerine ulaşacaksınız.

Bu iki yeni sembol :

Shika Sei Ki ( Şika Sey Ki ) {Kalbin ve Ruhun İyileştirilmesi}

Shika So ( Şika So ) {Duygular ve İletişim Arasındaki Bağlantı}

Seviye 21

Shika Sei Ki

Kalpten Kalbe Yolculuk Eden Aşk

Shika Sei Ki, en iyi Kalp Çakrası ile çalışırken kullanılır.

Kalpten negatif enerjilerin yanı sıra duygusal stres, öfke ve kaygıyı gidermeye yardımcı olur. Bu da, anksiyete veya panik bozuklukları olan bir danışanla çalışıyorsanız, onu şifa seansında kullanmak için ideal bir sembol haline getirir.

Shika Sei Ki, düşük titreşimli (olumsuz) enerjileri, kendi yaşamınızdan veya danışanların yaşamından kaldırması için, eterik bedeni şifalı yeşil ışınla doldurmak sureti ile, enerjiyi vücudun bir bölgesine yoğunlaştırarak, geleneksel Reiki’nin Cho Ku Rei sembolüne benzer şekilde çalıştırılır.

Kullanım Alanları

Shika Sei Ki ‘yi kullanmak, yaşama huzur dokunuşu yapmaya yardımcı olur. Bu yüzden onu ”Barış için Reiki Sembolü” olarak da düşünebiliriz!

Ek olarak, Shika Sei Ki;

Kalp çakranızı, İlahi lütfun yüksek titreşimleriyle doldurarak, sevgi sunma ve alma yeteneği yeteneği kazandırır.

Fiziksel düzeyde;

Shika Sei Ki, kardiyovasküler sistem ve Arteriyel Hipotansiyon, Hipertansiyon, Salınımlı Gerilim, Kalp Hastalığı ve Miyokard Enflamasyonu gibi arteriyel gerilim etrafında dönen sorunları gidermeye yardımcı olur.

Bu sembolü, depresyon, yorgunluk, üzüntü, anksiyete veya öfke gibi duygusal bedenin diğer olumsuz durumlarına yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. Temelde duygular ve kalp ile ilgili herhangi bir sorun, Shika Sei Ki sembolü kullanılarak çözülebilir. Ne zaman bir ayrılıktan, sevdiğimiz birini kaybetmekten, hatta güzel bir yeri-mekanı geride bıraktığımızda, ruhumuzun bir kısmını kaybetme hissi eğiliminde olabiliriz. Sanki bir parçamız bu yerde, o yere veya bir kişiye bağlı olarak kalır.

Zamanla bu bizi depresyon, korku, kaygı ve hatta güvensizlik gibi duygulara karşı savunmasız hale getirir ve bu da duygusal ve enerjik sağlığımız üzerinde çok hoş olmayan etkilere neden olabilir.

Shika Sei Ki, kişinin ruhunun “kayıp” hissettiği kısımlarını iyileştirmesine yardımcı olur. Kendinizi üzgün hissettiğiniz zaman, bu sembolü avuç içi çakralarınızda etkinleştirebilirsiniz, sadece sembolü avuç içlene çizip ardından ellerinizi kalp çakranıza yerleştirmeniz yeterlidir.

Bu, neşe ve dinginlik duygusunu, eterik olarak kalbinize aşılayacaktır. Bu, eksiksizlik, tam ve neşeli olma hissini açığa çıkaracaktır.

Seviye 22

Shika So

İlahi İletişim ile Boğaz Çakra Hizalama

Shika So, kendinizi, cesaret ve kararlılıkla ifade etmek için, çoğunlukla Boğaz Çakrasını temizlemeniz gerektiğinde kullanılır.

Bu, tiroid problemlerinin yanı sıra, Hipo ve Hipertiroidizm, Paratiroid Yetmezliği, Larenjit, Servikal Spondiloz, Farenjit, Öksürme, Bademcik iltihabı gibi, enerji dengesizliklerine yardımcı olmak için de kullanabileceğiniz bir semboldür.

Shika So, gerçeği söylemeniz gerektiğinde veya büyük insan gruplarıyla konuşmak zorunda olduğunuzda, eterik bedeninizi korku ve endişeyi ortadan kaldırmak için açmanıza yardımcı olacaktır.

Sembolün bir kullanımı da, insanların yaşamlarının durgun hale geldiğini düşündükleri anlarda, güçlü bir şekilde hitap etmelerine yardımcı olmak içindir.

Kullanım Alanları

Shika So ‘yu, birbirleriyle zihinsel ve duygusal olarak iletişim kuramayan çiftlerin şifalanmasında güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Shika Sei Ki ile birlikte kullanmak harika sonuçlar verir.

Kalpte hissedilenin kolaylıkla ve uygun bir dil ile ifade edilebilmesi her zaman işleri kolaylaştıracaktır.

Shika So sembolü, bu nedenle ilişki şifası için size gelen danışanlar için etkin bir şekilde uygulanabilir.

Unutmaması gereken; İlişki Şifası, eşlerin her ikisi için uygulandığı zaman en hızlı sonuçları verir. Tarafların sadece birininin bu konuda şifalanması ise ilişkiye direk etki etmez. Ancak, iyileşen tarafın kendini doğru ifade etmesi ve içsel tavırları, ilişki üzerinde oldukça olumlu etkiler yapar.

 

 

 

 

*Site Eğitmeni Hasan Makam üzerinden REIKI GRANDMASTER Seviyeleri;

* 5. ve 6. Seviyeler tek seansta,

* 7. ve 8. Seviyeler tek seansta,

* 9.dan 20.e kadar her seviye için ayrı uyumlama olarak yapılmaktadır,

* 21. ve 22. Seviyeler iki-üç gün ara ile ayrı uyumlamalar olarak yapılmaktadır.

 

 

Geniş kapsamlı DETAYLI BİLGİ içeren pdf dosyası için tıklayın!

RGM-5-22-Uygulamaları Hakkında Soru Cevap Diyaloglarını içeren pdf dosyası için tıklayın!

 

* Uyumlamalar tamamen uzaktan yapılmakta olup, Sistemin Eğitim Kitapçığı e-mail adresinize postalanmaktadır.

* Soy Ağacını da içeren Reiki GRANDMASTER İnisiyasyon Sertifikanız, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmaktadır. 


Örnek SERTİFİKALAR:

 

 

* Reiki Grandmaster 22. Seviye Uyumlamasının ardından,  7 günlük GRANDMASTER 21&22 ENERJİLERİ ŞİFA KÜRELERİ oluşturularak alıcıya gönderilir. Ki; Alıcının enerji bedeni, Grandmaster enerjilerine en hızlı şekilde adapte olabilsin!

 

Reiki Grandmaster Seviyelerine başlamak için;

Usui Reiki, Karuna Reiki, Seichem Reiki gibi Geleneksel Şifa Sistemlerinden birinin her bir seviyesinin, Uygulamalarına hakim olmayı ve arınma süreçlerinin tamamlanmış olması gerekir. Reiki Master&Teacher ( Usta & Öğretici) olarak, uygulayıcılık ve eğitmenliği daha yüksek frekanslar ile çalışmaya başlamak için başlanan 5&6. Seviye ve tüm seviyeler, Grandmaster enerjilerine kanallık eden Master değiştirilmeden devam edilir. Bu bir genel kural değildir, sadece Sheepha Bütünsel Şifa Akademi olarak tercihimizdir.

Farklı bir Reiki Eğitmeni ile başladıysanız, aynı Master ile devam etmenizi öneririz.

LÜTFEN ARA SEVİYELERDEN DEVAM ETMEK İÇİN UYUMLAMA TALEBİNDE BULUNMAYINIZ !

7&8.seviye Uyumlamaları, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış 5&6. Seviye Grandmasterlara verilebilir.

9.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış 7&8. Seviye Grandmasterlara verilebilir.

10.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 9.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

11.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 10.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

12.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 11.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

13.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 12.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

14.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 13.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

15.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 14.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

16.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 15.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

17.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 16.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

18.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 17.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

19.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 18.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

20.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 19.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

221&22.seviye Uyumlama, hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 20.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi, doğal şifa teknikleri tıbbi tanı ve tedavi için bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Her zaman güçlü bir şekilde şunu tavsiye ediyoruz: Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz.

© Copyright – Her Hakkı Saklıdır! Telif hakkı münhasıran sheepha.com’a aittir. Web Sitesinin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından koruma altındadır. Hiçbir öğe, kısmen ya da tamamen izin alınmaksızın (kaynak gösterilmeden) ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği yapılmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“*REIKI GRANDMASTER 21. – 22. Seviyeler (2 Seans) Uyumlama ve Eğitim Programı + 7 Chi-Ball ŞİFA KÜRESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir