SOSYAL ANKSİYETE Bozukluğundan Arınma

700 

Açıklama

Social Anxiety Disorder Flush

Sosyal Enksiyete Bozukluğu Temizleme

2012 de Dr. Rev. Tracey Loper tarafından kurulmuştur.

Sosyal Anksiyete Bozukluğu Nedir?

Sosyal Anksiyete Bozukluğu; bir kişinin sosyal ortamlarda aşırı ve mantıksız bir şekilde endişe, korku ve yalnızlık gibi hissleri taşıdığı bir anksiyete bozukluğudur.

Anksiyete, yoğun sinirlilik, başkaları tarafından yakından izlenme, yargılanma ve eleştirilme korkusundan kaynaklı öz bilinç olarak ortaya çıkar. Başka bir deyişle, sosyal anksiyete bir korku ve anksiyete ise başkaları tarafından değerlendirilmiş ve yargılanmış olmak.

Sosyal Anksiyete Bozukluğu, en sık görülen anksiyete bozukluğudur. Sosyal Anksiyete Bozukluğu, depresyon ve alkol bağımlılığından sonra, dünya genelinde en sık görülen üçüncü ruhsal bozukluktur. Sosyal Anksiyete Bozukluğunun, bilinen tek bir nedeni yok ama araştırmalar, biyolojik, psikolojik ve çevresel faktörlerin, bunun gelişiminde rol oynayabileceğini düşündürmektedir.

Sosyal Anksiyete Bozukluğu, en sık gençlik çağında veya erken erişkinlik döneminde ortaya çıkar, ancak herhangi bir zamanda ortaya çıkma olasılığı da vardır. Bu bozukluk, erkeklere göre kadınlarda daha sık görülür.

Sosyal anksiyete olan kişiler, diğerleri tarafından çoğu zaman, utangaç, sessiz, çekingen, içine kapanık, kısıtlanmış, dostça olmayan, soğuk, gergin ve ilgisiz olarak algılanır. Ancak, sosyal anksiyeteden muzdarip olan insanlar da arkadaş edinmek, gruplara dahil olmak, meşgul olmak ve sosyal ortamlarda iletişim halinde olmak isterler. Problem ise, sosyal anksiyete bozukluğunun, kişileri gerçekten yapmak istedikleri şeyleri yapmalarına engel olmasıdır. Onları geride tutan korku veya kaygıdır.

Sosyal Ansksiyete Bozukluğu Temizleme, ilahi olandan bize verildi.

Anksiyeteyi, sinirliliği, etraftakiler tarafından izlenmenin, yargılanmanın ve eleştirilmenin verdiği korkuyu kaldırmanın kaynağı, hem çocuklar hemde yetişkinler için benzerdir.

Aynı şekilde, temizleme, Sosyal anksiyete Bozukluğundan muzdarip olanları seven ve yanında olanlara yardımcı olmak için çalışır ve kaygı duyan kişinin bu bozukluğun kendi seçimi olmadığını kabul ettirmek için onlara yardımcı olur. Aynı zamanda, temizleme, sosyal anksiyete bozukluğu olanları koşulsuz şartsız sevenlere, cesaret verici davrananlara ve açık olanlara da yardımcı olur.

Bu enerji, ilahi bakımı, yardımı ve merhamet anlayışını somutlaştıran, İlahi Kaynak’tan gelen, güçlü bir destek sistemidir. Bu enerji, sosyal anksiyete bozukluğundan şikayetçi olanlara, zihin, beden ve ruhsal iyileşme yaratarak yardımcı olur.

Umut Ufuktadır!!

Bu enerji sistemi, iyileşme için olduğunuz yolda sizi besleyecek, böylece canlanacak ve bir ömür boyu sağlıklı kalmak için yeterli gücünüz olacak.

Sosyal Anksiyete Bozukluğu Temizleme, aşağılanma veya utanma korkusunu yıkayıp, temizleyip atacaktır. Artık Anksiyete bozukluğu olan kişi, kötü görüneceği veya yanlış yapacağı korkusu ile daha fazla başı dertte olamayacak. Bu enerji, arkadaş edinmede, katıldığı ve iletişimde olduğu sosyal ortamlarda, kişiye yardımcı olacaktır.

Korku bu şekilde temizlendikten sonra, kişinin arzuladığı gibi, cana yakın, açık ve sosyal olmaya yetenekli olduğu görülebilir.

Sosyal ortamlarda olan, anksiyete ataklarına ve panik ataklara yönelik eğilimlerin azaltılması sağlanacak böylece anksiyete sorunu olan kişi, artık sosyal ortamlarda aşırı sıkıntı yaşamayacak.

Sosyal anksiyete den muzdarip olan kişilerin, olaylar gerçekleşmeden önce deneyimlenen aşırı kaygı ve korku takıntısı olduğundan, bu enerji, ileriye yönelik duyulan kaygıyı da ortadan kaldıracaktır. Artık, gerçek bir olay olmadan önce, haftalarca acıya katlanmak zorunda kalmayacaktır. Mantıksız korkular, artık bir sorun olmayacak.

Bu temizleme, çarpık düşünceleri, sosyal ortamlar hakkındaki yanlış inanışların yanı sıra başkalarının negatif düşüncelerini serbest bırakacak, böylece okul, sosyal faaliyetler, ilişkiler ve iş de dahil olmak üzere, bunun gibi normal günlük rutinler, Anksiyete Bozukluğu olan kişiye daha fazla acıyla müdahale edemeyecek.

Bu enerji, muzdarip olan kişinin içinden akacak ve bir kez olsun anksiyete’ye sebep olduğu için bazı durumlardan kaçınmasını önlemeye yardım ederek, düşüncelerini daha akılcı olarak yönlendirmeye rehberlik eder. Böylece, bir kez olsun sosyal anksiyete bozukluk konusunda sıkıntı yaşayan kişi, anksiyete belirtilerini tetikleyen durumlara karşı daha farklı tepki gösterecekler.

Sosyal Anksiyete Bozukluğu ile başa çıkma yolları olarak kabul edilmiş, alkolizm veya madde bağımlılığı gibi, negatif davranışlar ve sorunlar da kaldırılacaktır. Bu enerji, aile zorlukları ve sorunlarını, kişisel ilişkilerdeki eksiklikleri ve çevredeki süregelen zorlukları çözmede, sosyal anksiyete bozukluğu olan kişiye yardımcı olacaktır.

Bu enerji, öz güveni artıran ve destekleyen enerjiler içerir, bunun yanı sıra kişinin sakinleşmesini sağlayan, barışçıl ve yatıştırıcı bir enerji akımı sağlar, derin nefes alın ve kaçmaya alıştığınız Sosyal Anksiyete Bozukluğu için, nasıl başa çıkacağınıza ve çıkış yönünü nasıl bulacağınıza dair bir çözüm bulun.

Bu enerji, pozitif düşünceyi geliştirmek, istenmeyen negatif düşüncelerden kurtulmak ve anksiyete’ye sürükleyen duygular ve belirtilerden kurtulmak için, Sosyal Anksiyete Bozukluğundan muzdarip kişiye yardım edecektir. Değişim, bir düşünce anksiyeteyi azaltabilir.

Sonuç olarak, bu enerji ile çalışan Sosyal Anksiyete Bozukluğu olan kişiler, artık daha fazla korku ve kaygı ile kontrol edilmeyen, değişen hayatlarını görecekler. Bu gerçek özgürlüktür!!

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SOSYAL ANKSİYETE Bozukluğundan Arınma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir