YENİ HAYAT Reikisi

600 

Açıklama

YENİ HAYAT REİKİSİ

Tekdüze sıradan bir hayata saplanıp kalmış mıydınız? Henüz eski olmayan fakat hayatınızın herhangi bir döneminde olmuş durağan bir tekdüzelik mi yoksa? Veya hayatınızın bir dönemine saplanıp kaldığınızı hissettiğinizde ve buna benzer sıkışık hisler gibi mi hissediyorsunuz? Alternatif olarak, çok daha dinamik ve arzuladığınız farklı bir hayata sahip olabileceğinizi hissediyorsunuz. Fakat kararlılıkla ve emin adımlarla amaçlarınıza odaklanamıyorsunuz, öyle mi?

Yeni Hayat Reikisi, hayatınızın yolunda gitmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir enerji akışıdır. Eğer gevşemeye, rahatlamaya ihtiyacınız varsa bu enerji, eski enerjilerinizden uzaklaşmanıza, kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Eğer hayatınızda “hızlı bir dönüşüm”ü ve geçmişte yaptığınız bir çok yanlışı telafi etmeyi arzuluyorsanız, Yeni Hayat Reikisi sizin için çalışacak ve doğru yaşam tarzlarının merkezine geçmenize yardımcı olacaktır.

Ancak, henüz ne yapacağınız konusunda emin değilseniz veya hayatınızda neyi değiştireceğinizi ve hayatınızı nasıl değiştireceğinizi bilemiyorsanız, Yeni Hayat Reikisi size bu konuda da yardımcı olacaktır.

Yeni Hayat Reikisi, diğer reiki sistemlerinden farkını, herhangi bir sonuca odaklı kalmadan çalışarak ortaya koymuştur. Öyle ki, Yeni Hayat Reikisi eski düşüncelerin sizden uzaklaşması konusunda hizmet eder, ayrıca yeni ve daha iyi olumlu düşüncelere giriş yapabilmeniz için sizi teşvik eder.

Bunu bir düşünün, eski düşünceleri kendinizden uzaklaştırmadığınız sürece yeni bir hayata sahip olamayabilirsiniz.

Yeni Hayat Reikisi, daha belirgin ve sizin için daha kullanılabilir pratik çözümler üzerinde etki eder. Enerjisel olarak duygu, düşünce ve davranış şekillerinizi yeniden proğramlar. Ancak bazen enerji çok daha yüksek seviyelerde çalışacaktır. Örneğin, çoğu kimsenin enerjisinin tükendiği zamanlarda siz doğal olarak, daha enerjik ve ne yaptığını bilerek yoluna devam eden olursunuz.

Yeni Hayat Reikisi enerjileri, artık size hizmet etmeyen, sizi yavaşlatan, gerileten enerjileri salıverir. Eski sıkışmış enerjisel blokajlardan kurtulmak ve yerlerine yeni ve pozitif enerjilerin geçmesi oldukça zordur. Yani Hayat Reikisi enerjileri bunu kolaylıkla yapar.

Hayatınıza yeniden girebilecek durağan enerjilerin de farkındalığını oluşturur. Yolunuzu çizerken yeni fikirlere bakış açınızı genişletir. En çaresiz hissttiğiniz zamanlarda, aslında ‘orada’ var olan açık bir kapı mutlaka vardır. O kapıyı görmek içinse açık bir zihne ihtiyaç vardır. O çıkış yolları görülemediği için daha kötüye gider. Yeni Hayat Reikisi enerjileri ile çalışan kişi, karanlıklar içerisinde iken bu ışık kapısını rahatlıkla görme imkanı bulur.

“yeni bir hayat” oluşturma hayal değildir, o kadar da imkansız ya da zor olmayabilir. Bu önceki tutumunuzu değiştirmeniz bile çok basit olabilir. Öyle ki, bu Yeni Hayat Reiki enerjisi kendiniz için veya isteyenler herkes ile birlikte çalışabilirsiniz.

Yeni Hayat Reikisi, herhangi normal bir enerji formu gibi niyet yoluyla aktive edilebileceği gibi, özel sembolü ile de aktive edilebilir. Standart ve düzenli şifa oturumlarında, bedenin ya da hayatınızın herhangi bir alanında Yeni Hayat Reikisini kullanabilirsiniz. Niyet ya da Sembolü çizmek enerjiyi hemen aktive eder. Bunun en basit ve etkili kullanımı ise; bu kursta öğretilecek olan ”Salıverme Egzersizi” ve ”Ruhsal Güçlendirme‘ yöntemi iledir.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“YENİ HAYAT Reikisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir