S :
… Şifa sisteminin eğitim kitapçığında, ”Ilıskı sıfalamasında bır elınızı basınızın ustune dıger elınızı onu ustune koyun” dıyor ya ılıskı sıfası yapacagımız kısıyı mı hayal etcez orda? Yoksa ıkı elımızı ust uste mı koycaz? ??cozedemedım
Kısının adı soylendıgıne gore kısının ustune konacak galıba ☺


C :
Şifa seanslarındaki tüm uygulama şekilleri, el tutuşları vs. aslında sadece odaklanmanıza yardımcı olan prosedürlerdir. Bazen derim; ”amuda kalkınca odaklanabiliyorsa insan her seansta öyle yapsın” diye.. :))
Ve bu güçlü bir gerçek 😉
Yani, ellerinizi ensenize ya da şakaklarınıza ya da kalbinize, nereye isterseniz koyabilirsiniz. Asıl olan burada, ilişkinin ‘siz’ tarafından kaynaklanacak bir şifalanma olduğu için, sadece niyetinizde muhatabınızı kalbinizden bir an bile geçirmeniz yeterlidir. Bu ise muhatabınıza enerjinin etki edeceğinden değil, sizdeki enerjisel blokajın yönünü belirlemek içindir.
Sonuç itibarı ile şifa enerjisi, bütünün hayrını gözetecek şekilde çalışır. Bazen isteklerimizin tam tersi de bütünün hayrı olabilir. Böyle durumlarda ise kendimize özel çalışıyoruz, kalbimin bütünün hayrını onaylaması için şifalanmayı diliyorum, gibi ..

S :
Kamu’da atama bekliyorum ama bir türlü sıra gelmiyor. Bu konuda nasıl çalışabilirim?

C :
Enerji direk sizi öne geçirmez ama varsa bu konu ile ilgili olumsuz inanç kalıpları, bu arada beyin gücünüz de bu konuyu olumsuz yönde etkiliyorsa, enerji sizi şifalandırıp stabil hale getirebilir, böylelikle zamanı geldiğinde açılacak olan kapıların önünde ‘siz’ engel teşkil etmezsiniz 😉

S :
Belki kamudaki sürecin daha hızlı işlemesi için enerji bunun önünü açar, diye düşündüm!

C :
yo öyle bir şey kesinlikle şifa enerjilerinin işi değil.
Şifa enerjileri sorunun kaynağı olarak dışarıya bakmaz, sadece kişinin kendisine odaklanır. Zaten kişi değişmez ise hayat şartları ne olursa olsun, akibeti hep aynı olur, bu evrensel gerçeği anlamamıza da yine şifa enerjileri yardımcı olur.

Umarım mesaj en doğru şekilde alınmıştır 😉